Shpalljet për Shtëpi në Shitje
Shtepia ne shitje
Shtepia ne shitje
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Shtepia ne shitje ne lagjen Kodra e Trimave, 100m larg Raiffeisen Bank .Shtepia eshte ndertim shume i...
2 SHTEPI DHE TRUALL NE SHITJE NE BARDHOSH
2 SHTEPI DHE TRUALL NE SHITJE NE BARDHOSH
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten 2 shtepitë e njejta si dhe trualli në mes në Bardhosh (Prishtinë) shtepitë janë të njejta si...
Shtepi ne shitje 4 katshe
Shtepi ne shitje 4 katshe
Shtëpi në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ne shitje eshte shtepia e ndertuar me material te klasit te pare,,shtepia eshte 4 katshe afer 600 qm...
17 hektara
$100Shtëpi në ShitjeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.17 hektara prodajem
Shtepi 3 Kateshe – Prishtine
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.3 Kateshe – Ste cila me hymjen e vet E fasadume, nxemje qendror, bunar, garazh Kontaktoni ne numer...
shes apartament ne shengjin tek rera e hedhur
$620Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. tek rera e hedhur ne shengjin shes apartament me dokumenta me pamje nga deti 67 m2 kati i 2 eshte larg 50...
AGENCY HOME VIP SHET SHTEPIN E MOBILUAR NE PEJ URGJENT ME QMIM EKSTRAAA LIR
AGENCY HOME VIP SHET SHTEPIN E MOBILUAR NE PEJ URGJENT ME QMIM EKSTRAAA LIR
Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.AGENCY HOME VIP SHET NE MENYR URGJENTE SHTEPIN 2kat te MOBILUAR KOMPLET ME 1.5ari -PEJ. me qmim super super...
shitet shtepia ne dragodan/arberi me 10 ari oborr(150.000E)
shitet shtepia ne dragodan/arberi me 10 ari oborr(150.000E)
$150.000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtepia ne lagjen arberia me perafersisht 10ari truall , eshte nje vend i qete pa zhurma per banim ,...
4 dhoma 2 banjo podrum sallon kuzhin oborr taras ballkona 2.
4 dhoma 2 banjo podrum sallon kuzhin oborr taras ballkona 2.
$120.000Shtëpi në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.4 dhoma 2 banjo podrum sallon kuzhin oborr taras ballkona 2.
4 dhoma 2 banjo podrum sallon kuzhin oborr taras ballkona 2.
4 dhoma 2 banjo podrum sallon kuzhin oborr taras ballkona 2.
$120.000Shtëpi në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.4 dhoma 2 banjo podrum sallon kuzhin oborr taras ballkona 2.nxemje qendrore
6 dhoma 5 Ari oborr
$180000Shtëpi në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtepija ne qender te gjilanit
SHITET SHTEPIA 3 KATESHE NE DARDANI-PEJE
SHITET SHTEPIA 3 KATESHE NE DARDANI-PEJE
Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepia eshte 320m2 ,3 kateshe me 7 dhoma , 1 dhome te dites dhe 4 banjo, nje kuzhine e ndarë. Poashtu me...
2 ari e 65
$190Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepia ka dyqanin dhe puntorin gjindet ne rrugen Bajram bahtiri Prishtine (Xhamia e Llapit ) shtepia esht...
SHTEPIA NE SHITJE
SHTEPIA NE SHITJE
Shtëpi në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHTEPIA NE SHITJE SHITET SHTEPIA NE LAGJEN ILIRIA(KAMNIK) – AFER KOMBINATIT TE DUHANIT 10ari OBORR,...
Shitet shtepia 2 kateshe + podrum
Shitet shtepia 2 kateshe + podrum
Shtëpi në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepia ne shitje Shitet shtepia 2 kateshe + podrum Kati I posedon 1 sallon +1 dhome gjumi+banjo dhe...
SHITET SHTEPIA
SHITET SHTEPIA
Shtëpi në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepia ne shitje Shitet shtepia dy kateshe, me 10ari oborr Lokacioni : Afer Spitalit Regjional – Gjilan...
Shitet shtëpia
Shitet shtëpia
$80000Shtëpi në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtëpia me 8.5 ari obor. Shtëpia gjindet afër stacionit policor në Fushë Kosovë, I ka tre...
SHITET SHTEPIA
SHITET SHTEPIA
Shtëpi në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET SHTEPIA DY KATESHE DHE BODRUMI + OBORR 5ARI 4DHOMA + SALLON, DY BANJO ME KOPSHT TE RREGULLUAR RRUGA...
NË PRIZREN, SHITET SHTËPIA ME NJË ÇMIM SHUMË TË VOLITSHËM
NË PRIZREN, SHITET SHTËPIA ME NJË ÇMIM SHUMË TË VOLITSHËM
$100000Shtëpi në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtëpia gjindet 200 larg spitalit rr. Sefidin Laçi 3 Kjo shtëpi në shtije vërtet e ka një çmim të...
Shtepi 200
Shtepi 200
Shtëpi në ShitjeKlinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shtepi në Klinë, Rr: Elena Gjika pa nr shtepia ka 200m2 Ka 5 ari e me shume trull, oborri është i...