Shpalljet për Shtëpi me Qera
shtepi me qera 200metra katroe me garazh ne lagjen tophane.Rr.Vushtris 13.
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shtepi e re per banim tri dhoma gjumi,dy banjo kuzhin dy dhoma dite,dhe garazh per nji vetur.standard ilart...
Leshoj shtepi me qera
$130Shtëpi me QeraF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj shtepi me qera ne Fushe Kosove. Shtepia eshte 100m2, ka 4 dhoma, banjo, koridor, oborr. Eshte afer...
shtepi me qera QERSHOR 2013
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj shtepi/dhoma me qera ne qender te qytetit , shtepija eshte e mobiluar , ka dy dhoma , nje paradhome...
Shtepi ne qera, Hajvali, e mobiluar, me mobile te Lesnes, 370 m2, e pershtatshme per familje, me oborr te madhe, e rrethekuar me pishe.
Shtepi ne qera, Hajvali, e mobiluar, me mobile te Lesnes, 370 m2, e pershtatshme per familje, me oborr te madhe, e rrethekuar me pishe.
$2500Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshohet me qera shtepia ne Hajvali afer rruges kryesore, podrum + 2 kate 370m2, me 6 ari vend, ka sallon...
jap katin e shtepis me qira qe gjendet ne lagjen aktash, perball Ambasades Sllovene
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jap katin e shtepis me qira qe gjendet ne lagjen aktash, perball Ambasades Sllovene, 80m2….( i...
shtepi/dhoma me qera 044 345 359, 049/ 231 915
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj shtepi/dhoma me qera ne qender te qytetit , shtepija eshte e mobiluar , ka dy dhoma , nje paradhome...
shtepi me qera 044 345 359 , 049 231 915
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj shtepine me qera per studenta , shtepija ka 2 dhoma , kuzhine dhe banjo . shtepija eshe e mobiluar ....
shtepi me qira
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj nji kate te shtyepise me qira ne prishtine afer hotel lyonit dhe parkut te qytetit .Posedojm dy...
Shtepi me qera
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shtepia gjendet ne lagjën Dardania afer postes së madhe ka katër dhoma gjumi dhomen e pritjes me...
shtepi me qera prill 2013, 049/231-915 ; 044/345-359
$000Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj shtepine me qera ne qender te Prishtines , shtepia ka 2 dhoma, nje paradhome , banjo = kuzhine ,...
jape shtepi me qera breg dillit te xhambazte
$200Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jape shtepi me qera breg dillite te xhabazte ka dy dhoma e mobilume
shtepi me qera mars 2013
$0000Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj shtepine me qera ne qender te Prishtines , shtepia ka 2 dhoma, nje paradhome , banjo = kuzhine ,...
Leshohen Banesa me qira te Qafa
Leshohen Banesa me qira te Qafa
$000Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesen me qira. Gjendemi ne lagjen Tophane afer Qafes. Banesa ka 75 m2,ka dhome dite kuzhine, dhome...
shtepi me qera QERSHOR 2013
$00000Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.leshoj dhoma me qera — Prishtinë — shtepia gjendet ne qender te qytetit ,eshte e mobiluar, posedon dy...
jap me qera  katin e shtpis80m,Kati ka nje sallon,dhom gjumi,kuzhin dhe banjo,
jap me qera katin e shtpis80m,Kati ka nje sallon,dhom gjumi,kuzhin dhe banjo,
$300Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj me qira nje kat te shtepis.Shtepija qendet afer ,,eulex,,it ne laxhen e spitalit Kati ka nje sallon...
jape shtepi me qera breg dillit te xhambazte
$200Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jape shtepi me qera breg dillite,,
Leshohet me qera banesa 60 M2 ne Ulpiane kati-III
$250Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.BANESA ESHTE E MOBILUAR SHUM MIRE,POSEDON SALLON,DHOM GJUMII,KUZHIN DEPOZITI I OBLIGUAR
Banesa kater dhomëshe për banim apo zyre .
Banesa kater dhomëshe për banim apo zyre .
$500Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Japim me qira dy banesa në Prishtinë afër gjimnazit ’’ Sami Frashri ’’secila me sipërfaqe 95 m2...
Leshoj me qira dhomen per 3 vajza
$50Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj dhome per 3 studente(vajza) afer ambasades zvicrrane, shtepia ka hyrje te vecante, mobilje te reja...
Shtepi me Qera
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj Me qira Shtepin Me 2 hyrje . Nje Hyrje i ka 4 dhoma . Shtepia gjendet Ne Vranjefc ( Te Sharbant ) 3...