Shpalljet për Troje
shes trollin
$15500TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Trollin ne Mati I me sip prej 4.5 ari me infrastrukture te plote para firmes Perparimi> Cmimi 15500...
Shes 1ha truall
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 1ha e gjysme truall ne Prishtinë, zona industriale perballe Fakultetit AAB Dokumentacioni ne rregull
Shes urgjentisht truallin
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITEN RRETH 60 ARI TRUALL NË AFËRSI TË BARDHOSHIT, GJENDET BUZË MAGJISTRALES.PRISHTINË-PODUJEVË....
4 ari rruga tutini prishtin 400m2
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.50 metra prej rruges kryesore prishtine / podojeve afer vetsherbimit shpejta
shiten 6 ari
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten 6 ari truall në lagjen “Ali Ajeti “, rruga ish “Sarajeva” në Kodren e Trimave në...
PRISHTINE TROLLI NE SHITJE
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.PRISHTINE TROLLI NE SHITJE TROLLI ESHTE AFER BAKI SERVISIT NE SHITJE JAN 26 ARI TROLL NE TROLL JANE UJE...
shes trullin .
$4200TrojeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes trullin ne Ferizaj ne rrugen e varoshit,hyrja edhe nga magjistrala e Shkupit.Madhesija e trullit eshte...
SHES TROJE NE FERIZAJ
TrojeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHES TROJE NE FERIZAK AFER MAGJISTRALES 300M (aFER SPITALIT elita (benafit) RR.MIHAJLO PUPIN (kUFIYOHEM ME...
SHES TROJE
TrojeDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHES TROJE NE KORROTIC TE POSHTME AFER SHKOLLES FILLORE KUMUNA E DREASIT 10 DERI 20 ARI QMIMI 1500 EURO PER...
Shes 5 ari truall mbas stacionit te autobuseve ne Prishtine
$50000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Trualli gjindet ne nje vendbanim te qete dhe shume te pershtatshem per ndertim.
shes 4 ari truall ne dragodan vend i pershtatshem per ndertim qmimi behet sipas marveshjes nr.044908805
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.vend i pershtashem per ndertim .?
Shes Truall
TrojeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes truall ,12 ari siperfaqe ne afersi te Aeroportit Italian ne Gjakov saktesisht ne lugbunari me largesi...
shes truallin
$2500TrojePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes truallin ne periferi te qytetit, trualli eshte 40 ari, cmimi per ari eshte 2500 euro
SHITJA
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet tokë në vende të ndryshme në mes të Çagllavicë dhe QMI , dhe disa shtëpi në fshatin …...
shes troje banesa lokale nuk jom agjensjon,
$021TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes 12 ari tok ne rrugen per veterrnik saksisht te granstorja qmimi sipas marveshjes.
Shes truall tek kodra e deshmoreve- Gjilan
$35TrojeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet trualli tek “kodra e Deshmoreve” ne Gjilan, ne afersi te rruges qarkore..
truall
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten 6 ari truall në lagjen “Ali Ajeti “, rruga ish “Sarajeva” në Kodren e Trimave në...
Cagllavice-Prishtine
$39000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes urgjentinsht 4 arë truall në Çagllavicë, Prishtine përballë lagjes “Marigona”. I...
Shes 4 Ari te Normalja ne Prishtinë
$40.000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Çmimi: Euro 40,000 Shes 4 ari ne Prishtine te normalja, cmimi eshte 10.000 euro per Ari. Jan me dokumentat...
SHITJA
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet tokë në vende të ndryshme në mes të Çagllavicë dhe QMI , dhe disa shtëpi në fshatin …...