Shpalljet për Patundshmëri
Leshoj lokalin me qira per Zyre
Leshoj lokalin me qira per Zyre
$170Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj lokalin me qira per Zyre, me hapsire 26 m2. Lokali gjendet ne lagjen “AKTASHI I”, Rr....
kerkoj banes me qira
$100Banesa me QeraLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj banes me qira ne lipjan mundesisht e mobiluar sallon me kuzhin dhe dhom gjumi
Kerkoj banes me qera per kater studenta.. Mundesisht dy dhoma + kuzhina.. ne lagje ose Dardani,Ulpiane dhe eventualisht ne Breg te Diellit
Kerkoj banes me qera per kater studenta.. Mundesisht dy dhoma + kuzhina.. ne lagje ose Dardani,Ulpiane dhe eventualisht ne Breg te Diellit
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa te jete e mobiluar dhe kushte te mira per banim…
shes shtepi luigj gurakuqi prishtin 3 katshe.podrum 2ari oborr
$200.000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.3katshe 2 ari oborr garazh 5 vite e vjeter dua ta shes per shkak se jetoj ne londer dhe kam vendos te blej...
jap me qera lokalin ne drenas
$250Lokale me QeraDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jap me qera lokalin ne drenas lokali gjendet ne qendren tregtare ne katin e dyte ka 50meter katror
Leshoi kat te shtepis me qira 120m2,
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoi kat te shtepis me qira kati II te parku i qytetit 120m2, extra e mobiluar, me 3 dhoma+kuzhin, 2...
Shes shtepine ne qender te Prishtines.
$90.000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shtëpinë në qendër të qytetit, përkatësisht afër Hotelit Grand. Shtëpia është e parenovuar...
shes shtepine 3 kateshe me 5.5 ari oborr
$0.000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shtepia gjendet ne taslixhe rr. Skender Anamali Prishtine shtepia eshte e banueshme ka hapesire banimi prej...
Kerkoj
$000Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.banesa,shtepi,lokale,pllace me qira ne prishtin dhe periferi
shtepi
Shtëpi në ShitjeDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes urgjent shtepin ne komoran ka 2 dhoma gjumi dhoma e pritjes kuzhin banjo dhe tjetra shtepi e cila osht...
shes
Lokale në ShitjeLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes lokalin ne Lipjan lokali ka 36.10m2 gjindet afer gogos lokali per momentin shfrytzohet mini market te...
Shes shtepine e banueshme dhe me qmim shum te volitshem
Shes shtepine e banueshme dhe me qmim shum te volitshem
$47000Shtëpi në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shtëpinë 2 katëshe me 3.5 arë truall, afër restorant “Vaxhenedit” (në dalje të...
Kërkoj dy vajza për banim
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kërkoj dy vajza për banim banesa gjendet në Breg të diellit në katin e 1-parë , Informatat :...
shitet banesa ne prishtin,banesa gjendet ne dragodan me 70metra katrore
shitet banesa ne prishtin,banesa gjendet ne dragodan me 70metra katrore
$65.000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Dragodan PRISHTIN, KOSOVE CMIMI:65,000 Euro Risi risi shitet banesa ose leshoj me qira me qmim shum te...
Leshoj banese me qira te pamobiluar
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa ka 65m2 me 2 dhoma gjumi, dhome dite me kuzhine, shpajz, banjo. Gjendet ne Ulpiane perball menzes se...
Shes banese 86 m2
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen 86 m2 ne Breg te Diellit 2 ( Banesat e Bardha) kati i II-të. Perbehet nga salloni, kuzhina, 2...
kerkojme banese me qira
$150Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jemi Çift dhe kerkojme banese me qira per nje kohe me te gjate. per info: 044/511-620 ose email:...
SHES KOMPLET TOKËN DHE SHTËPIN
Shtëpi në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes komplet tokën (shtëpin me 100 m2 dhe me objektet për rreth sajë me 20 ari truall), komplet toka...
URGJENT
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitja e tokës në Çagllavicë, në mes Çagllavicë dhe Laplje Selo, çmimi me marrëveshje. Për...
Leshoj banes me qera per nderkombetare
$290Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banes me qera per nderkombetare. Banesa gjendet ne Beregun e Diellit, banesat me tulla te kuqe, afer...