Shpalljet për Patundshmëri
Banesa në shitje në qender të Prishtinës !
$100.000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shtëpinë në qendër të qytetit, përkatësisht afër Hotelit Grand. Shtëpia është e parenovuar...
kerkojm nje bashkbanuese femer
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkojm nje bashkbanuese femer me cmim 50 euro..banesa ndodhet ne sheshin Nena Terez..per informata na...
leshoj shtepin me qira ne bregun e djellit 360m2…
leshoj shtepin me qira ne bregun e djellit 360m2…
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shtepi me qira ne prishtin ruga ganimete terbeshi nr4 .bregu djellit
japi lokalin me qira ne bregun e djellit 56 m2
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.lokali eshte i pershtatshem per te gjitha veprimtarit
leshoje banes
$00Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoje banes me qira,e mobiluar me kushte ideale per banim,tre dhomeshe,afer xhamis se llapit.
shes shtepin me 90m2, 4 dhoma, 1 sallon, 1 kuzhin dhe 2 banjo
$160000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shtepia gjindet ne qender te qytetit afer hotel grandit ne lagjen e vjeter ramiz sadiku ne Prishtin
shes localin 23.5 m2 ne drenas
shes localin 23.5 m2 ne drenas
$35.000Lokale në ShitjeDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.lokali gjendet ne katin e dyt, te lokalet e reja e shes per arsye shkollimit jasht vendit….
leshoj lokal 35m2
$300Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.lokali gjendet ne lagjen Arberi, prane zyres Greke dhe Franceze, e pershtatshme për agjension te...
Banes ne dardani
$62000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa ka 62 m2, gjendet ne lagjen dadania mbi kurriz, ne Prishrtine, kati i pest ashensori ne funksion,...
Shes banesen 72,3m2, ne Prishtin-Taukbashqe
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa ne Prishtie-Taukbashqe, kati tret,sip. 68m2 me vendim, sip, fizike72,3m2, ndertim i vjeter,...
Shes Lokalin 77m2, ne Ferizaj
Shes Lokalin 77m2, ne Ferizaj
Lokale në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet lokali 77m2 (80m2 hapsire shfrytezuese) ne Ferizaj rruga 13 Qershori , tek “Iliria II’...
Leshoj Banese me Qira
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesen me Qira ne Prishtine, 57m2 ndertim i ri ne katin perdhese, Banesa gjendet ne lagjen bregu i...
Jap banesën me qira
$9999999999999Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap banesen me qira e cila gjendet perballë Santes-së, sipër ProCredit bankes me pamje kah rruga...
leshoj shtepi me qera per studente lagja bregu djellit
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shte[ija ka 3 dhoma gjumi kushin sallon ,teoleti si dhe trasa napert terat dhoma
Apartment for rent for internationals
$300Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.The apartment is located at Sunny Hill, at so called “red apartments”, near to the shopping center, in...
Leshoj banes me qera per nderkombetar
$300Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banes me qera per nderkombetare. Banesa gjendet ne Beregun e Diellit, banesat me tulla te kuqe, afer...
Kerkoj banese me qira per dy deri ne tre muaj te veres (Qershor, Korrik Gusht)
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj banese garsonjere ose me te madhe me qira ne Prishtine per tre muaj maksimum Qershor Korrik Gusht...
SHES APARTAMENT TE MOBILUAR 2+1,
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.dy banjo, 2 ballkone, e hipotekuar TEK STACIONI I TRENIT, MBI PROCREDIT BANK, TIRANE,
Shes Lokalin
$180000Lokale në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes lokalin në Prishtinë 44+94m2 me ngrohje qendrore. Rr.Hajdar Dushi-afër OSCE dhe Gjykatës Supreme.
Jap Banesen shum mire te mobiluar ne Prishtine mbrapa Sllovenia-Sportit
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banese 1 dhomeshe e mobiluar me mobilje te reja e preferuar per te huaj, por edhe per vendas.