Shpalljet për Patundshmëri
Shes troje
Shes troje
$000TrojeGjakovë
Shesë tokën 4-5 km larg prej Gjakovës, ndermjet fshatrave Lugbunar dhe Bec. Toka del ne asfallt, ne rrugen magjistral Gjakovë, Rakovinë, Prishtinë, dhe ne lumin (pronin) e Becit. Toka është...
Shes banesen/lokalin ne Ulpian, mbrapa AAK
Banesa në ShitjePrishtinë
Shes banesen ne Ulpian, mbrapa AAK. Banesa asht ne katin perdhes. Ka dy dhoma gjumi, dhome ndeje me kuxhine dhe banjo. Banesa ka 64m2, eshte e ndrequr mir dhe mund te perdoret per zyre, ordinance...
Banes me qera ne Prishtine, Ulpian mbrapa AAK
$250Banesa me QeraPrishtinë
Leshoj banesen me qera ne Ulpian, mbrapa AAK. Banesa asht ne katin perdhes. Ka dy dhoma gjumi, dhome ndeje me kuxhine dhe banjo. Banesa ka 64m2, eshte e ndrequr mir dhe mund te perdoret per banim,...
Banes me qira në lagjen Dardania përball shkollës fillore”Dardania” në Prishtinë
Banes me qira në lagjen Dardania përball shkollës fillore”Dardania” në Prishtinë
$280Banesa me QeraPrishtinë
Leshoj me qira banesen 80m2 ne lagjen Dardania perball shkollës fillore”Dardania” ne Prishtine. Banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar ne teresi, posedon TV, rrjetin kabllor digital-internet,...
Banes me qira në qendër të Prishtinës
Banes me qira në qendër të Prishtinës
$250Banesa me QeraPrishtinë
Leshoj me qira banesen 45m2 ne lagjen Ulpiana ne rrugen kryesore te AAK-ja ne Prishtine. Banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar ne teresi, posedon TV, rrjetin kabllor digital-internet etj....
Parcellat ne Prevalla
$2.000TrojePrishtinë
Prodajem tri parcele na Prevalcu. Parcele su veličine 81, 42 i 28 ari. Dokumentacija je u redu, može dogovor oko cene.
Leshohet me Qera Lokali
Leshohet me Qera Lokali
Lokale me QeraPrishtinë
Jap me qira lokalin 80m2 kati perdhes lagjja Emshir-Kalabri ne Prishtine lokali eshte ne nje vend per shume lloj veprimatri biznesi, lokali posedon banjo dhe parking per vetur. Çmimi sipas...
Vende te lira me qera per studente – vajza
$45Dhoma për StudentëPrishtinë
Ofrojm dhoma me qera per studente (vajza) .
Shtepia posedon te gjitha kushtet per banim me kuzhin te veqant uj 24 ore si dhe nxemja qendrore GRATIS !!
Shtepia gjendet ne rr. Harulla Abdullahu...
Leshoje banesn me qira
Leshoje banesn me qira
$00Banesa me QeraPrishtinë
Leshoje banesen me qira te Qafa e mobilune kati i dyte. Info: 044/472/013 i njejti edhe ne Viber. Verejte: Nuk bashkepunojme me agjension.
Lëshoj me qira banesën në qendër të Prishtinës
Lëshoj me qira banesën në qendër të Prishtinës
$250Banesa me QeraPrishtinë
Lëshoj me qira banesen 45m2 ne lagjen Ulpiana ne rrugen kryesore te AAK-ja ne Prishtine. Banesa eshte e mobiluar dhe e renovuar ne teresi. Preferohet per çift familjar dhe nderkombetar. Kontakt....
Dhome me qera, (per femra), Prishtine-Lakrishte
Dhome me qera, (per femra), Prishtine-Lakrishte
$50Banesa me QeraPrishtinë
Dhome me qera per femra. ka vend per tre persona me hapesire te mjaftueshme. Adresa ne Lakrishte te pro credit banka kati 10 (me lift) , Qmimi 50 euro+ rryma (per person) e cila pjestohet me...
