Shpalljet për Shtëpi në Shitje
Shtepi e Rre
Shtepi e Rre
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.3 Kateshe – E Fasadume – Nxemje Qendrore – Sistem Banesor – Garazh – Bunar...
Shtepi Afer Parkut Qytetit
Shtepi Afer Parkut Qytetit
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.– Dy shtepi me nje obor- Njena shtepi eshte 2 Kateshe me Plloqe per Katine e Trete – Siperfaqe...
Kerkoj shtepi te re moderne ose Ville per blerje deri ne 500.000€
Kerkoj shtepi te re moderne ose Ville per blerje deri ne 500.000€
$500.000Shtëpi në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj shtepi te re moderne ose Ville e ndertuar sipas standarteve moderne europiane me oborr minimum 20...
Shtepi Afer Parkut Qytetit
Shtepi Afer Parkut Qytetit
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.– Dy shtepi me nje obor- Njena shtepi eshte 2 Kateshe me Plloqe per Katine e Trete – Siperfaqe...
Shtepi e Rre – Afer Parkut Qytetit
Shtepi e Rre – Afer Parkut Qytetit
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.3 Kateshe – E Fasadume – Nxemje Qendrore – Sistem Banesor – Garazh – Bunar...
shtepi ne shitje
$100.000Shtëpi në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes shtepin ne jeni mahall prizren ruga latif berisha numer 1 shtepia eshte e vjeter ka 1 ari vend ka ni...
Shitet Shtepi Private
Shitet Shtepi Private
$160.000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Vilë Private 2 Kate-she plus papafingo në Tirane, Ne Lagjen Nr. 1, Rr. Sotir Kuneshka . Sip totale...
Shtepi Afer Parkut Qytetit
Shtepi Afer Parkut Qytetit
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.– Dy shtepi me nje obor- Njena shtepi eshte 2 Kateshe me Plloqe per Katine e Trete – Siperfaqe...
Shtepi e Rre – Afer Parkut Qytetit
Shtepi e Rre – Afer Parkut Qytetit
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.3 Kateshe – E Fasadume – Nxemje Qendrore – Sistem Banesor – Garazh – Bunar...
Durres, shitet vile dykateshe 5+1, 360 m2, me hipoteke
Durres, shitet vile dykateshe 5+1, 360 m2, me hipoteke
$560Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Vila ndodhet ne Lagjien nr. 8 ne Durres, ne faqen juglindore te kodrines. Ndertesa ka nje siperfaqe totale...
SHITET SHTEPIA E SAPONDERTUAR NE GJAKOVE BLLOK TE RI
SHITET SHTEPIA E SAPONDERTUAR NE GJAKOVE BLLOK TE RI
Shtëpi në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Shtepia e cila gjindet ne Gjakove ne lagjen blloku i ri me ne siperfaqe prej 3.21 ari, saktesisht...
Shtepia ne shitje me 25 ari truall
$220000Shtëpi në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtepia me 25 ari truall me 5 dhoma 1 banjo dhe kuzhine. i ka te gjitha kushtet rryme uje...
SHES SHTEPIN NE RRUGEN BESIM SHALA PER NE NASHEC
Shtëpi në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shtepin 3 dhomeshe ne rrugen per ne Nashec , rr.Besim Shala .Shtepia esht nje katshe ka 3 ari vend .Te...
Shes shtepine ne Skenderaj me 4 ari truall, me dokumentacion te rregullt.
$80.000Shtëpi në ShitjeSkenderaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepia P+2 eshte e pa meremetuar. Ka 10 dhoma me 3 hyrje te vecanta. Ka kanalizim dhe ujesjelles.Kati...
shes shtepin ne qender te prishtines afer hotel grandit ne lagjen ramiz sadiku , shtepia ka gjithsejt 4 dhoma gjumi, 1 kuzhin , 1 salllon dhe 2 banjo
$110000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shtepia esht ne qender te prishtines , vend per gjitha mundsit e jetes
shes jip taureg 2004
$18.000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes jip taureg 2004 ne tabela ks i ardhur para 6 muajeve nga jasht,ose bej nderrim me materjal...
Shesë Shtëpin
Shesë Shtëpin
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shtëpinë në Prishtinë në lagjen Arbëri (prej rrethit rruga e parë majtas) . Shtëpia posedon...
Shes shtëpinë
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shtepine ne Prishtine-Veternik, ka 320m2, qmimi per meter katror eshte 600€ Ka 3.5ari vend qe ipet...
shes  shtepin ne rrugen Haxhi Zeka
shes shtepin ne rrugen Haxhi Zeka
$125000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Shtepia te shkolla Mesme Sami Frasheri Prishtine 800 metra larg prej shkolles se mesme Sami Frasheri...
Shiten shtepite ne lagjen e re Nr.2 ne Vushtrri
Shiten shtepite ne lagjen e re Nr.2 ne Vushtrri
$69000Shtëpi në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepite jane me stil dhe dizajn Gjerman te ndertuara me standarte te larta, dhe jane te komletuara brenda...