Shpalljet për Shtëpi me Qera
jape shtepi me qera te fakulteti tekinik
$350Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jape shtepi me qera te fakulteti teknik shtepia eshte dy kateshe ka dy dhoma gjumi edhe sallon me kuzhine...
Leshoi kat te shtepis me qira 120m2,
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoi kat te shtepis me qira kati II te parku i qytetit 120m2, extra e mobiluar, me 3 dhoma+kuzhin, 2...
leshoj shtepin me qira ne bregun e djellit 360m2…
leshoj shtepin me qira ne bregun e djellit 360m2…
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shtepi me qira ne prishtin ruga ganimete terbeshi nr4 .bregu djellit
leshoj shtepi me qera per studente lagja bregu djellit
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shte[ija ka 3 dhoma gjumi kushin sallon ,teoleti si dhe trasa napert terat dhoma
leshoj shtepine me qira
leshoj shtepine me qira
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshohet me qira shtepia ne rrugen per germi, shtepia ka 1950 m2 me bodrum, pa bodrum i ka 1550 m2 per...
Jap Shtepin me Qira dhe lokalin
Shtëpi me QeraGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap Shtepin me Qira Dhe Lokalin ne Qender Te Qytetit Shtepija Gjinden Afer Restorant Lulit Ne Gjilan...
banes me qira
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.banesa gjindet ne ulpijan ka 2 dhoma e renovuar
Leshoj shtepin me qira ka dy dhoma gjumi nje sallon me kuzhin banjo balllkon
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.leshoj shtepin me qira shtepia esht nje katesha ka nje sallon me kuzhin dy dhoma gjumi banjo ballkon esht e...