Shpalljet për Shtëpi në Shitje
Shitet objekti (lokal).
Shitet objekti (lokal).
$37500Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet lokali ne fshatin Vranidoll (Komuna e prishtines) me 3 ari apo mundesi me 7 ari. 6 klm larg...
psh.shes banesen 55m2 4 dhoma mpanjo dhe avlli 230m2
$40.000Shtëpi në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shtepija eshte e vitit 1980 ka 4 doma mpanje verade te madhe dhe bac 250m2 eshte ne lagjen partizani vlore...
Shtëpi në shitje në Lipljan
$65000Shtëpi në ShitjeLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtëpi në shitje në Lipljan, toka ka 10 ari anë e rrugës Prishtinë-Lipjani, lohxa ere. Shtëpia ka...
Shtepia gjendet perball rrugices se furres Antika afer Hani I Dilit oborri posedon dy shtepia ne njeren gjenden 3dhoma 1 koridor 1 banjo 1kuzhin  ne tjetren 1 dhom 1 koridor I madh.
Shtepia gjendet perball rrugices se furres Antika afer Hani I Dilit oborri posedon dy shtepia ne njeren gjenden 3dhoma 1 koridor 1 banjo 1kuzhin ne tjetren 1 dhom 1 koridor I madh.
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepia gjendet perball rrugices se furres Antika afer Hani I Dilit oborri posedon dy shtepia ne njeren...
Urgjent shitet shtepia afer gjimnazit ne Peje
Urgjent shitet shtepia afer gjimnazit ne Peje
Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtepia afer hyrjes se gjimnazit. Shtepia eshte dy kateshe dhe posedon 4 dhoma, kuzhine, dhe banjo....
SHITEN DY SHTEPI ME 6 ARI TRUALL NE PRISHTINE
SHITEN DY SHTEPI ME 6 ARI TRUALL NE PRISHTINE
$300000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten shtepite komplet te mobiluara me gjithe truall ne gjendje shume te mire. Trualli me siperfaqe prej 6...
Shtëpi për shitje në Gojbulë, 2.5 km nga qendra e Vushtrrisë Çmimi i negociueshëmFAVORSHME!
Shtëpi për shitje në Gojbulë, 2.5 km nga qendra e Vushtrrisë Çmimi i negociueshëmFAVORSHME!
Shtëpi në ShitjeVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Për një shtëpi me një dyqan dhe outbuildings me 8 ari tokë në të gjithë nga shkolla në fshatin...
Shiten dy shtepi ne qender te Ferizajt
Shiten dy shtepi ne qender te Ferizajt
Shtëpi në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten 2 shtepi te gatshme per banim, njera me siperfaqe 200 m2 ndersa tjetra me 80 m2 + bodrum, me 8.60...
Shitet ose ipet me qira shtëpia në Fushë Kosovë.
Shitet ose ipet me qira shtëpia në Fushë Kosovë.
$250000Shtëpi në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtëpia gjendet në rrugën Molla e Kuqe, nr. 2. Në katin përdhesë shtëpia ka 2 lokale. Kati i parë...
SHITËT SHTËPI E RE ME 10 ARI OBORR
SHITËT SHTËPI E RE ME 10 ARI OBORR
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET SHTEPIA E RE( E PA PERFUNDUAR-E PA FINALIZUAR). PLANI I SHTEPIS SHUM I BUKUR DHE MODERN.SHTEPIA...
APARTAMENTE NE PLAZH DURRES
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.APARTAMENTE NE TIRANE DHE DURRES PLAZH DHE SHKEMBI KAVAJES
shes shtepine
shes shtepine
$100000Shtëpi në ShitjeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepia ka nje sallon me kuzhin .dy dhoma,korridorin dhe banjon ..si dhe nje pamje te bukur nga lumi llap
SHTEPIA NE SHITJE ME 20 ARI TOKE
SHTEPIA NE SHITJE ME 20 ARI TOKE
$165000Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET SHTEPIA NE PEJE, NE LAGJEN “KRISTAL” RRUGA “JETON DEDUSHAJ” NUMER 80,...
Shtepi ne Fshatin Amerikan
Shtepi ne Fshatin Amerikan
$480000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet ose leshohet me qira shtepia ne Fshatin Amerikan ne Prishtine. Çmimi i shitjes 480.000 i...
Shtepi ne Fshatin Amerikan
$480000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet ose leshohet me qera shepia ne Fshatin Amerikan ne Prishtine. Per me shume info 0037744120218
Shtëpi në shitje në Lipljan
$75000Shtëpi në ShitjeLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Shtëpi në shitje në Lipljan, toka ka 10 ari anë e rrugës Prishtinë-Lipjani, lohxa ere. Shtëpia ka...
Shes Urgjent Shtepine ne vendin me te mire ne veternik Prishtine
Shes Urgjent Shtepine ne vendin me te mire ne veternik Prishtine
$185000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet “”URGJENT”” shtepia me 210 M² si dhe me 3.5 ari Truall ne vendin me te mire...
Shtepi ne Vitomirice-Peje
Shtepi ne Vitomirice-Peje
$37000Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes dy vila te pa meremetuara ne Vitomirice, te ndertuara me standarde Zvicerane, njera gjendet 300 m larg...
Shitet ose Leshohet me Qera 750 euro Shtepija ne Bregun e Diellit afer AutoStrades
Shitet ose Leshohet me Qera 750 euro Shtepija ne Bregun e Diellit afer AutoStrades
$255000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Nga Pronari Shitet Shtepia ose Leshohet me Qera Shtepija 3 katshem +nenkulm, Ne Prishtine Bregu i Diellit...
SHES SHTEPINE 4 ARI
SHES SHTEPINE 4 ARI
$85000Shtëpi në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepia eshte ne gjendje te rregullt eshte 2 kat plus oborrin 3 ari. Kati i I ka: 1 kuzhine,3dhoma te...