Shpalljet për Troje
Shitet trolli 5 ari Vranjevc
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Trolli 5 Ari ne lagjen VRANJEVC afer herticeve rruga Ali Ajeti- Prishtine. Qmimi sipas marreveshjes...
Shes truall ne sofali afer Germise
$27000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet trollin prej 3.3 ari ne sofali, ngjitazi me Germine ne vlere prej 27.000 per komplet truallin....
shitet tru;;i ne prishtin ka 2500 per ari
$2500TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes trullin ne kodren e trimave afer hotelit apollonia te shpeta comers jon gjithsi 11 ari per ari 2500...
troje ne shitje
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes troje ne veternik me pamje nga qyteti vendi ideal per banim ndaj siperfaqen sipas kerkeses se bleresit...
Shitet trualli
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten 6 ari truall në lagjen “Ali Ajeti “, rruga ish “Sarajeva” në Kodren e Trimave në...
shitet trualli veternik perball Rezonances
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet trualli 2.5 ari shum afer Rezonances ne Veternik Prishtine me infrastruktur komplete : Rruga 6 m ,...
shitet trualli veternik perball Rezonances
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet trualli shum afer Rezonances ne Veternik Prishtine me infrastruktur komplete : Rruga 6 m ,...
shitet trualli veternik perball Rezonances
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet trualli ne Veternik perball Rezonances 2.5 ari trual çmimi per 1 ari = 25.000€ (njezet e pes mije...
kerkohet truali
TrojeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.nje truall 3-5 ari kerkohet ne magjistralen mitrovice – pristine mail ose tel.049/532-174
shes 12 ari ne ortakoll pz..
$550000TrojePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jan 12 ari me dy shtepi ne ortakol ne prizren,,vendi me i pershtatshem ne pz,,i peshtatshem per nedrtim te...
Shes truall
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 1.5ha vend ne zonen industriale ne Prishtine, qmimi i volitshem Shitet pa ndermjetesim
SHES TROJE ne VETERNIK (Prishtine) 16.000€ per ari
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes troje ne Veternik Trualli esht mes Lagjes Nderkombetare dhe Kollegjit TURKO-AMERIKAN .. PAMJE PERFEKTE...
Shes truall
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 1.5ha vend ne zonen industriale ne Prishtine, qmimi i volitshem Trualli shitet pa ndermjetesim
shes trollin
$8TrojePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes trollin me infrastrukture te rregullt, uje, rryme, kanalizim. trolli ka gjithsejt 6.16 ari dhe ka...
shitet trualli
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet trualli 2.5 ari perball Rezonances ne Veternik me rruge te asfaltueme, kanalizim, ujsjells dhe...
shiten 6 ari truall
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten 6 ari truall në lagjen “Ali Ajeti “, rruga ish “Sarajeva” në Kodren e Trimave në...
shes 80 ari truall mbrapa SHARRI CENTER
$750TrojeDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes 80 ari truall ne llapushnik mbrapa SHARRI CENTER bejme ndrrim me banese çmimi 750€ ari
shes  48.60 ari truall
shes 48.60 ari truall
$5000TrojeDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes 48ari truall ne magjistralen prishtine-Peje truall posedon 2 dalje ne magjistrale posedon qasje rreth...
shitet trualli
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Shitet Trualli ne Veternik perball Rezonances 2.5 ari çmimi 1 ari = 25.000 euro, trualli ka pozit te...
Shes 3.5 ari truall
$4000TrojeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Trualli gjindet ne Nakarade 1km large qendres se Fushe Kosoves.trualli ka infrastrukture komplet uje,...