Shpalljet për Shtëpi në Shitje
SHTEPIA NE SHITJE
SHTEPIA NE SHITJE
Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET SHTEPIA NE PEJE, NE LAGJEN “KRISTAL” RRUGA “JETON DEDUSHAJ” NUMER 80,...
SHTEPIA NE SHITJE
SHTEPIA NE SHITJE
Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET SHTEPIA NE PEJE, NE LAGJEN “KRISTAL” RRUGA “JETON DEDUSHAJ” NUMER 80,...
Shiten dy SHtepi ne PRISHTINE
Shiten dy SHtepi ne PRISHTINE
$200000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shiten dy sgtepi ne prishtine me 15 ari truall,,,nese jeni te intrsum lajmrohuni…
Shtëpi me 2.5 ari në Prizren, pranë ish spitalit të vjetër
Shtëpi me 2.5 ari në Prizren, pranë ish spitalit të vjetër
Shtëpi në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtëpia me sipërfaqe prej 2.5 ari në rrugën “Azem Hajdari” në Prizren, pranë ish...
Shitet Shtepia
Shitet Shtepia
Shtëpi në ShitjeVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.– Shitet Shtëpia ne Vushtrri ne Rrugen Bahri Kuqi – “ Përball Shkolles Fillore Andon Zako...
Ndrroj shtepin 3-kateshe me dy banesa ne Prishtine
Ndrroj shtepin 3-kateshe me dy banesa ne Prishtine
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHes shtepin 3 kateshe ose ndrroj me 2 Banesa mbi 80m2 ne Prishtine SHtepia eshte e ndertune ne 3 ari trull...
SHTEPIA NE SHITJE
SHTEPIA NE SHITJE
$220000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Agjencion “LISI” ka në shitje këto prona: 1. Banesë në Dardani, 69m2 me Fletë Poseduese,...
shes shtepin 200m2
shes shtepin 200m2
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes shtepin, 200 m2, dy katshe, kati i pare ka dy dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine, nxemje qenderore,...
Shes shtepin ne Ulqin – Shtoj prej 150m2 dy katshe.
$120000Shtëpi në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepija gjindet afer plazhit Copakabana ne Shtoj, esht e re dhe komplet e rregulluar me te gjitha pajimet...
AGENCY-HOME-VIP shet PLLACA -SHPIJA NE PEJ E rrethin
AGENCY-HOME-VIP shet PLLACA -SHPIJA NE PEJ E rrethin
$000Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI HOME VIP KA NE SHITJE 86 PLLACA SHPIJA TROJE BANESA NE PEJ NE LAGJE TE NDRYSHME...
AGENCY-HOME-VIP SHPI RE NE PEJ KOPLET E MOBILUR NE VERCI
AGENCY-HOME-VIP SHPI RE NE PEJ KOPLET E MOBILUR NE VERCI
$75000Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.– AGENCY HOME-VIP – RISIII –shitet shtepia komplet e Mobiluar me nje EXTRA qmim 75mi ero...
shtepi
$135000Shtëpi në ShitjeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes shtepin 250m2 me 3.66 ari shtepia gjindet afer dy shkollafe fillore dhe afer shtepis se shendetit n...
SHITET SHTEPIA NE PEJE
SHITET SHTEPIA NE PEJE
Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET SHTEPIA NE PEJE, NE LAGJEN “KRISTAL” RRUGA “JETON DEDUSHAJ” NUMER 80,...
Shes Shtepi ne lagjen e institutit afer Ambulantes
Shes Shtepi ne lagjen e institutit afer Ambulantes
$155000Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepija nuk eshte nga brenda e rregulluar,nga jasht ka Fasaden dyer dhe dritare,Shtepija ka dy hyrje dy...
Dy shtepi ne vitomirice-peje
Dy shtepi ne vitomirice-peje
$37000Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes dy shtepi sapo te ndertuara (pa meremet) ne vitomirice, komuna e pejes. Shtepite jane te njejta dhe...
shtepi e re ne bllokun e ri ne gjakove 400 m2
Shtëpi në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shtepi e re ne qender te bllokut t e ri ne gjakove e ndertuar ne vitin 2011, ka tri kate plus podrumin ,...
EXTRA OFERT ..SHTEPI ESKLUZIVE PER SHITJE NE PRISHTINE
EXTRA OFERT ..SHTEPI ESKLUZIVE PER SHITJE NE PRISHTINE
$1470000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.e shitur
shtepi lokale
$495000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shitet shtepia ne arberi ne rrugen kryesore afer ministris se shendetsis shtepia ka tre kate oborr, si dhe...
URGJENT shitet shtepija
URGJENT shitet shtepija
$230Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.URGJENT, shitet shtepia ne Peje me 20 Ari e gatshme per banim ne rr. Jeton Dedushaj. Pranojm kompenzim...
KUCA NA PRODAJU
$50000Shtëpi në ShitjeDardanë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Prodajem kucu od 170 m2 na placu od 8 ari.