Shpalljet për Shtëpi me Qera
Shtepi lukzose me qerta
Shtepi lukzose me qerta
$250Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lshoj shtepi me qera ne Hajvali ,Shtepia ka 134 metra katror ,cdo kat ka hymje te vecant ujsjells 24 or...
Leshoj banese me qira ne Prishtine
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banese me qira 36m2 ne Prishtine. Banesa gjendet ne rrugen Agim Ramadani prane fakultetit teknik...
Leshoj shtepi me qira
$500Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj shtepin me qera ne lagjen e spitalit afer shkolles pavarsi per me shum informacone na kontakto ne...
shtepi me qera
Shtëpi me QeraPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.pershendetje … kerkoj shtepi me qera ne peje mundesisht dy dhoma gjumi sallon kuzhin dhe banjo...
Shtepi me qira
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshojm kat me qira ka 65 metrra katror me hyrje te veqant adresa rruga Carraleva mbrapa shkolles Asim...
Leshoj Banes Garisonjere me Qira ne Ulpian -Prishtine
$180Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj Banes Garisonjere me Qira ne Ulpian Banesa eshte me tre shtret e mobiluar dhe gatshme per banim...
Lehsoj shtepi me qira
$130Shtëpi me QeraF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj shtepi me qira, shtepia gjendet prapa mobilieris Mob In ne Fushe Kosove, eshte e mobiluar, ka oborr...
Shtepi me Qira
Shtepi me Qira
$300Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoje Shtepine me qira, Shtepija gjendet ne lagjen Tophane ne Prishtine dhe eshte e mobiluar te gjitha te...
Leshohet kati ishtepis me qera ne Prishtine Lagja Vreshta 4 dhoma te mobiluara
$250Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshohet nje kat shtepije me Qera i mobiluar dhe me nje vendparkingu per Vetur.Shtepija ka hyrje tveqant...
leshoj banesen me qera n breg diellit
$200Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte ne katin e pare dhe ka hymje te veqante. 100m2. Tri dhoma + kuzhine veqmas, banjo , shpajz...
Kerkoj Shtepi per te ruajtur
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shtepi per familje per te ruajtur
Leshoje shtepi, me qera ne lagjen me te qete  Taukbashqe/Sofali
Leshoje shtepi, me qera ne lagjen me te qete Taukbashqe/Sofali
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoje shtepi, me qera ne lagjen me te qete dhe me te bukur te qytetit. Shtepia ka hapsire te mjaftueshme...
Afer Qendrës
Afer Qendrës
$220Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap me qira banesën ne Prishtinë afer Qendrës tredhomëshe ka 85 m2 me sallon kuzhinë dy dhoma gjumi...
Jap me qera katin e pare te shtepise
$150Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap me katin e pare te shtëpise në Matiqan.Kati i ka 2 dhoma gjumi Sallon me Kuzhine ,Shpajz ,Korridor...
LESHOHET ME QERA SHTEPIA
LESHOHET ME QERA SHTEPIA
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHTEPIA GJINDET TE GJYKATA E QARKUT OSE TE MARKAXHIT SHTEPIA POSEDON 1 DHOME GJUMI 1 SALLON 1 KUZHIN 1...
Leshoj banes me qera
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Perball hotel Vitroris ,Lagjja Emshiri ose Calabria
Leshoj shtepin me qera
$300Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj shtepin me qera eshte e mobiluar komplet me te gjitha, ka 3 dhoma kuzhin dhome gjumi dhome dite...
Leshoj katin e dyt te  shtepis me qera ne Prizren Rr.Bajramcurri afer marketit LUMA
Leshoj katin e dyt te shtepis me qera ne Prizren Rr.Bajramcurri afer marketit LUMA
Shtëpi me QeraPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHTEPIA ka 3 dhoma gjumi 1 kuzhin 2 banjo e pa mobiliau ka parking oborr teras e pershtatshme per familjar
Leshoje shtepi, me qera ne lagjen me te qete dhe me te bukur te qytetit.
$200Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoje shtepi, me qera ne lagjen me te qete dhe me te bukur te qytetit. Shtepia ka hapsire te mjaftueshme...
leshoj me qera shtepine 80 m2, lagjiaTophane.
leshoj me qera shtepine 80 m2, lagjiaTophane.
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.leshoj me qera shtepine 80 m2, shtepia posedon nje dhome gjumi, nje sallon,nje kuzhine, nje banjo, nje...