Shpalljet për Shtëpi në Shitje
Ofroj kredi e financimi garantuar  100%
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
$60000000Shtëpi në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000...
Shes shtepine ne Gjilan
Shes shtepine ne Gjilan
$48000Shtëpi në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shtepine ne Gjilan me 2.5 ari toke. Shtepia eshte nje kateshe, 75 m2 dhe eshte e banueshme. Shtepia i...
Shitet shtepia ne Hajvali me 12 ari afer banesave Diamond Residenc
Shitet shtepia ne Hajvali me 12 ari afer banesave Diamond Residenc
$00Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtepia ne Hajvali ndertim stili europian gjindet afer banesave Swiss Residence . Shtepia eshte 270...
Shitet shtepia ne Hajvali me 12 ari afer banesave Diamond Residenc
Shitet shtepia ne Hajvali me 12 ari afer banesave Diamond Residenc
$00Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtepia ne Hajvali me 12 ari truall ( hapsir e mjaftueshme edhe per 3 shtepia) afer banesave Diamond...
Tokës dhe shtëpisë në shitje Babushan, Ferizaj.
Tokës dhe shtëpisë në shitje Babushan, Ferizaj.
Shtëpi në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Tokës dhe shtëpisë në shitje, parcelat e shumta, totale 2 ha, dhe shulicë me shtëpinë e 33ari,...
SHITET SHTEPIJA ME TRUALL
SHITET SHTEPIJA ME TRUALL
$110000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET SHTEPIJA NE RRUGEN GJON SEREQI PRISHTINE SHTEPIJA KA 100 METRA KATROR E NDERRTUAR NE 4.5 ARI TRUALL...
Shes Shtepin ne qender te Ulqinit
$110000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.siperfaqja shtepis 140+50m2 ne 920m2 troj per ma shum informacione mundeni te me kontaktoni ne +38269377499...
Shes shtepi dhe lokal 426m2
Shes shtepi dhe lokal 426m2
Shtëpi në ShitjeAlbanik
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Vendndodhja: Durres Shqipri, Lagja 18, Rruga \”Principata e Balshajve\”,(ne afersi te Spitalit...
Tokës dhe shtëpisë  në shitje (zemljiste i plac) Babushi Serb Ferizaj
Tokës dhe shtëpisë në shitje (zemljiste i plac) Babushi Serb Ferizaj
Shtëpi në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Tokës dhe shtëpisë në shitje, parcelat e shumta, totale 2 ha, dhe shulicë me shtëpinë e 33ari,...
Objekti ne shitje
Objekti ne shitje
Shtëpi në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Objekti shitet Ka një sipërfaqe prej 750m2, ka podrumin dhe pesë kate të cilat mund të shfrytëzohen...
shes shtepin me 5 ari
shes shtepin me 5 ari
$40000Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes shtepin afer shkolles ekonomike peje shtepija ka 5 ari tok esht pak e vjeter po me pak investim behet...
Shtëpi luksoze në shitje
Shtëpi luksoze në shitje
$200000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Prishtinë – Mat | Sipërfaqja e banimit – 324 m² | Sipërfaqja e tokës – 302 m²...
Shtepi ne deti 70m2 +oborr
$167.000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Përshkrimi:  Shtëpi I bukur autentike i gurit, 70m 2 + oborr, e ndërtuar në vitin 1910, e...
SHTEPI DY KATESHE NE VITOMIRICE-PEJE
SHTEPI DY KATESHE NE VITOMIRICE-PEJE
Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes nje shtepi dy katshe 160 metra katrore ne qender te Vitomirices te Domi nja 50 metra nga magjistralja...
Shes shtepi ne lagjen Marigona Rezidenc
Shes shtepi ne lagjen Marigona Rezidenc
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shtepin 210m2 me 2 ari oborr lagjja Marigona Residence shtapia ka 3 dhoma gjumi, 3 banjo, kuzhine ,...
Shtitet shtepia ne Prishtine me lokal afarist
Shtitet shtepia ne Prishtine me lokal afarist
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtepia ne rr Nexhmi Llumnica ne Prishtine. Shtepia eshte nje kateeshe me fadrature 85 m2(me mundesi...
Shtepia gjindet ne qagllavic mbrapa Bau Market
$300000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepia ka 1 mij metra katror 6 ari dhe gjindet mbrapa bau market te qagllavices
shitet shtepija ne prishtin
$00Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shitet shtepija ne prishtin 3 kat e rregulluar komplet . gjindet afer teatrit dodona prishtin. ka dy...
Shtepia ne shitje, me lokal
Shtepia ne shitje, me lokal
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Vendndodhja: Durres, Lagja 18, Rruga \”Principata e Balshajve\”,(ne afersi te Spitalit te...
SHITET SHTEPIA
SHITET SHTEPIA
$56000Shtëpi në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.– SHTËPIA NË SHITJE I DISKUTUSHËM – SHTËPIA ËSHTË 2 KATSHE – NË KATIN E PARË...