Shpalljet për Shtëpi në Shitje

Oferta kredi e financimi garantuar 100%

Oferta kredi e financimi garantuar 100%

€6000000Shtëpi në ShitjeMitrovicë

Oferta kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të...

SHITET SHTËPIA ***** REZIDENCA LUKSOZE ***** 450M2 +38344917777

SHITET SHTËPIA ***** REZIDENCA LUKSOZE ***** 450M2 +38344917777

€285.000Shtëpi në ShitjeViti

SHITET SHTËPIA NË QYTETIN E VITISË ***** REZIDENCA LUKSOZE ***** SHTËPIA – REZIDENCA ËSHTË TRI (3) KATËSHE ME 450M2 SI DHE ME 9 ARI TRUALL. SHTËPIA ËSHTË NDERTIM I...

Shes Shtepin ne qender te Ulqinit

€110000Shtëpi në ShitjePrishtinë

siperfaqja shtepis 140+50m2 ne 920m2 troj per ma shum informacione mundeni te me kontaktoni ne +38269377499 (viber)

Shes shtepi dhe lokal 426m2

Shes shtepi dhe lokal 426m2

Shtëpi në ShitjeAlbanik

Vendndodhja: Durres Shqipri, Lagja 18, Rruga \”Principata e Balshajve\”,(ne afersi te Spitalit te Durresit) Permasat e truallit: 426 m² Kati i pare: 340 m² ,...

Tokës dhe shtëpisë  në shitje (zemljiste i plac) Babushi Serb Ferizaj

Tokës dhe shtëpisë në shitje (zemljiste i plac) Babushi Serb Ferizaj

Shtëpi në ShitjeFerizaj

Tokës dhe shtëpisë në shitje, parcelat e shumta, totale 2 ha, dhe shulicë me shtëpinë e 33ari, energji elektrike, ujë, kanalizime, në qendër të fshatit. Babushi Serb,...

Objekti ne shitje

Objekti ne shitje

Shtëpi në ShitjePrizren

Objekti shitet Ka një sipërfaqe prej 750m2, ka podrumin dhe pesë kate të cilat mund të shfrytëzohen në mënyrë të pavarur njëra prej tjetrës varësisht nga kërkesa. Kati...

shes shtepin me 5 ari

shes shtepin me 5 ari

€40000Shtëpi në ShitjePejë

shes shtepin afer shkolles ekonomike peje shtepija ka 5 ari tok esht pak e vjeter po me pak investim behet perfekte ka 3dhoma koridor banjo dhe 2 shpajza gjithashtu edhe 3...

Shtëpi luksoze në shitje

Shtëpi luksoze në shitje

€200000Shtëpi në ShitjePrishtinë

Prishtinë – Mat | Sipërfaqja e banimit – 324 m² | Sipërfaqja e tokës – 302 m² Çmimi – 200000 € Kodi: P-1068...

Shtepi ne deti 70m2 +oborr

€167.000Shtëpi në ShitjePrishtinë

Përshkrimi:  Shtëpi I bukur autentike i gurit, 70m 2 + oborr, e ndërtuar në vitin 1910, e cila është e vendosurnë ne një vend atraktive në Vodice, Veriut Dalmaci. Katin e...

SHTEPI DY KATESHE NE VITOMIRICE-PEJE

SHTEPI DY KATESHE NE VITOMIRICE-PEJE

Shtëpi në ShitjePejë

Shes nje shtepi dy katshe 160 metra katrore ne qender te Vitomirices te Domi nja 50 metra nga magjistralja Peje-Banje. Shtepija eshte pa meremet, poshte ka nje dhome per...

Shes shtepi ne lagjen Marigona Rezidenc

Shes shtepi ne lagjen Marigona Rezidenc

Shtëpi në ShitjePrishtinë

Shes shtepin 210m2 me 2 ari oborr lagjja Marigona Residence shtapia ka 3 dhoma gjumi, 3 banjo, kuzhine , sallon,ballkon, nxemje qendrore, kamin, garazh, BBq, pishin,...

Shtitet shtepia ne Prishtine me lokal afarist

Shtitet shtepia ne Prishtine me lokal afarist

Shtëpi në ShitjePrishtinë

Shitet shtepia ne rr Nexhmi Llumnica ne Prishtine. Shtepia eshte nje kateeshe me fadrature 85 m2(me mundesi vazhdimi) dhe posedon oborrin se bashku me lokal afarist, i cili...

Shtepia gjindet ne qagllavic mbrapa Bau Market

€300000Shtëpi në ShitjePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepia ka 1 mij metra katror 6 ari dhe gjindet mbrapa bau market te qagllavices

shitet shtepija ne prishtin

€00Shtëpi në ShitjePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shitet shtepija ne prishtin 3 kat e rregulluar komplet . gjindet afer teatrit dodona...

Shtepia ne shitje, me lokal

Shtepia ne shitje, me lokal

Shtëpi në ShitjePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Vendndodhja: Durres, Lagja 18, Rruga \”Principata e Balshajve\”,(ne afersi te...

SHITET SHTEPIA

SHITET SHTEPIA

€56000Shtëpi në ShitjeMitrovicë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.– SHTËPIA NË SHITJE I DISKUTUSHËM – SHTËPIA ËSHTË 2 KATSHE – NË KATIN E...

Shtepia ne shitje

Shtepia ne shitje

Shtëpi në ShitjePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Shtepia ne shitje ne lagjen Kodra e Trimave, 100m larg Raiffeisen Bank .Shtepia eshte...

2 SHTEPI DHE TRUALL NE SHITJE NE BARDHOSH

2 SHTEPI DHE TRUALL NE SHITJE NE BARDHOSH

Shtëpi në ShitjePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten 2 shtepitë e njejta si dhe trualli në mes në Bardhosh (Prishtinë) shtepitë janë të...

Shtepi ne shitje 4 katshe

Shtepi ne shitje 4 katshe

Shtëpi në ShitjeMitrovicë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ne shitje eshte shtepia e ndertuar me material te klasit te pare,,shtepia eshte 4 katshe...

17 hektara

€100Shtëpi në ShitjeBesianë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.17 hektara prodajem