Shpalljet për Shtëpi me Qera
Leshoj Shtepin me qera ne Lagjen Kalabria(Emshire)
Leshoj Shtepin me qera ne Lagjen Kalabria(Emshire)
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepija ka 4 dhoma 2 banjo sallon dhe kuzhin oborr me hapsir me mbi 3 vetura
SHTEPI ME QERA NE EMSHIR/KALABRI- vetem 170euro
SHTEPI ME QERA NE EMSHIR/KALABRI- vetem 170euro
$170Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.JAP KATIN E PARE TE SHTEPIS ME QERA ME HYRJE TE VEQANT. -Shtepia gjendet ne Emshir(Kalabri) rruga Agim Qela...
leshoj shtepi me qera
$200Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.leshoj shtepi me qera. shtepia ka 3 dhoma dhe gjendet ne lagjen e spitalit rr.ernest koliqi. afer eulexit
Leshoj Shtepin me Qera Lagjja Emshire
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj shtepin me qera ne lagjen Kalabria(Emshire)
Leshoj me qera katin e pare te shtepise me hyrje te veqante
$50Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Leshoj katin e pare te shtepise me qera afer ambasades zvicrrane per studente (femra). Kati i shtepise...
Leshoj nje kate te shtepise me qira per studente femra
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj nje kate te shtepise me qira per studente femra. Ne qender te qytetit me hymje te veqant nxemje...
Shtepi me qera ne Prishtine
Shtepi me qera ne Prishtine
$300Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshohet Shtepia me Qera ne Lagjen Kalabria – Prishtinë Shtepia ka: 110 m2. E mobiluar dhe e gatshme...
Leshohet kati shtepise me qira
Leshohet kati shtepise me qira
$200Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshohet kati i shtepise me qira hymje e veqant dyert te oborrit te veqanta oborr te mjaftueshem dhe...
Leshohet kati i shtepise me qira
$200Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Nga data 1 Qershor, leshohet kati i shtepisë me qira ne lagjen e Muhaxherëve. Kati ka hyrje te veqant si...
Leshoj shtepi me qera
$220Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj shtepi me qera, shtepia ka 3 dhoma dhe gjendet ne Lagjen e Spitalit rr.”Ernest Koliqi”...
Shtepi me qera, 2 dhomshe, banjo kuzhin depo dhe garazh.
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj shtepin me qera te gjimnazi Sami Frasheri. Shtepia eshte e pa-mobiluar. Ka 2 dhoma, kuzhin, banjo,...
Shtepi me qira ne fshatin nderkombetar / House for rent International Village
Shtepi me qira ne fshatin nderkombetar / House for rent International Village
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtëpia me 325 m / 2 tokë në një hapësirë ​​prej 700 m / 2. Master dhoma gjumi me Walk-in Closet,...
ipet kati i par ishtepis 120m2 per zyre
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ipet kati i pare shtepis me qira ne qender te Prishtines rr.Rexhep Mala , mrapa Hipermarket Inter eminex...
Shtepi me qera
Shtepi me qera
$120Shtëpi me QeraF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj katin e par me qera 1 dhom 1 sallon me kuzhin perbashkt banjo koridor oborr plus garazhd
Banesa me qera ne Prishtine!
Banesa me qera ne Prishtine!
$250Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj Banesen me qira ne Prishtine ne rrugen “Nazim Gafurri” perballe shkolles Teknike.Banesa...
Leshoj banese me qera
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Gjendet ne Bregun e Diellit, perball Qendres se Mjeksis Familjare.
Shtepi me qera ne prishtine
$00Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap shtepin me qera rruga Haxhi Zeka ka 2 dhoma gjumi ,sallon me kuzhin,Banjo,shpajz si dhe Balkon ka edhe...
JAP SHTEPIN ME QERA
JAP SHTEPIN ME QERA
$1500Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap me qera shtepin 300m2 ne lagjen Bregu i Diellit – Rruga B. Shtepia ka 2 dhoma dite, 6 dhoma gjumi, 1...
Shtepi me qira 160m
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepia ka tri dhoma gjumi sallon kuzhin banjo oborr dhe garazh.cmimi esht i diskutueshem
Lshoj nje kat shtepie me qira .Kati permban nje sallon me kuzhin ,koridor ,banjo dhe terras.
$140Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Behet fjal per katin e tret dhe leshohet per nje çift ose studente .Shtepia gjendet ne lagjen Emshir...