Shpalljet për Patundshmëri
Shes banes 62m2,
$62000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.banesa gjendet ne Prishtine ne lagjen dardania mb kurriz (baneat e gjelberta). Pronari shqipetar, banesa ka...
SHES SHTEPIN NE BANJE AFER PEJES
Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.NE BANJE AFER PEJES shes shtepin 2 kateshe me podruma 2 katet hyrien veqmas dhe 7.5 ari tok shtepija...
truall
truall
PatundshmëriBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Trualli dhe shtëpia ne shitje Podujevë rruga Ali Ajeti nr: 42 është një katesh kam 24 ar oborr ballin...
leshoj shtepine me qira
leshoj shtepine me qira
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshohet me qira shtepia ne rrugen per germi, shtepia ka 1950 m2 me bodrum, pa bodrum i ka 1550 m2 per...
SHES TROJE NE BREGDETIN SHQIPTAR
SHES TROJE NE BREGDETIN SHQIPTAR
TrojePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHES TROJE NE QERRET TE DURRSIT, VENDE I CILI NDODHET 5 KM NGA QENDRA E DURRSIT E 2 KM NGA PLAZHI RINIA,...
Jap Shtepin me Qira dhe lokalin
Shtëpi me QeraGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap Shtepin me Qira Dhe Lokalin ne Qender Te Qytetit Shtepija Gjinden Afer Restorant Lulit Ne Gjilan...
leshoj lokalin me qira
$200Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.leshoj lokalin me qira 55m2 ruga bajram kelmendi 51 lokali posedon uje, wc i pershtatshem per keto...
Shes shtepine me qmim shum te volitshem
Shes shtepine me qmim shum te volitshem
$47000Shtëpi në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shtëpinë 2 katëshe me 3.5 arë truall në Gjilan, afër restorant `Vaxhenedit` (në dalje të...
banes ne shitje
Banesa në ShitjeVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Banesen 88 m 2, ne rrugen Deshmoret e kombit ne Vushtrri. Cmimi sipas marreveshtjes Kontakti 044/148...
Shes Banesen 82m2
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Qmimi eshte shume i volitshem e shes per arsye financiare.
shes banes ne rrugen kryesore bill klinton ne prishtin
$1050Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shitet banesa me 87 metra katror ne rrugen kryesore ne lakrishte kati i 5 dy dhoma gjumi sallon koridor...
Kerkoj banese me qira per nje qift
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj banese banese me qira te mobiluar komplet me te gjitha , jo e vjeter jemi vetem burre e grua …
shes banes ne lagjen Ulpiana ne Prishtine
$1200Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes dy banesa ne lagjen Ulpiana D9 kati i 3.Banesat jane te ngjitura njera me tjetren dhe mund te...
Blej 2 ari truall ne koder te diellit,sofali,matican
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Blej 2 ari truall ne keto laxhe,Koderi diellit,Matican,Sofali,dhe Laxhe e spitalit. jom i intersuar per 2...
Shes shtepine 3 kateshe me 300 m2
Shtëpi në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shtepine 3 kateshe, secili kat nga 100 m2. Kati i I: salloni, kuzhina, banjo dhe garazha per auto....
Shes banesen 52m,ne Dardani-Prishtine,kati i pare
$65000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte ne katin e pare,ka nje dhome dite me kuzhine,nje dhome gjumi,shpajz,banjo dhe ballkon,ka uje...
RISI RISI SHITET BANESA NDERTIM I RI NE RRUGEN AVDULLA PRESHEVA NE GJILAN
$480Banesa në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET BANESA NDERTIM I RI NE RRUGEN AVDULLA PRESHEVA NE QENDER TE QYTETIT.BANESA I KA 95m2,KA 2 DHOMA...
banes me qira
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.banesa gjindet ne ulpijan ka 2 dhoma e renovuar
Shitet banesa ekskluzive!
Shitet banesa ekskluzive!
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa e re me siperfaqe netto 70 metra katrore, e cila eshte ne katin e tretë nga perdhesa dhe...
Shes banesen 4 dhomeshe 120 metra katror ne EUROMED
Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHES BANESEN 4 DHOMESHE 120 METRA KATROR NE EUROMED KATI 6,ASHENSOR,BALLKON LAMINAT,BANJO,SHPAJZ,SHUM...