Shpalljet për Shtëpi në Shitje
Shitet shtepija 200metra2
Shitet shtepija 200metra2
$85000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtepija urgjentishte ne Hajvali komuna e Prishtines .Shtepija ka 5 ari eshte e sapondertuar...
Shtepi ne Shitje
Shtëpi në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ne shitje eshte shtepia e ndertuar me material te klasit te pare,,shtepia eshte 4 katshe afer 500 m...
Plane,Projekte dhe ndertim per shtepi
$250Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.ëjmë projektimin e shtepiave, të formave dhe madhësive të ndryshme,enterier,mbikqyrje dhe konsulta,...
Plane,Projekte dhe ndertim per shtepi
Plane,Projekte dhe ndertim per shtepi
$250Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.ëjmë projektimin e shtepiave, të formave dhe madhësive të ndryshme,enterier,mbikqyrje dhe konsulta,...
Shtepia ne shitje – Gjilan
Shtepia ne shitje – Gjilan
$75000Shtëpi në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtepia ne dardania 2 rugen e 2-te. Renovuar ne 2013, izolim, fasade, Air condition, Keramike,...
shes shtepin me 180 m2
shes shtepin me 180 m2
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shtepija gjindet ne mat aser market drenit ka 3 dhoma gjumi kuzhin sallon 2 banjo etje eshte e perkryr...
banese me qira
$300Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshojmë me qira Banesën dy dhomëshe në ULPIANA U1 h9 Nr 24 kati V , çmimi 300€ Tel. 049484549.
Shes urgjentisht shtepine
$90000Shtëpi në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet urgjentisht shtepia prapa Spitalit ne Ferizaj. Trualli eshte 4.09ari dhe ka ne afersi Qerdhen e...
PRODAJEM DVE KUCE NA JEDNOM PLACU
Shtëpi në ShitjeDardanë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Prodajem 2 kuce ( od 170 m2 i 60 m2 ) sa pomocnim prostorijama ( 50m2 ) sa kompletnom infrastrukturom (...
3 Ari Truall ne Qender te Gjilanit
3 Ari Truall ne Qender te Gjilanit
Shtëpi në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten 3 Ari truall ne qender te Gjilanit. Perballe Postes se madhe dhe afer KK.Gjilanit.
Plane , Projekte dhe Ndertime per Shtepi
Plane , Projekte dhe Ndertime per Shtepi
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.http://www.facebook.com/HbKuqi Bëjmë projektimin e shtepiave, të formave dhe madhësive të ndryshme....
Plane,Projekte dhe Ndertim per Shtepi
Plane,Projekte dhe Ndertim per Shtepi
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Bëjmë projektimin e shtepiave, të formave dhe madhësive të ndryshme. gjithashtu posedojm edhe...
Shtepi e Rre
Shtepi e Rre
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.3 Kateshe – E Fasadume – Nxemje Qendrore – Sistem Banesor – Garazh – Bunar...
Shtepi Afer Parkut Qytetit
Shtepi Afer Parkut Qytetit
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.– Dy shtepi me nje obor- Njena shtepi eshte 2 Kateshe me Plloqe per Katine e Trete – Siperfaqe...
Shtepi ne shithe
Shtepi ne shithe
$1Shtëpi në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Selling a house in Djakovica, HOUSE IS ON TREANZIT ROAD, HOUSE HAS TWO TWO HOUSING UNITS TOTAL 500 M2 IN...
Shtepi e Rre
Shtepi e Rre
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.3 Kateshe – E Fasadume – Nxemje Qendrore – Sistem Banesor – Garazh – Bunar...
Shtepi Afer Parkut Qytetit
Shtepi Afer Parkut Qytetit
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.– Dy shtepi me nje obor- Njena shtepi eshte 2 Kateshe me Plloqe per Katine e Trete – Siperfaqe...
Shtepi Afer Parkut Qytetit
Shtepi Afer Parkut Qytetit
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.– Dy shtepi me nje obor- Njena shtepi eshte 2 Kateshe me Plloqe per Katine e Trete – Siperfaqe...
Shtepi e Rre
Shtepi e Rre
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.3 Kateshe – E Fasadume – Nxemje Qendrore – Sistem Banesor – Garazh – Bunar...
Shitet shtepia te princi i Arberit.
$90000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtepia te princi i Arberit. Shtepia ka 260m2 me 6 ari oborr. Rruga eshte e shtruar e gjitha me...