Shpalljet për Shtëpi me Qera
Qdo kerkim ka nje fund
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj shtepin ne PRISHTIN rrugen Haxhi Zeka me qera ka 2dhoma Gjumi kuzhin me nje dhom per Te ngren banjo...
Leshoj shtepi me qira
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshoj shtëpine me qira në qendër të Prishtinës mas Teatrit Komtare. Shtepia i ka dy dhoma te...
Jap shtepine me qera
Shtëpi me QeraMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap shtepine me qera ne Mitrovice Rr Nebih Dragaj / e mobiluar/ 5 minuta nga qendra e qytetit, ka...
jap per qira
$0000Shtëpi me QeraF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Pershendetje per te gjith te interesuarit per banim kam shtepin e modelit te vjeter po e banushme me 5 ari...
Leshoj shtepi me qera
$00Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj shtepi me qira,kati perdhese,e mobiluar,hyrje e veqante dhome+kuzhina,preferohet qift i ri Adresa...
Leshoj shtepi me qira
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap me qira shtëpinë në Prishtinë, rr. ‘Hafëz Ali Korça’. Ka tri dhoma, korridor të madh, banjë...
leshoj shtepi me qita ne lagjen Tasligje 3
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepia ka 3 dhoma 1 koridor te madh dhe banjon si dhe ballkonin ka edhe garazhden per vetur per me shume...
Ofrojmë shtëpi me qera
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofrojmë shtëpi me qera, çmimi i volitshëm, sipas marrëveshjes. Shtëpia gjindet afër tetatrit...
Shtepi me qera
Shtepi me qera
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.leshoj dy hyrje te shtepise me qera.Shtepia eshte ne gjendje shume te mire dhe e mobilume.Per informata me...
Jap katin e shtepise me qira
$150Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj katin e shtepise me qira ne lagjen e spitalit afer super vives kati eshte afro 100m2 dhe ka sallon...
Shtepi me qira
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj shtepi me qira,kati perdhese,e mobiluar,hyre veqante dhome+kuzhina,preferohet qift i ri Adresa...
Leshoj shtepi me qera
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj shtepi me qera e cila gjindet ne rrugen Tring Ismaili Prishtin Eshte e pershtatshme per zyre deri...
SHTEPI ME QERA NE QENDER TE PRISHTINES
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj shtepine me qera, ne qender te Prishtines , dy dhoma , nje paradhome , banjo dhe kuzhine. Bene edhe...
Shtepi me qira
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepi me qira Leshoj shtepine me qira,kati perdhese,e mobiluar,hyrje e veqante dhome+kuzhina,preferohet...
Jap katin e shtepise me qira
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap me qira katin e shtepise i cili ka 100 m2 dhe ka sallon kuzhine banjo koridor dhome gjumi ballkon,...
SHTEPI ME QIRA
SHTEPI ME QIRA
$150Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ipet kati i 2 i shtepise me qira,shtepia gjendet ne lagjen bregu i diellit afer shkolles fillore Ilira....
leshoj shtepine me qera
$170Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj Shtepine me qera, Shtepia ka 3 dhoma dhe gjendet ne Lagjen e Spitalit Rr. Ernest Koliqi afer Eulexit
Leshoj nje kat te shtepis me qira per studente femra
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj nje kat te shtepis me qira per studente femra Ne qender me kushte shume te mira per banim me nxemje...
Shtepi me qera ne Qender
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepia gjindet ne qender te qytetit – lagjeja Qafa ( afer agjencionit Eurokoha ) , ka dy dhoma te...
KËRKOJ SHTËPI/KAT SHTËPIE ME QIRA PËR KOHË TË GJATË
KËRKOJ SHTËPI/KAT SHTËPIE ME QIRA PËR KOHË TË GJATË
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kërkoj shtëpi ose kat shtëpie me qira për banim dhe për kohë të gjatë. Shtëpia duhet të ketë...