Shpalljet për Troje

Shes truallin 6.47 Ari -Berrnice e eperme

Shes truallin 6.47 Ari -Berrnice e eperme

€30000TrojePrishtinë

Shitet trualli me siperfaqe 647m2 (6.47ari) e pajisur me dokumentacion te rregullt ne emrin tim, shitja dhe perkthimi behet brenda dites. Bleres serioz, cmim i arsyeshem

Shitet Trualli Oborri ne qender te Zhegres

Shitet Trualli Oborri ne qender te Zhegres

TrojeGjilan

Shitet Trulli, ne qender te Zhegres , per skaj rruges kryesore (rruges Agim Ramadani). Trualli eshte me siperfaqe prej 11,36 Ari, me dokumentacion te rregullte e te...

shes troje ne Gjakovë

shes troje ne Gjakovë

€00000TrojeGjakovë

Shesë troje ndermjet fshatrave Lugbunar dhe Bec, komuna e Gjakovës, prej qutetit larg 4-5 km, siperfaqe 5 hektar dhe 75 ari, me nji pjes del në rrugen magjistral...

Shitet toka

Shitet toka

€25TrojeFerizaj

Kjo tokë ndodhet 4 km larg bregdetit, gjithashtu eshte 2 km afër Apollonis, Muzeut Arkologjik ne Fier Albania . Sipërfaqja të cilen e kam në shitje po i paraqes me poshte:...

OKZAZION Shitet 3000 m2 Toka né spille te kavaje (Shqiperi)

€125000TrojePrishtinë

Okazion shiten 3000 m2 ne spille te kavajes Shqiperi vetem 450 metra large detit me Pamje spetakolare A.S. nje ndertese afer tokes shitet e githe Toka. Vetem per 125000€...

SHITEN 4 ARI NE SOFALI PRISHTINE

SHITEN 4 ARI NE SOFALI PRISHTINE

€77000TrojePrishtinë

SHITEN 4 ARI TRUALL NE SOFALI PRISHTINE MBRAPA ISH SHKOLLES NORMALE TASH UNIVERZITETI AMERIKAN ,VEND I QET DHE IDEAL PER BANIM ,DOKUMENTACIONI I RREGULLT.

Shes tok ne Prishtin

TrojePrishtinë

Shes tok ne Prishtin ne lagjen Kolovica e re Toka ka rrug te shtruar rrym dhe uij qmimi 4500€ deri ne 7000€ per nje ari nvaret nga vendi numri i tel +436606559969

Shitet Trualli ne Prishtine

Shitet Trualli ne Prishtine

€20000TrojePrishtinë

Shitet trualli me lokacion ne prishtine , perkatsisht ne kodren e trimave , trolli shitet pa ndamje pjesore. 13.5 ari. Linja te rregulluara dhe te sigurta te kanalizimit ,...

TROJE SHITET VENDI PESTOV

TROJE SHITET VENDI PESTOV

€3500TrojeVushtrri

TROJE SHITET VENDI PESTOV

50ari

50ari

TrojeMitrovicë

Shiten trojet (arat) ne zhabar te Mitrovices me Hapsir rreth 50 ari truall trojet gjinden afer pishines La Baja , trojet kan ujë, kanalizim, rrymë. Trojet jan te...

Toke ne Mitrovic ( Shupkovc)

TrojeMitrovicë

Toka gjindent ne Shupkovc te Mitrovices ka 1 hektar e 20 ari (12 mije metra katror).

Shitet toka ne Magjistralen Prishtine – Peje ne Kijeve

Shitet toka ne Magjistralen Prishtine – Peje ne Kijeve

€1500TrojeDrenas

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet toka ne mes fshatrave Kijeve dhe Mleqan.Toka gjindet shume prane magjistrales...

Shitet toka ne Magjistralen Prishtine – Peje ne Kijeve

Shitet toka ne Magjistralen Prishtine – Peje ne Kijeve

€1500TrojeKlinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet toka ne mes fshatrave Kijeve dhe Mleqan.Toka gjindet shume prane magjistrales...

Shitet toka ne Magjistralen Prishtine – Peje ne Kijeve

Shitet toka ne Magjistralen Prishtine – Peje ne Kijeve

€1500TrojeMalishevë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet toka ne mes fshatrave Kijeve dhe Mleqan.Toka gjindet shume prane magjistrales...

Shesim 9 Ari Toke

€2000TrojeKastriot

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Urgjente me cmim te volitshem!!!! Shesim 9 Ari toke ne Millosheve. Dalje nga Magjistralja...

3600

TrojeVushtrri

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Thoka shitet vendi Pestova maqistrole 36 ari

Shes Truallin Tre ari e gjys ( 3.5 )

Shes Truallin Tre ari e gjys ( 3.5 )

€200.000TrojePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lokacioni i truallit gjendent ne Prishtine afer RTK-s apo me saktesisht tek Muzeu...

Shitet Toka në Harilaq komuna e Fushë Kosovë

Shitet Toka në Harilaq komuna e Fushë Kosovë

TrojeF. Kosovë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Toka, Në Komunen e Fushë Kosovë Afër Airoportit të Prishtines në Fshatin Harilaq ....

Shitet toka zone bregdetare 25 Euro m2 Cmimi i diskutueshem ne By-pass e Fier – Levan

Shitet toka zone bregdetare 25 Euro m2 Cmimi i diskutueshem ne By-pass e Fier – Levan

€25TrojeFerizaj

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Sipërfaqja të cilen e kam në shitje po i paraqes me poshte: Tokat ndodhet ne fahatin...

Shitet toka me siperfaqe 3500 m2 ne fshatin Shtyllas Komuna Levan Fier.Ndodhet ne ane te rruges.Me dokumenta te rregullta hipotekore

Shitet toka me siperfaqe 3500 m2 ne fshatin Shtyllas Komuna Levan Fier.Ndodhet ne ane te rruges.Me dokumenta te rregullta hipotekore

€8TrojeFerizaj

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet toka me siperfaqe 3500 m2 ne fshatin Shtyllas Komuna Levan Fier.Ndodhet ne ane te...