Shpalljet për Patundshmëri
Banesa per qira ne Lakrishte
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte mire eshte e mobiluar ka1 ballkon 1 dhome ndejes dhe 1 gjumit ka banesa lirohet nga...
Banesa per qira ne Lakrishte
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte mire eshte e mobiluar ka1 ballkon 1 dhome ndejes dhe 1 gjumit ka banesa lirohet nga...
Leshoj me qera banesen-garsonjere (25 m2) ne qender te Prishtines
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ne qender te Prishtines (Perballe Rilindjes) ne perdhes, leshoj me qera banesen – garsonjer (25 m2),...
Leshoje me qira banes 2 dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshoje me qira banesat 2 dhomëshe afër xhamis së llapit, të mobiluar kushte ideale për banim.Ngrohje...
Leshoje me qira banes 3 dhomeshe
Leshoje me qira banes 3 dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshoje me qira banesat 2 dhomëshe afër xhamis së llapit, të mobiluar kushte ideale për banim.Ngrohje...
Shitet Banesa ne Ndertesen e Spitalit Euromed
Shitet Banesa ne Ndertesen e Spitalit Euromed
$70000Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Banesa ne Spitalin e Euromedit ne Fush Kosov Banesa ka 120 Metra katror , 4 dhoma , 3 fjetjes nje...
Banesa ne Ferizaj
Banesa në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen ne Ferizaj,rr.Crnogorska 2/4 no.12. 40m katror. cmimi :marveshje. Tel. +381643335828 ose...
Kerkojme Disa Apartamente Me Qera Ne Vlore
Kerkojme Disa Apartamente Me Qera Ne Vlore
Shtëpi me QeraKlinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Njoftime! Njoftojme se Colombo Albania Agency me zgjerimin e aktivitetit kerkojme 10 Garsoniere 7...
Bashkebanuese (1 deri 4)
$40Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojm 2 deri 4 bashkebanuese(cimere) femra .Jemi 4 vajza studente dhe kemi banese me 3 dhoma dhe 1...
lëshoj banes me qera 52m² rr.ismail dumoshi
lëshoj banes me qera 52m² rr.ismail dumoshi
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.banesa me qera e mobiluar ne gjendje shum te mir per banim ka dhom gjumi sallon me kuzhin koridor teras...
Jap me qira banes 1 dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap me qira banes 1 dhomeshe afer xhamis e llapit e mobiluar,me kushte ideale per banim, ngrohje qendrore...
Shitet Trualli ne Prishtine
Shitet Trualli ne Prishtine
$20000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet trualli me lokacion ne prishtine , perkatsisht ne kodren e trimave , trolli shitet pa ndamje...
Bashkebanuese 1 deri 4 vajza
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojm 1 deri 4 bashkebanuese(cimere) femra .Jemi 2 vajza studente dhe kemi banese me 3 dhoma dhe 1...
Banese 3+1 dhomeshe me qira
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa 4 dhomeshe posedon : 3 dhoma gjumi , 1 sallon (kuzhine) , 1 banjo , shpajz , terase.Banesa eshte e...
Banes me qera
Banes me qera
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banes me qera kati i pare dy dhomshe 65m2 e mobiluar te laxhja e spitalit(eulexi) e lire eshte prej...
Kerkojme bashkebanuese (F)
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkojme nje bashkebanuese (F), banesa gjendet tek rruga “Agim Ramadani“, posta nr.6, perball...
Shtepi me qera afer shkolles teknike
Shtepi me qera afer shkolles teknike
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepi me qera,shtepia gjendet afer shkolles teknike eshte e renovuar dhe mobiluar kati perdhese me hymje...
Banes me qera
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jipet banesa me qera ne Ulpian C7 H11, kati i pare , banesa ka 40m2 , nje dhom banjo kuzhin ballkon . Cmimi...
Moler profesional; whatsapp: +37744296933
Moler profesional; whatsapp: +37744296933
PatundshmëriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Moler profesionalist; Bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri, depove etj.....
Suncani breg blok 5,ulaz 3,stan 2.PRODAJE SE!
Suncani breg blok 5,ulaz 3,stan 2.PRODAJE SE!
$45000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Prodaje se stan u Pristini adresa:Suncani breg,blok 5, ulaz 3, stan 2-prizemlje 55m2 dobijen je 1978,uredno...