Shpalljet për Patundshmëri
SHITET BANESA
$65000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET BANESA TE SHTATORJA BILL KLINTON KATI 7- Sipërfaqe faktike 63 m2 (dokument. 56m2) 65000€. LIFTI...
Shitet trolli 9,5 ari në rrugën kryesore Pr. – Matiqan
$220000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtiet trolli në sip. prej 9,5 ari në rrugën kryesore Pr. – Matiqan, me dalje në tri rrugë dhe...
Shes trollin 3.14 ari
$130000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtiet trolli në rrugën kryesore Prishtinë – Matiqan me mundësi shfrytëzimi prej 5 ari. Ka dalje...
jape banes me qera prishtine
$300Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jape banes me qera ne te gjitha lagjete e prishtines
jape banes me qera 2 dhoma dhe banjo
$350Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jape banes me qera te sllovenia sportit me te gjitha kushtete
Kërkojë banes me qera
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kërkojë banes 1 dhomëshe me qera (40-45m2)në lagjet: Ulpiana,Qendër,Dardani, prapa Teatrit ose te...
Leshoj banes me qera ne Beregun e Diellit, banesat me tulla te kuqe, afer ambulantes
Leshoj banes me qera ne Beregun e Diellit, banesat me tulla te kuqe, afer ambulantes
$240Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banes me qera. Banesa gjendet ne Beregun e Diellit, banesat me tulla te kuqe, afer ambulantes. Kati...
Qera
$000Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoi banes dhe shtepi me qera ne te gjitha lagjet e Prishtines per nderkombetar dhe vendor
Qera
$000Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoi banes dhe shtepi ne te gjitha lagjet e Prishtines,madhesi dhe cmime te ndrysheme
Qera
$300Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoi 3.banes te Sllovenia Sporti extra luksoze e mobiluar 1+1.300, 2+1.400, dhe 600 euro
qera
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoi shtepi ne stilin e baneses b.diellit 1.dh.gjumi,sallon+kuzhin e mobiluar extra cmimi 250 i diskutueshem
Qera
$190Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoi kat shtepie me hyrje te vecant Tok-bahqe te eulexi 2.dhoma gjumi,Sallon+kuzhin cmimi:190euro
Leshoj banesen me qira ne lagjen ulpiana prapa aak,banesa e mobiluar teresisht ..
$400Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.banesa ka 1 banjo 2 dhoma gjumi 1 sallon 1 kuzhin…posedon ngrohje personale qendrore dhe gjendet ne...
SHESIM TROJE TE LIQENI ORLLANI
SHESIM TROJE TE LIQENI ORLLANI
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.TROJET JANE LARGE 4 METRA PREJ UIT PO KEMI EDHE TROJE NE VENDE TE DRYSHME QMIMI SIPASE MARVESHJESE QMIMI ME...
Shes shtepine ne qender te Prishtines.
Shes shtepine ne qender te Prishtines.
$90.000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shtëpinë në qendër të qytetit, përkatësisht afër Hotelit Grand. Shtëpia është e parenovuar...
jape banes me qera 2 dhoma dhe banjo
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jape banes me qera ne prishtine lagjja ulpiane e pa mobilume 2 dhoma gjumi edhe sallon bashke me kuzhine
jape shtepi me qera te fakulteti tekinik
$350Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jape shtepi me qera te fakulteti teknik shtepia eshte dy kateshe ka dy dhoma gjumi edhe sallon me kuzhine...
jape banes me qera prishtine
$400Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jape banes me qera dardani me tri dhoma gjumi e mobilume e kompeltume
Shesim Apartamente
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Projekti TITANIK,tek shkembi i Kavajes Durres. Ofrojme ambiente te ndryshme banimi me nje pamje te...
leshoj kate shtepie ( banese) me qera
leshoj kate shtepie ( banese) me qera
PatundshmëriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kati apo banesa ka 150 m2 eshte tersisht e mboiluar ka 1 dhom 1 gjumi , dhom dite (sallon) , kuzhin , banjo...