Shpalljet për Shtëpi në Shitje
Shtëpi për shitje Babushan, Ferizaj.
Shtëpi për shitje Babushan, Ferizaj.
Shtëpi në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtëpia për shitje, me oborrin e shtëpisë 33ari,energjisë elektrike, ujit, ujërave të zeza, në...
7.5 hektara ne Podujeve
$150Shtëpi në ShitjeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.7,5 hektare shtepi Repa kod Podujeva
Urgjent Shtepi 120m2 me 9 ARI ne Banje te Pejes
Urgjent Shtepi 120m2 me 9 ARI ne Banje te Pejes
$36000Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shtepin ne Banje te pejes, mbrapa Hotel Onix te shkolla fillore afer kopshtit te femive. Trualli eshte...
shes urgjent shtepin ne matiqan me 4.85 ari
$50000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Urgjent shes shtepin ne matiqan me 4.85 ari.Shtepia gjendet 200m larg nga stacioni i kombave 3a.mund te...
TOKA NE SHITJE ne PEJE
TOKA NE SHITJE ne PEJE
$9700Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITEN PLLACET NE PEJE, NE LAGJEN “KRISTAL” RRUGA “JETON DEDUSHAJ” ne mes...
Shitet shtepia ne Peje
Shitet shtepia ne Peje
$165000Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET SHTEPIA NE PEJE, NE LAGJEN “KRISTAL” RRUGA “JETON DEDUSHAJ” NUMER 80,...
shes shtepi urgjentisht –> kijevë
Shtëpi në ShitjeMalishevë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes shtepi ne fshatin kijev komuna malishev shtepia ka 2 dhoma salloni kuzhina banjo dhe ballkoni ka oborr...
shes shtepi urgjentisht –> kijevë.
Shtëpi në ShitjeMalishevë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes shtepi ne fshatin kijev komuna malishev shtepia ka 2 dhoma salloni kuzhina banjo dhe ballkoni ka oborr...
shes shtepin urgjentisht -malishev-kijevë
Shtëpi në ShitjeMalishevë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes shtepi ne fshatin kijev komuna malishev shtepia ka 2 dhoma salloni kuzhina banjo dhe ballkoni ka oborr...
shes shtepin ne matiqan me 4,85 ari
$63000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shtepin ne matiqan me 4.85 ari .Shtepia osht 80 m2 gjendet afer rruges ka dy dhoma,kuzhin,banjo...
SHES SHTEPI 100m2  2 dhomshe  salloni+kuzhina  banjo  ballkoni oborri dhe bahqe
SHES SHTEPI 100m2 2 dhomshe salloni+kuzhina banjo ballkoni oborri dhe bahqe
Shtëpi në ShitjeMalishevë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes shtepi ne fshatin kijev komuna malishev shtepia ka 2 dhoma salloni kuzhina banjo dhe ballkoni ka oborr...
Shtepia ka gjithsej 250 metra katror,dhe 18 ari oborr
Shtepia ka gjithsej 250 metra katror,dhe 18 ari oborr
$00000Shtëpi në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shtepine ne Slatine te Madhe ,Fushe Kosove,shtepi ka 250 metrer katort ka gjithsej 5 dhoma dhe dy...
Shes shtepine me 26, 5 arë tokë (Gracanicë/Hajvali)
Shes shtepine me 26, 5 arë tokë (Gracanicë/Hajvali)
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shtepine 220 m², me 26, 5 arë tokë në Hajvali, lëvizin fushë Kerkesko, me objekte shtesë....
Shes shtëpinë me 25 arë truall në Graçanicë
Shes shtëpinë me 25 arë truall në Graçanicë
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shtëpinë me 25 arë truall në Graçanicë, afër rrugës kryesore Prishtinë-Gjilan. Trualli...
Shes tre shtepi me 27 ari toke
Shes tre shtepi me 27 ari toke
Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ne shitje tre shtepi me 27 ari truall prane rruges kryesore, bulevard ne Peje, shume atraktiv per te gjitha...
Shes tre shtepi me 27 ari toke
Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Në shitje tre shtëpi me 27 ari tokë pranë rrugës kryesore, bulevard, Peje, rr.Mehmet Bajraktari 24,...
Toke ne shitje ne Lipjan
Shtëpi në ShitjeLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Toke ne shitje ne Lipjan, numri i parcelës1157-0. . Hapni rrugën ka 58,58 ari, në Pasinke, në...
Toke ne shitje ne Lipjan
Shtëpi në ShitjeLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Toke ne shitje ne Lipjan, numri i parcelës 809. Hapni rrugën ka 89,39 ari, në Slivac në varrezat. Unë...
Shes shtepin ne Banje te pejes, mbrapa Hotel Onix
Shes shtepin ne Banje te pejes, mbrapa Hotel Onix
$43000Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shtepin ne Banje te pejes, mbrapa Hotel Onix te shkolla fillore afer kopshtit te femive. Trualli eshte...
shes shtepin me 4,85 ari ne matiqan
$65000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shtepin ne matiqan me 4.85 ari mund te kontaktoni ne kta numra 044379679dhe 045522694