Shpalljet për Shtëpi me Qera
Leshoj banes me qira
$200Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banes me qira e cila gjndet ne lagjen Bregu i Diellit( afer Univerzitetit Iliria) posedon kuzhinen...
leshoj shtepine me qera!
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepia gjendet ne lagjen Emshir (afer TMK-se). Shtepia eshte ne nje pozite te volitshme banimi,si dhe...
Kërkoj shtëpi me qera në ferizaj
Shtëpi me QeraFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jemi familje katër anëtarëshe dhe kërkojmë shtëpi me qera në ferizaj me qmim të favorshëm
objekt me qira ne Prishtine
$9000Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap me qira objektin e ri ne Prishtine me siperfaqe 1400 metra katror. Objekti gjindet te parku i qytetit...
BANESE ME QIRA TE SANTEA
$250Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj me qira banesen te Santea afer Swiss Casinos kati i VI me siperfaqe 60m2 e mobiluar komplet ka 1...
110 m Kat shtëpie me qira me shpenzime komunale të pronarit
110 m Kat shtëpie me qira me shpenzime komunale të pronarit
$350Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kat shtëpie me hyrje të veçant 110m, sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 terasa, banjo vlen për familje...
Leshoj banesen dy dhomshe me qera ne Ulpian kati-III
$200Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte e mobiluar .Oferta vlen vetem per qifte
kerkoj
$80Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj shtepi me qera ne vranjevc
Kerkoj nje dhome me qira
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj nje dhome me qira per nje person, te mos jete larg qendres me shume se 10 minuta, me kontrat...
kerkoje shtepi per nderkombetare tasligje germi
$600Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.urgjente kerkoje shtepi per nderkombetare shtepi duhete te jete me hapsine majftushme me ndriqim oborr...
jape shtepi me qera te fakulteti tekinik 044416896
$300Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jape shtepi me qera te fakulteti teknik shtepia eshte dy kateshe ka oborre garzhde ka tre ballokna dy banjo...
Shtepi me qira
Shtëpi me QeraPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap shtepi 3 kateshe me qira me hymje te veqante secili kat ,kati ka 3dhoma,kuzhine dhe banjo te...
jape shtepi me qera te fakulteti tekinik
$300Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jape banes me qera te fakulteti teknike shtepi eshte dy kateshe ka oborre garzhde ka tre ballkona dy banjo...
kerkoje shtepi me qera prishtine
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoje shtepi me qera prishtine
dy dhoma me qira
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj dy cimere, mundesisht femra me te vjetra se 25 vjet te ndajn nje kat te shtepise me nje femer...
kerkoj shtepi me qira
Shtëpi me QeraLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj shtepi me qira ne lipjan shteai pduhet te jet me 2 dhoma kuzhin banjo dhe e bomiluar.tta qe kan mund...
kerkoj shtepi me qira
Shtëpi me QeraLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj shtepi me qira ne lipjan shteai pduhet te jet me 2 dhoma kuzhin banjo dhe e bomiluar.tta qe kan mund...
leshoj shtepi me qira
Shtëpi me QeraGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.leshoj shtepi me qira ne jgilan shteai ka 2 dhoma kuzhin banjo dhe e bomiluar. te interesuarit mund te...
leshoje
leshoje
$200Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoje dy banes me qira,tri dhomeshe dhe nje dhomeshe,te mobiluara,me kushte ideale per banim.afer xhamis...
shtepi me qira
$120Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap shtepi me qira 100m prej stacionit policor nr.3,shtepia posedon dy dhoma gjumi,kuzhin,banjo dhe...