Shpalljet për Shtëpi në Shitje
Shtepia ne shitje – Urgjent
Shtepia ne shitje – Urgjent
$180000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET SHTËPIA NË MATIÇAN Çmimi 180.000 euro ose me marrëveshje • Trualli me nr. të parcelës 465...
Shes shtepin me 30 ari toke
Shes shtepin me 30 ari toke
Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet prone private .Poseduesi eshte shqiptar me dokumentacione te rregullta. Shitet prona private buze...
Shes shtepi 120m katror, 4 dhoma me banjo dhe nxemje qendrore
Shes shtepi 120m katror, 4 dhoma me banjo dhe nxemje qendrore
Shtëpi në ShitjeLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet urgjent shtepia 120m2 me 15 ari oborr ne fshatin Medvec shume afer aeroportit. Ka shup dhe shtall si...
SHESE SHTEPINE
SHESE SHTEPINE
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtepia ne lagjen Arberia, Shtepia ka 250.0 m2 , Trualli; 3.35 ari, Lokal afarist dhe garazh...
shitet ose nderrohet shtepia ne sheshin shadervan
$140000Shtëpi në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shitet ose nderrohet shtepia ne sheshin shadervan shtepia esht e re dhe e rregulluar extra ,ka leje...
shes shtepin ne matiqan
$55000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shtepin ne Matiqan me 4.85 ari.Gjendemi 200 m larg nga stacioni i kombave 3a ne matiqan.
Prodajem kucu u Lipljanu
$130000Shtëpi në ShitjeLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kuca je stara sa skinutim krovom na placu od 14,5ari u Lipljanu, ulica pored pruge, rampe kod stadiona....
Prodajem kucu u Lipljanu
Prodajem kucu u Lipljanu
$125000Shtëpi në ShitjeLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kuca je na placu od 8 ari.Nalazi se na 20metara od Dzamije, plac je pored samog puta. Placen je porez,...
Shitet Shtëpia në Dardanë
Shtëpi në ShitjeDardanë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtëpia në Lagjën Ilirija, rruga Ramadan Kastrati në Dardanë (Kamenicë). Shtëpia është...
Shes Banes 42.480 me dy dhoma gjumi sallon me kushin
$42480Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Kompleksi “Rrezja” Kati i 9-72m2 ka kete renditje 2 dhoma...
Shtepia ne Qender te Gjakoves
Shtepia ne Qender te Gjakoves
Shtëpi në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtepia me siperfaqe 200m2, me truall prej 3.5 ari, e cila gjindet perballe gjykates komunale-Gjakove.
5 ari
Shtëpi në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepija gjendet ne qender te Gjilanit ne Rr.Medllin Ollbrait (Rruga e Prishtines” pak me larte se...
shitje në rrugën Vitia – Kllokot 0.08HA
Shtëpi në ShitjeViti
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.ushë shitje në rrugën Viti – Kllokot spa pranë rrugës në anën e majtë, kur ju jeni të...
shese shtepin ne matiqan me 4.85 ari
shese shtepin ne matiqan me 4.85 ari
$55000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shese shtepin ne matiqan me 4.85 me dokumentcion te rregullt.GJendemi 200m larg nga stacioni i autobusave 3a.
Shtëpi për shitje në Staro Gacko
Shtëpi për shitje në Staro Gacko
$75000Shtëpi në ShitjeLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Shitja e një shtëpi me një oborr, kullotave, pemishte Staro Gacko, rreth Lipjan. Një shtëpi me një...
Shtepi Afer Parkut Qytetit
Shtepi Afer Parkut Qytetit
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.3 Kateshe/ 3 Hymje + Bunar + Garazh + Nxemje Qendror
Shtepija 320 m² ne shitje ne Gjilan
Shtepija 320 m² ne shitje ne Gjilan
$98500Shtëpi në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Miredita, Shes shtepin 3 katshe ne Gjilan Shtepia eshte ndertuar ne vitin 2005 Nuk ka qen e banuar asnje...
shes shtepin me 4,85 ari ne matiqan
$55000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shese shtepine ne matiqan me 4.85 ari gjendemi 200 m prej stacionit 3a ne matiqan mund te kontaktoni ne kta...
shes shtepin 120m2, 6 dhoma, 2 banjo, 2 koridora, 2 kuzhina.
shes shtepin 120m2, 6 dhoma, 2 banjo, 2 koridora, 2 kuzhina.
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes shtepin 120m2, eshte 2 kateshe me 5 ari truall. Kati i pare ka 2 dhoma, sallon, kuzhin, koridor,...
urgjent  shese shtepin me 4.85 ari ne matiqan
urgjent shese shtepin me 4.85 ari ne matiqan
$55000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.urgjente shtes shtepin ne matiqan me 4.85 ari .Gjendemi 200m larg nga stacioni i kombave 3a.