Shpalljet për Patundshmëri
shes banesen ne dardani
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes bansesen ne dardani banesat e bardha perball te gjelberave banesa ka mbi 63m2 eshte e renovuar dhe e...
– Leshoj Banes me Qira –
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesen me qira ne Lagjen Dardania.. Banesa osht e gatshme per banim Preferohen meshum familjaret.....
Troje Mbrapa Tregut Te Gjelbert
TrojeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet trualli prej 3-6arri,trualli asht i ndam ne parcela osht mbrapa tregut te gjelbert ne Gjilan,vend...
leshoj banes me qera
$300Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.banesa ka 3 dhoma ,e mobiluar,gjendet afer intereminexit.
shes banesat ne lagjen Ulpiana ne Prishtine
$1200Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes dy banesa ne lagjen Ulpiana D9 kati i 3.Banesat jane te ngjitura njera me tjetren dhe mund te...
shes banesen ne lagjen Ulpiana ne Prishtine
$1500Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes banesen e shendrruar ne lokal.Banesaa gjendet ne lagjen Ulpiana afer ordinances Fati im,eshte komplet...
shes banesen 65 m2 dy dhoma e gjysm
shes banesen 65 m2 dy dhoma e gjysm
$350000Banesa në ShitjeDardanë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.banesa eshte total e renovuar me dyer e dritare banjo me sistem italjan ka renditje te mir ka dy dhoma nji...
shes shtepin dy katshe
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shtepin 2 katshe me infrastruktur te plote me 2.5 ari oborr. Afer gardenit dhe bej nderrim me nje...
Shes Trollin prej 5 ose 6 ari Buz Magjistrales Prishtin-Besiane
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Trollin prej 5 ose 6 ari Buz Magjistrales Prishtin-Besiane Komuna: Prishtinë-Leban Trolli Gjendet Buz...
Shes 28 arë truall në LlapnaSellë
$100000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 28 arë truall në LlapnaSellë, 250m nga magjistralja Prishtinë – Ferizaj. Pronari shqiptarë,...
qea
PatundshmëriFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoi banes xtra luksoze ne Ferizaj
Leshoj dhomen me qira
Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.dhoma eshte e madhe dhe eshte bashke me kuzhine.ka banjo dhe hyrje te veqant.qmimi sipas marreveshjes
shes truallin ne magistralen podujve prishtine ne gllamnik
shes truallin ne magistralen podujve prishtine ne gllamnik
$3200TrojeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes truallin ne magjistralen podujeve prishtine ne gllamnik me siperfaqe prej 47 ari trualli eshte me ball...
qera
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.leshoi benaes dhe shtepi me qera ne te gjitha lagjet e Prishtines
shes banes
Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes banesen ne fushe kosove 67m2 te banesat e bardha qmimi shume i volitshem tel: 049481804
Leshoj lokal me qera 24m2 ne Arberi (ish-Dragodan)
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lokali posedon uje, wc. I pershtatshem per zyre, ordinance, depo etj. qmimi sipas marreveshjes
Shtepija dhe Lokalet ne shitje
Shtepija dhe Lokalet ne shitje
$120000Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Shtepinë bashk me dy Lokale perfundi shtepise, shtepija i ka 80 m2 ndersa lokalet njeri i ka 25 m2 e...
Shitet Shtëpia me 9 ari Truall
$60000TrojeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Shtëpia me 9 ari Truall. Gjendet në rrugën “Rexhep Bislimi” në Ferizaj përtej urës...
Lëshoj banesën me Qira
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshoj banesën me qira te Qafa gjendet ne katin e 2-dytë është e mbiluar.Informatat 044-691-594
shes shtepine
Shtëpi në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtëpia në shitje – Lagja e Bajrit Mitrovicë. Shes shtëpinë dy katshe e cila ka 200 metër katror me...