Shpalljet për Shtëpi me Qera
Leshoj shtepin me qera
Leshoj shtepin me qera
$300Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj shtepin me qera 3 dhoma e mobiluar ka oborr dhe vend paking per makin. Rruga Shaip Spahiju ka parku...
Leshoj shtepin me qera
$300Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoh shtepin me qera me tri dhoma gjumi oborr garazh e mobiluar me te gjitha per banim Rruga Shaip...
Leshoj shtepin me qera
Leshoj shtepin me qera
$300Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj shtepin me qera shtepija eshte me 3 dhoma e mobiluar me te gjitha elementet ka oborr dhe garazh...
Leshoj shtepi me qira
$0000Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj shtepi me qira,kati perdhese,e mobiluar,hyrje e veqante dhome+kuzhina,preferohet qift i ri (PA...
Leshoj shtepin me qera
$350Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.leshoj shtepin me qera me tre dhoma banjo garazh oborr e mobiluar Rruga Shaip Spahiju te permendorja Isa...
Ofrojmë shtëpi me qera
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofrojmë shtëpi me qera, çmimi 180€. Shtëpia gjindet afër tetatrit Dodona, ndërtim i ri, e izoluar,...
Ofrojmë shtëpi me qera
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofrojmë shtëpi me qera, çmimi 180€. Shtëpia gjindet afër tetatrit Dodona, ndërtim i ri, e izoluar,...
leshoj shtepin me qera ne sheshin shadervan
$150Shtëpi me QeraPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.leshoj shtepin me qera ne sheshin shadervan, shtepia esht e pershtatshme per banim per zyre per ordinanc...
Jap katin e shtepise me qira
$140Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj katin e shtepise me qira ne lagjen e spitalit rruga Kerem leton afer super vive. kati ka sallon...
leshoj shtepine me qera
$100Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.leshoj shtepine me qera, shtepia ne fjale ka ne dispozicion nje dhome banjo dhe nje koridor ne te cilen...
moler
moler
$0.50Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Moler profesionalist bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj, si dhe...
Jap katin e shtepise me qira
$150Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj katin e shtepiuse ne lagje e spitalit afer super vives. Kati ka sallon kuzhine dhome gjumi ballkon...
Jap katin e shtepise me qira
$150Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj Katin e shtepise me qira ne lagje e spitalit afer super vives ka : sallon kuzhine dhome gjumi...
Shtëpia me qera
$150Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshojmë katin e tretë të shtëpisë , shtëpia është komplet e mobiluar , sallon dhe kuzhinë bashk,...
Leshoj me qira shtepine afer 100 metra katror
Leshoj me qira shtepine afer 100 metra katror
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshohet shtepija me qira eshte e mobiluar te gjitha te reja gjendet ne lagjen tophane rr,Murat Mehmeti per...
jipet me qera shtepia 100 m2
Shtëpi me QeraPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jipet meqera shtepia qe esht e pershtatshme per banim ,zyre lokal affarist.ordinanc, e cila gjindet ne...
Kerkojme shtepi me qira per nderkombetare
Kerkojme shtepi me qira per nderkombetare
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kompania per Patundshmeri ADOKA kerkon nje shtepi me qira per nje qift nderkombetare ne lagjen: Germia ,...
Ofrojmë shtëpi me qera
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofrojmë shtëpi me qera, çmimi 180€. Shtëpia gjindet afër tetatrit Dodona, ndërtim i ri, e izoluar,...
VLORA APARTAMENTS
VLORA APARTAMENTS
$25Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.ne pallat 4 katesh te ndertuar ne 2012 japim me qera per pushime verore 15 apartamente me ballkon te madh...
Leshoj shtepi me qira
$000Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj shtepi me qira,kati perdhese,e mobiluar,hyrje e veqante dhome+kuzhina,preferohet qift i ri Adresa...