Shpalljet për Shtëpi në Shitje
Shitet shtepia ne Prishtine te shkolla Mileniumi,
$60000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtepia ne Prishtine te shkolla Mileniumi, Shtepia eshte nje kateshe me mundesi vazhdimi ne katin...
Shitet shtepia ne Fushe Kosove te Murabesti.
$250000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtepia ne Fushe Kosove te Murabesti. Shtepia eshte e ndertuar ne 2005 dhe ka 440m2+podrumin te...
Shtepi e Rre
Shtepi e Rre
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.3 Kateshe – E Fasadume – Nxemje Qendrore – Sistem Banesor – Garazh – Bunar...
Shtepi Afer Qytetit
Shtepi Afer Qytetit
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.– Dy shtepi me nje obor- Njena shtepi eshte 2 Kateshe me Plloqe per Katine e Trete – Siperfaqe...
Shitet/qera shtepia ne Hajvali
Shitet/qera shtepia ne Hajvali
$300000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtepia ne Hajvali afer rruges kryesore, podrum + 2 kate 370m2, me 6 ari vend, ka sallon me kuzhine,...
Shtepi Afer Parkut Qytetit
Shtepi Afer Parkut Qytetit
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.– Dy shtepi me nje obor- Njena shtepi eshte 2 Kateshe me Plloqe per Katine e Trete – Siperfaqe...
Shtepi e Rre
Shtepi e Rre
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.3 Kateshe – E Fasadume – Nxemje Qendrore – Sistem Banesor – Garazh – Bunar...
Shtepi Afer Parkut Qytetit
Shtepi Afer Parkut Qytetit
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.– Dy shtepi me nje obor- Njena shtepi eshte 2 Kateshe me Plloqe per Katine e Trete – Siperfaqe...
Shtepi e Rre
Shtepi e Rre
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.3 Kateshe – E Fasadume – Nxemje Qendrore – Sistem Banesor – Garazh – Bunar...
SHITET SHTEPIA NE RRUGEN VELLEZERIT GERVALLA NR.102 FERIZAJ
SHITET SHTEPIA NE RRUGEN VELLEZERIT GERVALLA NR.102 FERIZAJ
Shtëpi në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET SHTEPIA NE RRUGEN VELLEZERIT GERVALLA NR.102, ME NJE QMIM MJAFT TE VOLITSHEM *SHTEPIA KA : *LOKALIN...
Shes shtepine ne  Hajvali, e mobiluar, me mobile te Lesnes, 370 m2, e pershtatshme per familje, me oborr te madhe, e rrethekuar me pishe.
Shes shtepine ne Hajvali, e mobiluar, me mobile te Lesnes, 370 m2, e pershtatshme per familje, me oborr te madhe, e rrethekuar me pishe.
$300000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shtepine ne Hajvali me 370 m2, sallon, kuzhine, 4 dhoma gjumi, 2 banje, 4 ballkone,bodrum, nxemje...
Shes Shtepine ne Lagjen 038,Veternik,Prishtine
Shes Shtepine ne Lagjen 038,Veternik,Prishtine
$200000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepia i ka 320m2 me 5 ari oborr.E ndertuar ne 2006 me material te kualitetit te larte dhe eshte shume...
Shtepi Afer Parkut Qytetit
Shtepi Afer Parkut Qytetit
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.– Dy shtepi me nje obor- Njena shtepi eshte 2 Kateshe me Plloqe per Katine e Trete – Siperfaqe...
Shtepi e Rre
Shtepi e Rre
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.3 Kateshe – E Fasadume – Nxemje Qendrore – Sistem Banesor – Garazh – Bunar...
Shitet shtpiea te shkolla Mileniumi
$6000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtpiea te shkolla Mileniumi. Shtepia eshte nje kateshe dhe ka 2.30ari me infrastrukture te plot dhe...
Shitet shtepia te Princi i Arberit.
$90000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtepia te Princi i Arberit. Shtepia ka 260m2 me 6 ari oborr. Shtepia eshte e tera e perfunduar dhe...
Shitet shtepia ne Prishtine te shkolla Mileniumi
$60000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtepia ne Prishtine te shkolla Mileniumi, Shtepia eshte nje kateshe me mundesi vazhdimi ne katin...
Shitet shtepia te princi i Arberit.
$260Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtepia te princi i Arberit. Shtepia ka 260m2 me 6 ari oborr. Rruga eshte e shtruar e gjitha me...
Leshohet kati i shtepise ne arberi ish-dragodan
$1000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshohet kati i shtepise ne arberi ish-dragodan, kati i II-të i shtëpisë, 170m2,exlusive,çmimi 1000 euro
Shtepi Afer Parkut Qytetit
Shtepi Afer Parkut Qytetit
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.– Dy shtepi me nje obor- Njena shtepi eshte 2 Kateshe me Plloqe per Katine e Trete – Siperfaqe...