Shpalljet për Patundshmëri
Shes banesen n Prishtina lagjen Breg dillit mbrapa postes se vogel banesa ka 32m2 kat 1 qmimi 38000€ 044 623 897
Shes banesen n Prishtina lagjen Breg dillit mbrapa postes se vogel banesa ka 32m2 kat 1 qmimi 38000€ 044 623 897
$38000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen n Prishtina lagjen Breg dillit mbrapa postes se vogel banesa ka 32m2 kat 1 qmimi 38000€ 044...
blej banes n Prishtin nga pronari
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Blej banes ne Prishtin lagjen Ulpiana, dardani ,bregdillit nga pronari 40-50m2 me pare kesh per me shum...
kerkoj bashkbanuse per banes ne prishtina dardani
$50Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj bashkbanuse femen per banes e cila gjindet ne dardani 50 eruo per muaj 044 359 819
Shes banese 63m2, dy dhoma, kuzhine, banjo etj
Shes banese 63m2, dy dhoma, kuzhine, banjo etj
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjendet ne qender te Prishtines afer hotelit Sirius. Sheshi Nene Tereza gjendet ne 200 m largesi,...
LOKAL ME QIRA NE BREGUN E DIELLIT
LOKAL ME QIRA NE BREGUN E DIELLIT
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.LESHOJ LOKALIN ME QIRA NE LAGJEN BREGU I DIELLIT AFER PIZZERIA “NAPOLI”. LOKALI KA PAMJE TE...
Ofrojm dhoma me qera per studente (vajza).
$50Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofrojm dhoma me qera per studente (vajza) . Shtepia posedon te gjitha kushtet per banim me kuzhin te veqant...
Banese ne Shengjin – cmimi i volitshem
Banese ne Shengjin – cmimi i volitshem
Banesa në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banese-garsionere ne hyrje te Shengjinit para kompleksit Rafaello (ku priten autobusat per Kosove). Banesa...
LESHOJ LOKAL ME QIRA NE LAGJEN DARDANIA PRISHTINE
LESHOJ LOKAL ME QIRA NE LAGJEN DARDANIA PRISHTINE
$250Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj lokalin me qera ne lagjen Dardania Prishtine , lokali ka 20 m2 dhe ka pozite shum te pershtatshme...
leshoj banesen me qira 52m2
leshoj banesen me qira 52m2
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesë 52m2 me qira .banesa gjindet ne kodren e diellit(banesat e hinta) afër Albi-t.Kati 3.e...
Banese me qera ne Ulpiane afer shkolles Hasan Prishtina
Banese me qera ne Ulpiane afer shkolles Hasan Prishtina
$300PatundshmëriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshojme banese me qera ne qender te Prishtines.Lagjja”Ulpiana”hyrja 3 ,nr 12. E mobiluar...
Banes me qira
$220Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesen me qira ne Breg te diellit banesat e standardit-Komunes, banesa posedon sallon...
Depo me qera
$90Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj depon me qera, ne Breg te diellti banesat e standardit-komunes eshte e izoluar shume mire, ka ndrqim...
Jap me qira banes 3 dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap me qira banes 3 dhomeshe, 150 meter katror,tre ballkon,te mobiluar me kushte ideale pwr banim.Ngrohje...
Shes tok ne Prishtin
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes tok ne Prishtin ne lagjen Kolovica e re Toka ka rrug te shtruar rrym dhe uij qmimi 4500€ deri ne...
Banesa me qera ne lagjen Dardania
Banesa me qera ne lagjen Dardania
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjendet në SU 7/1 afer Bast Trade. Banesa posedon Sallon dhe dy (2) dhoma...
Depo me qera
$90Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj depon me qera, ne Breg te diellti banesat e standardit-komunes eshte e izoluar shume mire, ka ndrqim...
Banes me qira
$220Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesen me qira ne Breg te diellit banesat e standardit-Komunes, banesa posedon sallon...
Banes me qira
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesen me qira ne qender te Prishtines te ABC, eshte ne katin e 3-te.posedon sallon kuzhin-paradhom...
40
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesen me qira ne qender te Prishtines, te kinema ABC, banesa posedon sallon, paradhom me kuzhin,...
banes me qera
PatundshmëriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj bashkebanuese studente ose puntore (femra) banesa gjendet te Sllovenia Sport