Shpalljet për Patundshmëri
Leshoje banesen me qira
Leshoje banesen me qira
$00Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoje banesen me qira te qafa e mobiluar katin e dyte. +37744257916 ose 044/472/013 Nuk bashkepunojm me...
banese me qera
banese me qera
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banese me qira ne Bregun e Diellit,afer Universitetit “ILIRIA“.Banesa eshte dy-dhomshe...
LOKAL ME QERA NE QENDREN TREGETARE “KODRA E DIELLIT” – PRISHTINE
$180Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.JEP LOKALIN ME QERA. LOKALI NDODHET NE QENDREN TREGTARE “KODRA E DIELLIT”, NR.48. MADHESIA 16...
leshoj banesen me qirra
leshoj banesen me qirra
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.banesa eshte e mobiluar gjendet mbrapa teatrit Kombetar afer hotel Siriucit perparesi kan studentet femra...
Kerkoje bashkebanuese
$50Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoje bashkebanuese ne lagjen e muhaxhereve afer hotelit “Afa” . Kushtet per banim jane shume...
Leshoje banesen me qira
Leshoje banesen me qira
$00Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoje banesen me qira perballe Ambassades Japane,Kroate,kursi gjerman Sprachlernzentrum Prishtina. Banesa...
Leshoje me qira bames 1 2 dhe 3 dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoje me qira banesat 1 2 dhe 3 dhomeshe te mobiluar me kushte ideale per banim.Ngrohje qendrore...
banes eshte e mobiluar komplet e ka nje dhom nje sallon kuzhin koridor banjo dhe taras mund te vini dhe ta shikoni
banes eshte e mobiluar komplet e ka nje dhom nje sallon kuzhin koridor banjo dhe taras mund te vini dhe ta shikoni
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjindet afer parkut te qytetit te kulla e muhaxherve.Per me shum munde te na kontaktoni ne numrin...
Banese me qira ne qender
Banese me qira ne qender
$400Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj me qira banesen tri-dhomeshe ne qender te Prishtines mbi restoran De-Rada..Banesa eshte ne katin e...
Banese me qira ne Arberi
Banese me qira ne Arberi
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj me qira banesen dydhomeshe ne Arberi perball me Five Star. Banesa ka dhome dite me kuzhine ,nje...
Shes shtepi dhe lokal 426m2
Shes shtepi dhe lokal 426m2
Shtëpi në ShitjeAlbanik
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Vendndodhja: Durres Shqipri, Lagja 18, Rruga \”Principata e Balshajve\”,(ne afersi te Spitalit...
Ofroj dhoma te lira me qera per vajza – studente
$55Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofrojm dhoma me qera per studente (vajza) .
Shtepia posedon te gjitha kushtet per banim me kuzhin te...
Banes me qera ne Prishtine, Ulpian mbrapa AAK
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesen me qera ne Ulpian, mbrapa AAK. Banesa asht ne katin perdhes. Ka dy dhoma gjumi, dhome ndeje...
Tokës dhe shtëpisë  në shitje (zemljiste i plac) Babushi Serb Ferizaj
Tokës dhe shtëpisë në shitje (zemljiste i plac) Babushi Serb Ferizaj
Shtëpi në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Tokës dhe shtëpisë në shitje, parcelat e shumta, totale 2 ha, dhe shulicë me shtëpinë e 33ari,...
lokal me qera
lokal me qera
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj lokalin me qira i cili ka 80m2 dhe eshte i pershtatshem per cdo veprimtari. Lokali gjendet ne lagjen...
Kerkojme 2 bashkebanuese femra
Kerkojme 2 bashkebanuese femra
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojme 2 bashkebanuese femra. Banese gjindet ne Bregun e Diellit afer Kolegjit Iliria. Banesa eshte...
Shitet toka ne Magjistralen Prishtine – Peje ne Mleqan
Shitet toka ne Magjistralen Prishtine – Peje ne Mleqan
$2000TrojeDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet toka ne mes fshatrave Kijeve dhe Mleqan.Toka gjindet shume prane magjistrales Prishtine –...
Banes me qera ne Prishtine, Ulpian mbrapa AAK
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesen me qera ne Ulpian, mbrapa AAK. Banesa asht ne katin perdhes. Ka dy dhoma gjumi, dhome ndeje...
leshoj me qira banesen ne bregun e diellit
leshoj me qira banesen ne bregun e diellit
$350Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.leshohet me qira banesane bregun e diellit 100m2 ne katin e 6 ndertesa ka lift banesa eshte e mobiluar...
Banes me qera ne Prishtine, Ulpian mbrapa AAK
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesen me qera ne Ulpian, mbrapa AAK. Banesa asht ne katin perdhes. Ka dy dhoma gjumi, dhome ndeje...