Shpalljet për Shtëpi me Qera
Lëshojë shtëpi me qera
Lëshojë shtëpi me qera
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshojë shtëpinë me qira në lagjen Arbëri (prej rrethit rruga e parë majtas), Prishtinë. Ka dhomë...
Leshohet katii shtepis me qera
Leshohet katii shtepis me qera
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshohet kati i shtepis me qira rrugen Haxhi Zeka Prishtine çmimi 180 € i qiras prej shkolles se mesme...
Leshohet  kati i shepise me qira
Leshohet kati i shepise me qira
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshohet kati i shtepis me qira rrugen Haxhi Zeka Prishtine prej shkolles se mesme Sami Frasheri i ka 1km...
leshoj shtepi me qera 5 dhoma 165m2
leshoj shtepi me qera 5 dhoma 165m2
$1500Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.leshoj shtepin me qera ka 5 dhoma mund te behen edhe me shum eshte e pershtatshme per zyre dhe biznese...
banes me qira
$300Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.keroj banes me qira ne dardani pagesa mund te behet per 1 vit . ose kerkoj banes per blerje me konpenzim...
Kerkoj shtepi me qera ne PRISHTIN 2 apo 3 Kateshe te pamobiluar.
$500Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj shtepi me qera ne Prishtine,
Shtepi me qera ne Velani
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap me qira nje kat të shtëpis në Velani me hyrje të veqant. Shtëpia ka 3 dhoma gjumi, dhome dite,...
kerkojm shpi apo banes me qera
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jem familje pes antarshe urgjentisht kerkojm shtepi apo banes me qera ne prishtine lagjet sofali taukbashqe...
kerkojm shtepi me qera
$150Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jemi familje pese antarshe kerkojm shtepi me qera
Leshoje shtepin me qera
Leshoje shtepin me qera
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoje shtepin me qira ne lagjen Arberi Rr. Ekem Rexha. Shtepia posedon dhome dite, kuzhine, dy dhoma te...
Leshoj banesen 2 dhomeshe (60m2) me qera, ne Bregun e Diellit.
$250Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjindet ne rr. Vllezerit Gervalla, ka 2 dhoma dhe kuzhine te veqant me trepezari eshte e renovuar....
Leshohet katii shtepis me qera
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshohet me qira kati perdhes i shtepis me hyrje te veqant ne Rr.Nikollë Ivanaj Prishtine prej shkolles se...
Banes me qera per plazhista 120 m2 me oborre…
$450Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jap shtepine me qera per plazhista 120 m2 me oborr perjashta me tende rushi me permbajtje, 2 dhoma gjumi,...
Banes me qera per plazhista 120 m2 me oborre…
$450000Shtëpi me QeraGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jap shtepine me qera per plazhista 120 m2 me oborr perjashta me tende rushi me permbajtje, 2 dhoma gjumi,...
Banes me qera per plazhista 120 m2 me oborre…
$450000Shtëpi me QeraMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jap shtepine me qera per plazhista 120 m2 me oborr perjashta me tende rushi me permbajtje, 2 dhoma gjumi,...
Leshoj Shtepin me Qera
$350Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj shtepine me qera ne lagjen Arberia afer ICO. Shtepia eshte me mobilje te reja. Ka Sallon, Kuzhine,...
Leshoje shtepi per studente
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj katin e parë të shtëpisë me qira, për dy studente apo per qifte nga data 01. 09.2010. Shtëpia...
Kerkoje nje dhome me qira ne lakrishte ose dardani
$000Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Urgjentisht kerkoj nje dhome me qira (gasonjerk) per nje puntor ne lakrishte ose dardani 044 743 361
JAP SHTEPIN ME QIRA NE PRISHTINE 500 M2 CMIMI SHUME I VOLITSHEM
JAP SHTEPIN ME QIRA NE PRISHTINE 500 M2 CMIMI SHUME I VOLITSHEM
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepija ndodhet ne prishtine, rruga Isa Kastrati (rruga per matiqan) 200 m mbi sh.fillore...
Leshoj shtepi me qirra
$200Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj shtepin me qira ne lagjen Bregu i Diellit posedon kuzhinen se bashku me sallon dhe banjon eshte e...