Shpalljet për Patundshmëri
Shitet banesa ne Prishtine, Ulpian mbrapa AAK
Banesa në ShitjePrishtinë
Shes banesen/lokalin ne Ulpian, mbrapa AAK. Banesa asht ne katin perdhes. Ka dy dhoma gjumi, dhome ndeje me kuxhine dhe banjo. Banesa ka 64m2, eshte e ndrequr shum mir dhe mund te perdoret per...
Banes/lokal me qera ne Prishtine, Ulpian mbrapa AAK
$300Banesa me QeraPrishtinë
Leshoj banesen/lokal me qera ne Ulpian, mbrapa AAK. Banesa asht ne katin perdhes. Ka dy dhoma gjumi, dhome ndeje me kuxhine dhe banjo. Banesa ka 64m2, eshte e ndrequr shum mir dhe mund te perdoret...
shitet banesa 80 m2 ne bregun e diellit banesat e kuqe
Banesa në ShitjePrishtinë
Shitet banesa nga pronari bregu i diellit banesat e kuqe perball furres Qerimi1 kat i pare banesa posedon 1 sallon 1 kuzhin 3 dhoma gjumi 1 banjo 1 ballkon
Urgjent shitet toke ne velipoj
TrojePrizren
Shitet toke ne plazhin e velipojes 1000m2 ne zonen e vilunit nje zon shume e mir dhe e pelqyer .Toka eshte Vetem 100 metra larg detit dhe 250 metra larg qendres .Toka eshte me letra te rregullta...
Leshoj banesem me qera per 6 studente
Leshoj banesem me qera per 6 studente
$420Banesa me QeraPrishtinë
Banesa gjindet ne Ulpiane mbrapa AAK, saktesisht te furra Ulpiana, ne katin 3, me nxjemje qendrore (Termokos), i ka 3 dhoma te mobiluara dhe te dedikuara per 6 studente (2 persona ne nje dhome),...
Ne ulpian leshoj me qira banesen njedhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Ne ulpian – Prishtine, leshoj me qira banesen njedhomshe, (WC, sallon me kuzhine, dhome e ndejes). Banesa gjindet prapa AAK-se, kati II, Banesa eshte teresisht e mobiluar (TV, Makine per per...
leshoj banesen me qera per 6 studente
leshoj banesen me qera per 6 studente
$420Banesa me QeraPrishtinë
Banesa gjindet ne Ulpiane mbrapa AAK, saktesisht te furra Ulpiana, ne katin 3, me nxjemje qendrore (Termokos), i ka 3 dhoma te mobiluara dhe te dedikuara per 6 studente (2 persona ne nje dhome),...
Kërkohen shtëpi me qera në vlorë
Kërkohen shtëpi me qera në vlorë
$001Shtëpi me QeraPrishtinë
Colombo Albania Agency Kërkohen shtëpi me qera në vlorë Shtëpi private dhe apartamente në pallat. Kërkohen të mobiluara dhe bosh të jenë garsoniere 1+1 dhe 2+1 Të jenë në qytetin e...
Dhoma te lira per vajza-studente
$50Dhoma për StudentëPrishtinë
Ofrojm dhoma me qera per studente (vajza) .
Shtepia posedon te gjitha kushtet per banim me kuzhin te veqant uj 24 ore si dhe nxemja qendrore GRATIS !!
Shtepia gjendet ne rr. Harulla Abdullahu...
URGJENT: Kerkojme shtepi me qira per nderkombetare.
URGJENT: Kerkojme shtepi me qira per nderkombetare.
$1500Shtëpi me QeraPrishtinë
Kerkojme shtepi me qira per nderkombetare. Shtepia te jete e re, apo e rinovuar, mire e mobiljuar. Lokacioni: Lagjja e Spitalit, afer rruges B, lagjja te Universiteti teknik, Aktash. Na kontaktoni...
Lëshohet banesa “Zyre”me qira
Lëshohet banesa “Zyre”me qira
$500Banesa me QeraPrishtinë
Lëshohet banesa për “Zyre”me qira në qender te semaforat kryesorë afer katedrales. Banesa është në katin e parë, ka 65m2 ,3 dhoma (zyre) pamje në dy anë,nxemje qendrore,dhe 2...
Leshoj banesen me qera
Leshoj banesen me qera
$200Banesa me QeraPrishtinë
Leshoj banesen me qira, banesa gjindet ne lagjen Bregu i Diellit afer ambullantes apo shkolles fillore Ismajl Qemajli, banesa posedon: dhom gjumi,sallon,kuzhin,koridor,banjo,ballkon.
Kerkoje bashkbanuese
Dhoma për StudentëPrishtinë
Kerkoje bashkebanuse (femer) studente apo te punesuar. Shtepia gjindet mbi ambasaden zvicrrane (afer hotel Afa). Per me shume detaje nr i tel i pronarit 044344910 (viber).
Kërkojmë shtëpi moderne me qira për ndërkombëtarë
Kërkojmë shtëpi moderne me qira për ndërkombëtarë
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kërkojmë shtëpi moderne me qira për ndërkombëtarë. Tel: 045-616-794
LOKAL ME QERA NE QENDREN TREGETARE “KODRA E DIELLIT” – PRISHTINE
LOKAL ME QERA NE QENDREN TREGETARE “KODRA E DIELLIT” – PRISHTINE
$120Lokale me QeraPrishtinë
JEP LOKALIN ME QERA NE QENDREN TREGTARE “KODRA E DIELLIT”, NR.48. MADHESIA 16 M2. ESHTE I KOMPLETUAR ME INVENTAR DHE KONDICIONER. ESHTE I PERSHTATSHEM PER ZYRE-BYRO, AVOKATURE, BUTIK, SHITORE,...
📌 Japim Depo me qira Në Prishtin dhe rrethin prej 100m2 deri në 1000m2   për ma shumë Informata na Kontaktoni  📞+ 383 (44) 200 413
📌 Japim Depo me qira Në Prishtin dhe rrethin prej 100m2 deri në 1000m2 për ma shumë Informata na Kontaktoni 📞+ 383 (44) 200 413
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.📌 Japim Depo me qira Në Prishtin dhe rrethin prej 100m2 deri në 1000m2 për ma shumë Informata...
Shitet banesa  3 dhomshe
Shitet banesa 3 dhomshe
Banesa në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen 3 dhomshe kati i 4 Me siperfaqe 60.05m2 Nr kontaktues : +383 45 520 311
banes me qira ne Prishtinë lagjen Ulpian perball konivkteve kati 4 2+1 qmimi 190euro   044 200 413
banes me qira ne Prishtinë lagjen Ulpian perball konivkteve kati 4 2+1 qmimi 190euro 044 200 413
$190Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.banes me qira ne Prishtinë lagjen Ulpian perball konivkteve kati 4 2+1 qmimi 190euro 044 200 413
Leshojme dhoma me qira ne Banje te Pejes
Leshojme dhoma me qira ne Banje te Pejes
Banesa me QeraPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Motel-Restorant ” Melvin Palace” në Banjë të Pejës ofron dhoma me ambiente shumë të mira,...
Banese me qeraa
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshoj banesën me qera ne katin e trete te trofta te banka ekonomike.Banesa është një-dhomëshe...