Shpalljet për Patundshmëri
Oferta e besueshme e kredisë 72h
Oferta e besueshme e kredisë 72h
$02Lokale me QeraDeçan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Nderuar Sir Madam / Oferta e kredisë afatshkurtër, afatmesëm dhe afatgjatë me një interes prej 3%....
Merrni një hua sa më shpejtë që të jetë e mundur
Merrni një hua sa më shpejtë që të jetë e mundur
$02Shtëpi me QeraMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Nderuar Sir Madam / Oferta e kredisë afatshkurtër, afatmesëm dhe afatgjatë me një interes prej 3%....
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
$60000000Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000...
LESHOJ LOKALIN ME QIRA
LESHOJ LOKALIN ME QIRA
$350Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.leshoj lokalin me qira lokali gjendet ne ulpian ndertesa d8 lokali ka perafersisht 50 m2 i ndare ne dy...
Kerkojme bashkbanuese
$50Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojme bashkbanuese ne lagjen e muhaxherve afer hotelit afa. Shtepia osht me hyrje te veqante per...
Leshoj katin e shtepise me qera per femra
$00Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj dhoma me qera per femra afer ambasades zvicrrane, me kushte dhe cmim te volitshem. Per info shtese...
Leshoj katin e shtepise me qira dy dhoma banjo dhe kuzhina
$50Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj katin e shtepise me qira per femra afer ambasades zvicrrane me kushte shume te mira per banim me...
Leshoj banes me qira e mobiluar ne
Leshoj banes me qira e mobiluar ne
$150Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banes me qira e mobiluar ne prishtin e mobiluar tel kati perdhes qmimi i diskutushum
LESHOJ LOKALIN ME QERA
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jepet lokali me qera e cila gjindet tek tregu i gjelbert ( te devizat ), Inspektorati i Komunes se...
Shitet shtepia ne Hajvali me 12 ari afer banesave Diamond Residenc
Shitet shtepia ne Hajvali me 12 ari afer banesave Diamond Residenc
$00Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtepia ne Hajvali ndertim stili europian gjindet afer banesave Swiss Residence . Shtepia eshte 270...
Shitet shtepia ne Hajvali me 12 ari afer banesave Diamond Residenc
Shitet shtepia ne Hajvali me 12 ari afer banesave Diamond Residenc
$00Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtepia ne Hajvali me 12 ari truall ( hapsir e mjaftueshme edhe per 3 shtepia) afer banesave Diamond...
Jap banes me qera Jap banes me qera Jap banes me qera Jap banes me qera
Jap banes me qera Jap banes me qera Jap banes me qera Jap banes me qera
$230Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap banes me qera Jap banes me qera Jap banes me qera Jap banes me qera JAP BANES ME QERA NE ULPIAN JAP...
Jap banes me qera
Jap banes me qera
$230Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.JAP BANES ME QERA NE ULPIAN JAP BANES ME QERA NE ULPIAN JAP BANES ME QERA NE ULPIAN JAP BANES ME QERA NE...
Shes Banes ne B.Diellit Mati1
Shes Banes ne B.Diellit Mati1
$750PatundshmëriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Jan ne katin e dyt te gatshme per banim ndertim i ri Banesat kan kete...
Shitet Lokali ne Ulpiane – aktualisht me qira
Shitet Lokali ne Ulpiane – aktualisht me qira
$119,000Banesa në Shitje, Lokale në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet lokali ne katin perdhese i cili ka hapesire prej 45 m2 neto (me flete poseduese) dhe 35 m2 podrum....
Leshohet banesa me qera mbrapa AAKs ne Prishtine,Ulpiane
Leshohet banesa me qera mbrapa AAKs ne Prishtine,Ulpiane
$240Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshohet banesa mbrapa AAKs ne Prishtine te lagja Ulpianes. Banesa gjendet ne katin e trete dhe posedon...
Lëshojmë  me qira lokalin në Ulpian   D8 përball spitaleve me 50 m2 e përshtatshme për ordinancë, barnatore etj…. çmimi 350 tel. 044 312 215.
Lëshojmë me qira lokalin në Ulpian D8 përball spitaleve me 50 m2 e përshtatshme për ordinancë, barnatore etj…. çmimi 350 tel. 044 312 215.
$400Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshojmë me qira lokalin në Ulpian D8 përball spitaleve me 50 m2 e përshtatshme për ordinancë,...
Leshohet banesa me qera ne Dardani afer Bill Klintonit
Leshohet banesa me qera ne Dardani afer Bill Klintonit
$240Banesa me QeraGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshohet banesa.me qera t3 lagja dardania. Banesa gjendet ne katin e peste dhe ka gjitha elementet e...
Leshoj lokalin me qera ne Ulpian, mbrapa AAK.
$500Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lokali eshte ne katin perdhes. Ka ka 65m2, eshte i ndrequr mir dhe mund te perdoret per zyre, ordinance apo...
Shes/Ndrroj parcel te Mati1 te Kodrina
Shes/Ndrroj parcel te Mati1 te Kodrina
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shiten 10 ari toke ne Mat1 te kodrina, eshte e ndare ne 2 parcela nga 5 ari (3 minuta nga Royal Mall) ME...