Shpalljet për Troje
Shitet toka rruges per Germi te hotel Silver,
$62000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet toka rruges per Germi te hotel Silver, ne anen e majt. Toka eshte ne rruge kryesore ne fillim dhe ka...
Shes Toke me Vreshte Moderne
Shes Toke me Vreshte Moderne
$25TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Siperfaqja 8000 m² Specifikat e vreshtes: Viti 7 i prodhimit: 1500 m² SAN GIOVESE (KANTINE). 2000 m²...
Shes urgjentisht 15 deri 40 arë truall në fshatin Ramun, Peje
Shes urgjentisht 15 deri 40 arë truall në fshatin Ramun, Peje
TrojePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes urgjentisht 15 deri 40 arë truall në fshatin Ramun, në kilometrin e 7 në hyrje të Pejës, buzë...
Shitet urgjentisht traulli ne Veternik, Lagjja Qendresa
Shitet urgjentisht traulli ne Veternik, Lagjja Qendresa
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet urgjentisht trualli me siperfaqe prej 4 ari ne Veternik, Lagjja Qendresa. Lagjja eshte e urbanizuar...
Shes tok 1 hektar e 82 ari
TrojeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes tok me siperfaqe 1hektar e 82 ari ne Fshatin Bujan Komuna Lipjanit bej ndrrim edhe me Banes ne Prishtin
Shes afro 5 ari në Emshir 900 m larg Shkollës dhe Ambulantës
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Trualli eshte i pershtatshem per ndertim. Rruga eshte e shtruar me kocka per te trolli. Trualli e ka nje...
Troje për shitje Zakut – Zemljiste na prodaju Zakut
Troje për shitje Zakut – Zemljiste na prodaju Zakut
TrojeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Prodaje se imovina (zemlja) Stevana Mitrovića iz Gornjeg Zakuta (opština Podujevo), celokupna ili...
Shiten 3 – 5 ari toke ne Prishtine
Shiten 3 – 5 ari toke ne Prishtine
$000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten 3 – 5 ari toke varesisht nga deshira juaj. Toka gjindet ne afersi te tregut te gjelbert me...
Shes 10 ari toke
$3500TrojeDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Toka eshte e pajisur me kanalizim ujesjelles dhe e banueshme.
Shitet trualli ne afersi te magjistrales Ferizaj-Prishtine
Shitet trualli ne afersi te magjistrales Ferizaj-Prishtine
$45000TrojeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet trualli ne afersi te magjistrales Ferizaj-Prishtinë, konkretisht prapa pompës së benzinës Kosova...
Shitet toka
TrojeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet 46 are toke ne Fushe Kosove , 200 m lare magjistrales Prishtine-Sllatine, afer pompes se benzines...
shes trollin prej 4.25 ari
$450.000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes trollin ne b.diellit prej 4. 25 ari ku posedon edhe lejen e ndertimit ka infrastrukturen komplet per...
Shes 1 hektar mal ne Trud dhe 1 hektar e 60 ari tok ne Brnic te poshtme
$250TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 1 hektar mal ne Trud, qmimi 250 ari dhe 1 hektar e 60 ari tok ne Brnic te poshtme qmimi per ari 1700....
Shes 1 hektar e 5 ari mal afer rezidences se Bexhet Pacollit ne Hajvali
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 1 hektar e 5 ari mal afer rezidences se Bexhet Pacollit ne Hajvali 900 ari
SHes 22ari ne Gjilan
TrojeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 22ari truall ne Livoq te Ulte komuna Gjilan ka 15minuta nga qendra e Gjilanit eshte edhe toke e mire...
Shesim troje te liqeni i batllaves
Shesim troje te liqeni i batllaves
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kemi troje te liqen i batllaves trojet jane ne vende te ndryshme jane large vetem 4 metra large ujit qmimi...
SHES AREN NE FERIZAJ NE RRUGEN E VJETER TE SHKUPIT
TrojeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes aren ne rrugen e vjeter te shkupit ara gjindet ne fsh. varosh ne drejtim te fsh. gurrez[gerlic ] 100...
Shes Urgjentisht Trollin në Lagjën Qëndresa në Vetërnik
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Urgjentisht Trollin prej 4.00 ari në Lagjën Qëndresa në Vetërnik në Prishtinë. Trolli ka...
SHES URGJENT 105 ARI TOKE PER TROJE NE MAXHUNAJ TE VUSHTRIS
SHES URGJENT 105 ARI TOKE PER TROJE NE MAXHUNAJ TE VUSHTRIS
$1000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Përshkrim i sendit shes urgjent 105 ari toke per troje ne fshatinMAXHUNAJ KOMUNA E VUSHTRRIS , trualli...
Shtepi ne Velani
$60000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shiten 2 ari ne velani (me par ke egzistuar nje shtepi).Mundesia e ndertimit p+2.Dokumentet ne rregull...