Shpalljet për Patundshmëri
Ofroj banese me qera per vajza studente
Dhoma për StudentëPrishtinë
Ofrojm dhoma me qera per studente (vajza) .
Shtepia posedon te gjitha kushtet per banim me kuzhin te veqant uj 24 ore si dhe nxemja qendrore GRATIS !!
Shtepia gjendet ne rr. Harulla Abdullahu...
Leshoj Banes me qera
Leshoj Banes me qera
$200Banesa me QeraPrishtinë
Leshoj banes me qera te laxhja e Spitalit (Eulexi ) dy dhoma 65m2 kati i pare tersisht e mobiluar prej 1 tetori eshte e lir 200 Euro pa rrymen,vetem per familjar.tel +4917623603050 viber
LESHOJ BANESE ME QERA
LESHOJ BANESE ME QERA
Shtëpi me QeraPrishtinë
Leshoj banese me qera .Banesa gjendet ne Ulpiane mbrapa AAK-se dhe ka siperfaqe 90 metra katrore eshte ne katin e pare ku posedon sallon me kuzhine ,tri dhoma te gjumit banjo shpajz dhe dy ballkona
Banese me qira ne Kalabri (Emshir) afer Stacionit te Autobuseve
$300Banesa me QeraPrishtinë
Jap me qira banesen ne lagjen Kalabria shume afer Hotelit Nartel dhe bulevarit Bill Klinton. Banesa eshte e sapo mobiluar me mobilje te reja dhe leshohet per afat me te gjate kohor. Banesa posedon...
LESHOJ BANESE ME QERA
LESHOJ BANESE ME QERA
Banesa me QeraPrishtinë
Leshoj banese me qera .Banesa gjendet ne Ulpiane mbrapa AAK-se dhe ka siperfaqe 90 metra katrore eshte ne katin e pare ku posedon sallon me kuzhine ,tri dhoma te gjumit banjo shpajz dhe dy ballkona
banesa me qera
Banesa me QeraPrishtinë
jepet banesa me qera ne ulpian afer fontanes te pompa e benzines
Leshojme banesen me qera ne Ulpiane
Leshojme banesen me qera ne Ulpiane
Banesa me QeraPrishtinë
Leshohet banesa me qera ne Ulpiane, 60 m2, e pershtatshme per student. Banesa ka dy dhoma, kuzhinen, banjo, e mobiluar komplet, tv dhe kushte tjera per banim. Per me shume info konfaktoni ne nr...
Vende te lira me qera per vajza- Studente
$50Dhoma për StudentëPrishtinë
Ofrojm dhoma me qera per studente (vajza) .�Shtepia posedon te gjitha kushtet per banim me kuzhin te veqant uj 24 ore si dhe nxemja qendrore GRATIS !!�Shtepia gjendet ne rr. Harulla Abdullahu...
Leshohet banese me qera ne Dardani afer Bill Klintonit
Leshohet banese me qera ne Dardani afer Bill Klintonit
$250Banesa me QeraPrishtinë
Leshohet banesa me qera ne Dardani te banesat e gjelberta afer Bill Klintonit. Banesa ka dy dhoma dhe funksionojne gjitha elementet e baneses. Eshte e pershtatshme per studenta dhe familar. Banesa...
Lëshojmë me qira Banesën dy dhomëshe në ULPIANA U1  h9  Nr25 kati V
Lëshojmë me qira Banesën dy dhomëshe në ULPIANA U1 h9 Nr25 kati V
$300Banesa me QeraPrishtinë
Lëshojmë me qira Banesën dy dhomëshe në ULPIANA U1 h9 Nr25 kati V e mobiluar me mobile te reja dhe e renovuar komplet, nxehje qendrore çmimi 300€ Tel. 049400958.
Banese me qera ne Prishtine, Ulpiane per studenta dhe familjar
Banese me qera ne Prishtine, Ulpiane per studenta dhe familjar
$250Banesa me QeraPrishtinë
Banesa gjendet afet fontanes te rrethi ne Ulpiane dhe gjendet ne katin e trete. Ka dy dhoma dhe e gatshme per banim me gjitha elementet e nevojshme. Per.me shume info lajmronu ne nr 044248277...
Banes me qira në qendër të Prishtinës ne Ulpianë
Banes me qira në qendër të Prishtinës ne Ulpianë
$250Banesa me QeraPrishtinë
Leshoj me qira banesen 45m2 ne qender të Prishtinës ne Ulpian ne rrugen kryesore te AAK-ja. Banesa eshte bukur e mobiluar. Posedon dhome gjumi, kuzhin me sallon, shpajz,banjo, koridor. Preferohet...
Lokali ne shitje 90m2
Lokali ne shitje 90m2
$20000Lokale në ShitjePrizren
Shitet lokali ne qender te Prizrenit, afer shtepis se bardh ( kuvendi komunal – ish shtepia armates dhe qyljanit). -Lokali eshte 90 metra katrot, posedon 2 hyrje, parking dhe parking komunal....
Banesë me qira ne Ulpian tr AAK-ja
Banesë me qira ne Ulpian tr AAK-ja
$250Banesa me QeraPrishtinë
Leshoj me qira banesen 45m2 ne qender të Prishtinës ne Ulpian ne rrugen kryesore te AAK-ja. Banesa eshte bukur e mobiluar. Posedon dhome gjumi, kuzhin me sallon, banjo, koridor. Preferohet per...
URGJENT: Kerkojme Banese me qira per nderkombetare
URGJENT: Kerkojme Banese me qira per nderkombetare
Banesa me QeraPrishtinë
Kerkojme banese me qira per nderkombetare ne qender, mbrapa teatrit, apo lagjja Muhaxhereve. Banesa te jete e re, apo e rinovuar, mire e mobiljuar. Duhet t’i kete 2 dhoma gjumi. Na kontaktoni...
URGJENT: Kerkojme banese me qira per nderkombetare
URGJENT: Kerkojme banese me qira per nderkombetare
Banesa me QeraPrishtinë
Kerkojme banese me qira per nderkombetare. Banesa te jete e re, apo e rinovuar, mire e mobiljuar. Duhet t’i kete se paku 3 dhoma gjumi. Lokacioni: Ulpiane, Dardani, Rruga B. Na kontaktoni ne:...
Leshphet banesa me qera ne Prishtine- Ulpiane te rrethi afer Hollivudit
Leshphet banesa me qera ne Prishtine- Ulpiane te rrethi afer Hollivudit
$250Banesa me QeraPrishtinë
Leshoj banes me qera ne lagjen Ulpiana ne Prishtine me saktesisht afer Hollivudit. Banesa ka dy dhoma gjumi, ballkon, koridor, shpajz, banjo dhe eshte e gatshme per banim. E pershtatshme per...
Leshoj banes me qera te Sllovenia Sporti
Leshoj banes me qera te Sllovenia Sporti
$300Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banes me qera e cila gjendet te Sllovenia Sporti,banesa ka dy dhoma gjumi ,sallon ,kuzhine,banjo dhe...
Leshoj banese me qera ne Ulpiane te fontana, kati i trete,dy dhoma
Leshoj banese me qera ne Ulpiane te fontana, kati i trete,dy dhoma
$240Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesen me qera te rrethi, afer fontanes, te pompa e benzines me saktesisht. Banesa ka dy dhomshe...
LESHOJ BANESE ME QERA
LESHOJ BANESE ME QERA
$300Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Që nga data 10 shtator leshoje banesen me qera me sipërfaqe 75 m2. Banesa gjendet afer Parkut te...