Dhome me qera, nje vend i lire (per femra) , Lakrishte, Prishtine
Dhome me qera, nje vend i lire (per femra) , Lakrishte, Prishtine
$45Dhoma për StudentëPrishtinë
Momentalisht kemi nje vend te lire , vlen vetem per femra, adresa ne lakrishte te pro credit banka kati 10 (me lift) , Qmimi 45 euro+ rryma (per person) e cila pjestohet me banueset te tjera....
Leshoj banesen me qera mbrapa AAKs
Leshoj banesen me qera mbrapa AAKs
$240Banesa me QeraPrishtinë
Leshoj banesen me qera mbrapa AAKs. Banesa gjendet ne katine e trete dhe ka dy dhoma, banjo dhe shume e pershtatshme per familjar ose studenta. Cmim te volitshem per muajin korrik dhe gusht dhe...
Lëshoj me qira banesen ne qender te Prishtines
Lëshoj me qira banesen ne qender te Prishtines
$250Banesa me QeraPrishtinë
Leshoj me qera banesen ne lagjen Dardania ne Prishtinë perball shkolles fillore “Dardania”. Banesa sapo eshte e renovuar dhe e mobiluar ne teresi, posedon Tv, rrjetin kabllor...
Tokës dhe shtëpisë në shitje Babushan, Ferizaj.
Tokës dhe shtëpisë në shitje Babushan, Ferizaj.
Shtëpi në ShitjeFerizaj
Tokës dhe shtëpisë në shitje, parcelat e shumta, totale 2 ha, dhe shulicë me shtëpinë e 33ari, energji elektrike, ujë, kanalizime, në qendër të fshatit. Babushi Serb, Ferizaj. Çmimi...
LESHOHET LOKALI ME QIRA NE PEJTON
LESHOHET LOKALI ME QIRA NE PEJTON
Lokale me QeraPrishtinë
Leshohet lokali me qira, e pershtatshme per zyre dhe profesione, biznese tjera te ndryshme, lokali leshohet me invertar ashtu si ne foto …. gjendet ne parkingun e Rezonances . Rr.Bill Clinton
Lëshoj me qira banesen ne qender te Prishtines
Lëshoj me qira banesen ne qender te Prishtines
$250Banesa me QeraPrishtinë
Lëshoj me qira banesen 45m2 në Ulpian në rrugën kryesore te AAK-ja. Banesa është e renovuar dhe e mobiluar në tërësi. Preferohet për familjar dhe ndërkombëtar. Kontakt.: 044/184-661
SHITET SHTEPIJA ME TRUALL
SHITET SHTEPIJA ME TRUALL
$110000Shtëpi në ShitjePrishtinë
SHITET SHTEPIJA NE RRUGEN GJON SEREQI PRISHTINE SHTEPIJA KA 100 METRA KATROR E NDERRTUAR NE 4.5 ARI TRUALL KA DY DHOMA DY BODRUMA SALLON KUZHIN BANJO SHTEPIJA DO RENOVIM ESHTE. E NDERRTUAR NE...
Banese me qera ne Fushe Kosove afer Interex-it.
Banese me qera ne Fushe Kosove afer Interex-it.
$200Banesa me QeraF. Kosovë
Jepet banesa me qera ne Rrugen Dardania ne Fushe Kosove, kati I 2-te, perball Petrol Company, afer Interex-it. Ka salon me kuzhine dhe trapezari, 1 dhome gjumi, banjo, ballkon, dhe 2 depo. Per me...
🔴CMIMI I DISKUTUSHEM -Shes urgjent banesen🔴
🔴CMIMI I DISKUTUSHEM -Shes urgjent banesen🔴
$51.000PatundshmëriPrishtinë
Përshkrimi :Shitet Banesa ne lagjen Kalabria – Emshir, kati i nente ( 9 )lifti punon ne gjendje regullt, banesa e mobiluar, ne 85m² te saje ka kete renditje : • Sallon + Kuzhine, • 2...