Shpalljet për Patundshmëri
SHITET TRUALLI NE FERIZAJ
$45.000TrojeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shitet trualli prej 4.5 ari prpa kombinatit te drurit ferizaj eshte 25 metra nga rruga me 18 metra qe dmth...
SHITET BANESA 63 M KATRORE NE FERIZAJ
$31.000Banesa në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET BANESA 63 METRA KATRORE NE FERIZAJ NE RRUGEN E MIN DURAKU KATI I TRETE KA KLIMATIZIM NXEMJE QENDRORE...
kerkoj banes ose shtepi me qera
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jemi qift me nje femije..marim me qera per kohe te gjate banes ose shtepi me nje dhom gjumi...
Shes banesen 72,3 m2,kati i 3
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjindet ne lagjen Toukebashqe afer Sh.F.Gjergj Fishta.Pranari i pare i baneses jom.
Banesa 36m2, 56m2 te lagjja MATI 1 (Kompenzim me vetur!!!)
Banesa 36m2, 56m2 te lagjja MATI 1 (Kompenzim me vetur!!!)
$790Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten banesat njëra prej 36.45m2 (gasonjerk) dhe tjetra prej 56.81m2 ( 1 sallon, 1 dhom t’fjetjes,...
Lëshoj banesen me qera
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Jap me qira banesën (73m2) në Prishtinë, lagjja “Prishtina e Re” (Pranë ish Farmed-it tash...
shitet banesa n durres
$35000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shitet banesa n durres 60m2 kati i pare esht komplet per banim ose per sezone verore e komletuar gjindet te...
Shitet Banesa ne qender te qytetit
$33000Banesa në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjindet ne rrugen kryesore “Deshmoret e Kombit” dhe ka gjithsej 58m2 NETO, kati III dhe...
Banes me qera ne Bregun e Diellit, “ne banesat e kuqe”, afer ambulantes
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banes me qera. Banesa gjendet ne Beregun e Diellit, banesat me tulla te kuqe, afer ambulantes. Kati...
Banesa 3 dhomeshe ne shitje-Suhareke
$25000Banesa në ShitjeTherandë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjindet perballe shtepise shendetit mbi katastrin ne katin e pest.Ndertesa ka lift. Mbi 70m2,tre...
Shes Troje
$6000TrojeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten trojet prej 11 ,5.60 dhe 5 ari ne Fushe Kosove rreth 600 metra larg nga MUREBESTI prej rruges...
SHES SHTEPIN
SHES SHTEPIN
$35000Shtëpi në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes dhe e ndrroi shtepin me ndonji banes me kompensim me marraveshje gjendet -GJAKOVE-PISKOT TE TEKSTILLI...
shesh shtepin
shesh shtepin
$35000Shtëpi në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes dhe e ndrroi shtepin me ndonji banes me kompensim me marraveshje gjendet -GJAKOVE-PISKOT TE TEKSTILLI...
Kërkoj dy vajza për banim
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kërkojë dy vajza për banim banesa gjendet në Breg të Diellit.
Troje ne shitje Prizren ne Atmejdan
Troje ne shitje Prizren ne Atmejdan
TrojePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten troje ne Atmejdan ne km e pare ne kthesen e Nashecit (afer restorantit MENA) ngjit me trafon, qasje...
Shes shtepi
$50.000Shtëpi në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shepia e paperfunduar ne lagjen e re te Arbanes ne Prizren Dimensionet 10 X 8 meter 2 ka bodrumin ,...
shes banesen ne lagjen Ulpiana
$1200Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes dy banesa ne lagjen Ulpiana D9 kati i 3.Banesat jane te ngjitura njera me tjetren dhe mund te...
shes banesen ne lagjen Ulpiana
$1500Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes banesen e shendrruar ne lokal.Banesaa gjendet ne lagjen Ulpiana afer ordinances Fati im,eshte komplet...
Banes per shitje
$53000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesë 2 dhomshe në lagjen Ulpiana, afër Ombudspersonit, me siperfaqe 51.16m2, kati i IV-të. Banesa ka...
SHESIM TROJE TE LIQENI I BATLLAVES
SHESIM TROJE TE LIQENI I BATLLAVES
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.TROJET POSEDOJNE RRUGE JANE BUZE LIQENIT JANE PRONE E SHQIPTARIT