Shpalljet për Patundshmëri
Shes troje
Shes troje
$000TrojeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shesë tokën 4-5 km larg prej Gjakovës, ndermjet fshatrave Lugbunar dhe Bec. Toka del ne asfallt, ne...
Shes banesen/lokalin ne Ulpian, mbrapa AAK
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen ne Ulpian, mbrapa AAK. Banesa asht ne katin perdhes. Ka dy dhoma gjumi, dhome ndeje me kuxhine...
Banes me qera ne Prishtine, Ulpian mbrapa AAK
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesen me qera ne Ulpian, mbrapa AAK. Banesa asht ne katin perdhes. Ka dy dhoma gjumi, dhome ndeje...
Banes me qira në lagjen Dardania përball shkollës fillore”Dardania” në Prishtinë
Banes me qira në lagjen Dardania përball shkollës fillore”Dardania” në Prishtinë
$280Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj me qira banesen 80m2 ne lagjen Dardania perball shkollës fillore”Dardania” ne Prishtine. Banesa...
Banes me qira në qendër të Prishtinës
Banes me qira në qendër të Prishtinës
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj me qira banesen 45m2 ne lagjen Ulpiana ne rrugen kryesore te AAK-ja ne Prishtine. Banesa eshte e...
Parcellat ne Prevalla
$2.000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Prodajem tri parcele na Prevalcu. Parcele su veličine 81, 42 i 28 ari. Dokumentacija je u redu, može...
Leshohet me Qera Lokali
Leshohet me Qera Lokali
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap me qira lokalin 80m2 kati perdhes lagjja Emshir-Kalabri ne Prishtine lokali eshte ne nje vend per shume...
Vende te lira me qera per studente – vajza
$45Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofrojm dhoma me qera per studente (vajza) .
Shtepia posedon te gjitha kushtet per banim me kuzhin te...
Leshoje banesn me qira
Leshoje banesn me qira
$00Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoje banesen me qira te Qafa e mobilune kati i dyte. Info: 044/472/013 i njejti edhe ne Viber. Verejte:...
Lëshoj me qira banesën në qendër të Prishtinës
Lëshoj me qira banesën në qendër të Prishtinës
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshoj me qira banesen 45m2 ne lagjen Ulpiana ne rrugen kryesore te AAK-ja ne Prishtine. Banesa eshte e...
Dhome me qera, (per femra), Prishtine-Lakrishte
Dhome me qera, (per femra), Prishtine-Lakrishte
$50Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Dhome me qera per femra. ka vend per tre persona me hapesire te mjaftueshme. Adresa ne Lakrishte te pro...
Dhome me qera, nje vend i lire (per femra) , Lakrishte, Prishtine
Dhome me qera, nje vend i lire (per femra) , Lakrishte, Prishtine
$45Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Momentalisht kemi nje vend te lire , vlen vetem per femra, adresa ne lakrishte te pro credit banka kati 10...
Leshoj banesen me qera mbrapa AAKs
Leshoj banesen me qera mbrapa AAKs
$240Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesen me qera mbrapa AAKs. Banesa gjendet ne katine e trete dhe ka dy dhoma, banjo dhe shume e...
Lëshoj me qira banesen ne qender te Prishtines
Lëshoj me qira banesen ne qender te Prishtines
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj me qera banesen ne lagjen Dardania ne Prishtinë perball shkolles fillore “Dardania”....
Tokës dhe shtëpisë në shitje Babushan, Ferizaj.
Tokës dhe shtëpisë në shitje Babushan, Ferizaj.
Shtëpi në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Tokës dhe shtëpisë në shitje, parcelat e shumta, totale 2 ha, dhe shulicë me shtëpinë e 33ari,...
LESHOHET LOKALI ME QIRA NE PEJTON
LESHOHET LOKALI ME QIRA NE PEJTON
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshohet lokali me qira, e pershtatshme per zyre dhe profesione, biznese tjera te ndryshme, lokali leshohet...
Lëshoj me qira banesen ne qender te Prishtines
Lëshoj me qira banesen ne qender te Prishtines
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshoj me qira banesen 45m2 në Ulpian në rrugën kryesore te AAK-ja. Banesa është e renovuar dhe e...
SHITET SHTEPIJA ME TRUALL
SHITET SHTEPIJA ME TRUALL
$110000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET SHTEPIJA NE RRUGEN GJON SEREQI PRISHTINE SHTEPIJA KA 100 METRA KATROR E NDERRTUAR NE 4.5 ARI TRUALL...
Banese me qera ne Fushe Kosove afer Interex-it.
Banese me qera ne Fushe Kosove afer Interex-it.
$200Banesa me QeraF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jepet banesa me qera ne Rrugen Dardania ne Fushe Kosove, kati I 2-te, perball Petrol Company, afer...
🔴CMIMI I DISKUTUSHEM -Shes urgjent banesen🔴
🔴CMIMI I DISKUTUSHEM -Shes urgjent banesen🔴
$51.000PatundshmëriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Përshkrimi :Shitet Banesa ne lagjen Kalabria – Emshir, kati i nente ( 9 )lifti punon ne gjendje...