Shpalljet për Shtëpi në Shitje
Shtëpi në Shitje,  7 Korriku 10, Peja ,  185m2, me 3 ari
Shtëpi në Shitje, 7 Korriku 10, Peja , 185m2, me 3 ari
$120000Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.7 Korriku 10, Peja Dhoma: 7 Kuzhina: 1 Banjo: 2
Shtepi ne shitje
$0000Shtëpi në ShitjeShtërpcë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shpija me 5 ari truall ne Podujeve, shtepija gjendet 250m larg nga qendra ,afer distribuimit te...
shes shtepin dy katshe
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shtepin 2 katshe me infrastruktur te plote me 2.5 ari oborr. Afer gardenit dhe bej nderrim me nje...
Shtepija dhe Lokalet ne shitje
Shtepija dhe Lokalet ne shitje
$120000Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Shtepinë bashk me dy Lokale perfundi shtepise, shtepija i ka 80 m2 ndersa lokalet njeri i ka 25 m2 e...
shes shtepine
Shtëpi në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtëpia në shitje – Lagja e Bajrit Mitrovicë. Shes shtëpinë dy katshe e cila ka 200 metër katror me...
SHES SHTEPIN NE BANJE AFER PEJES
Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.NE BANJE AFER PEJES shes shtepin 2 kateshe me podruma 2 katet hyrien veqmas dhe 7.5 ari tok shtepija...
Shes shtepine me qmim shum te volitshem
Shes shtepine me qmim shum te volitshem
$47000Shtëpi në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shtëpinë 2 katëshe me 3.5 arë truall në Gjilan, afër restorant `Vaxhenedit` (në dalje të...
Shes shtepine 3 kateshe me 300 m2
Shtëpi në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shtepine 3 kateshe, secili kat nga 100 m2. Kati i I: salloni, kuzhina, banjo dhe garazha per auto....