Shpalljet për Shtëpi me Qera
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
$60000000Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000...
Oferta e kredisë midis private dhe serioze
$02Shtëpi me QeraPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Nderuar Sir Madam / Oferta e kredisë afatshkurtër, afatmesëm dhe afatgjatë me një interes prej 3%....
Merrni një hua sa më shpejtë që të jetë e mundur
Merrni një hua sa më shpejtë që të jetë e mundur
$02Shtëpi me QeraMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Nderuar Sir Madam / Oferta e kredisë afatshkurtër, afatmesëm dhe afatgjatë me një interes prej 3%....
Leshoj katin e shtepise me qira dy dhoma banjo dhe kuzhina
$50Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj katin e shtepise me qira per femra afer ambasades zvicrrane me kushte shume te mira per banim me...
LESHOJ BANESE ME QERA
LESHOJ BANESE ME QERA
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banese me qera .Banesa gjendet ne Ulpiane mbrapa AAK-se dhe ka siperfaqe 90 metra katrore eshte ne...
Kërkohen shtëpi me qera në vlorë
Kërkohen shtëpi me qera në vlorë
$001Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Colombo Albania Agency Kërkohen shtëpi me qera në vlorë Shtëpi private dhe apartamente në pallat....
URGJENT: Kerkojme shtepi me qira per nderkombetare.
URGJENT: Kerkojme shtepi me qira per nderkombetare.
$1500Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojme shtepi me qira per nderkombetare. Shtepia te jete e re, apo e rinovuar, mire e mobiljuar....
Kërkojmë shtëpi moderne me qira për ndërkombëtarë
Kërkojmë shtëpi moderne me qira për ndërkombëtarë
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kërkojmë shtëpi moderne me qira për ndërkombëtarë. Tel: 045-616-794
Kerkojme shtepi me qira per nderkombetare
Kerkojme shtepi me qira per nderkombetare
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kompania per Patundshmeri ADOKA kerkon shtepi me qira per nje nderkombetare ne lagjet: Arberi, Sofali,...
Kerkoje bashkebanuese
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoje bashkebanuese studente ose vajza te punesuara. Shtepia gjindet afer hotelit Afa me kushte shume te...
Urgjent mar banes ne Prishtin Urgjent mar banes per 1 klient familjar ne Prishtin lagjen Tophane per afat te gja kohor Agjensoni Lion 044 359 819
Urgjent mar banes ne Prishtin Urgjent mar banes per 1 klient familjar ne Prishtin lagjen Tophane per afat te gja kohor Agjensoni Lion 044 359 819
$250Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Marr banes me qira n Prishtin urgjent perparsi ato banesa qe kan nxemje prej qytetit 044 623 897
Objekti ipet me qira
Objekti ipet me qira
Shtëpi me QeraPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Objekti ipet me qira Ka një sipërfaqe prej 750m2, ka podrumin dhe pesë kate të cilat mund të...
Shtepi me qera
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj nje hyrje te shtepise me qera.Shtepia eshte e mobiluar.Shtepia gjendet afer xhamise se llapit.per...
Kerkoje bashkebanuese (vajza) afer ambasades zvicrrane
$60Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jam nje studente dhe kerkoje bashkebanuese ne lagjen e muhaxhereve mbi ambasaden zvicrrane. Cmimi eshte...
Kerkoj shtepi me qera per nderkombetare
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj shtepi me qira per nderkombetare, kontrate afatgjate, shtepi me 3 ose 4 dhoma gjumi. Lagjet e...
Shtepia me Qiera
Shtepia me Qiera
$280Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshohet me qira shtëpia VETEM PER FAMILJAR afër 70m² në lagjen Tophane (Te MArkaxhit ) Shtëpia ka...
Kerkojme Disa Apartamente Me Qera Ne Vlore
Kerkojme Disa Apartamente Me Qera Ne Vlore
Shtëpi me QeraKlinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Njoftime! Njoftojme se Colombo Albania Agency me zgjerimin e aktivitetit kerkojme 10 Garsoniere 7...
leshoj shtepine me qera
leshoj shtepine me qera
$300Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj shtepin me qera e mobiluar komolet me te gjitha ka oborr dhe vend parking, podrum, shtepija ka 3...
shtepi me qira
shtepi me qira
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj shtepine me qira ,shtepia eshte e mobliuar me nxemje qendrore ka 3 dhoma gjumi . sallonin , kuzhin ,...
apartment me qera
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.leshoj apartment me qera e mobiluar me nxemje qendrore ne lagjen kalabria ose Emshir.