Shpalljet për Troje
Prodajem zemlju u Peci
TrojePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Prodajem zemljiste na periferiji Peci. Za vise informacija zvati posle 18 h na tel 064 825 71 14
TROJE EXKLUZIVE ne TETOVE -ZONE INDUSTRIALE
$150TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Trojen ndodhen afer RAMSTOR ne Tetove me siperfaqe 2400 m2 150 Euro m2, posedon komplet dokumentacion e...
SHITJE
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet tokë në vende të ndryshme në shtrirje në mes të Çagllavicë dhe QMI, dhe disa shtëpi në...
Shes 20 ari, afer QMI-se e pershtatshme per te gjitha veprimtarit afariste
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 20 ari, afer QMI-se e pershtatshme per te gjitha veprimtarit afariste,gjendet ne rrygen kryesore 27m...
Shes 5 ari truall ne Qagllavce
$00000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 5 ari truall ne Qagllavce.Ka dokumentacion te regullt dhe infrastrukture te plote .Qmimi i volitshem...
shes 9 ari truall
shes 9 ari truall
$5300TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 9 arë truall 5300 euro per ari, me mundësi ndarje ne katër apo pesë ari. Gjendet në kodrën e...
URGJENT
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitja e tokës pas magacini “ANTON”, në mes Laplje Selo dhe QMI, çmimi 5000 € për arë. Për...
Shes Troje ( Toke ) ne Prishtine ( Dragodan 2 )
$6500TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes troje ( Toke ) ne Rrugen Prishtine – Mitrovic , Ne Kilometrin e pare te Prishtines , Pikrishte...
Shitet toka punuese ne Akllap
TrojeLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten 38.5 ha ne mes te fshatit Akllap dhe Janjeves toke e cilesise se larte, mumd te shfrytezohet per...
Shitet pllaci ne Llugagji
TrojeLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet pllaci i pershtatshem per veprimtari afariste me sip. 24 ari ne magjistralen Prishtine – Shkup, ne...
URGJENT
$9000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.URGJENT Shitja e tokës në Çagllavicë, në mes Çagllavicë dhe Laplje Selo, çmimi me marrëveshje....
URGJENT
$5000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitja e tokës pas magacini “ANTON”, në mes Laplje Selo dhe QMI, çmimi 5000 € për arë. Për...
Shitet toka në afërsi të Pejës, fshati Kelmend (ish-Nabergjan)
Shitet toka në afërsi të Pejës, fshati Kelmend (ish-Nabergjan)
$95.000TrojePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet toka në afërsi të Pejës, fshati Kelmend (ish-Nabërgjan) 4 km nga qyteti. Toka ka siperfaqe prej...
ALARM SHTËPIAK ,  KUNDËR HAJNAVE !
ALARM SHTËPIAK , KUNDËR HAJNAVE !
$78.50TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.RISI RISI RISI ALARM SHTËPIAK KUNDËR HAJNAVE Që nga sot edhe në Kosovë me produktin e vetë shumë të...
SHES TRULLIN në lagjen Emshir
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes truallin me sipërfaqe 3.60 arë në lagjen Emshir — mbrapa shkolles fillore 7 Marsi në...
shes truallin
$00TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes truallin ne rr. veterrnik perkatsisht te grand storja ka 11ari tok i pershtatshem per ndertim lokale...
shes
TrojeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Token ne Gjakovë,Në Qabrat ne skaj te rruges 11 ari cmimi i volitshem te interesuarit te na...
Shitet Toka ne Mitrovice
Shitet Toka ne Mitrovice
$200000TrojeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Toka ne Qender te Mitrovices 1.77ari, e pershtshme per biznes.
Shes 28 arë truall në LlapnaSellë
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 28 arë truall në LlapnaSellë, 250m nga magjistralja Prishtinë – Ferizaj. Pronari shqiptarë,...
SHES TRUALL NE MITROVIC NE SHUPKOFC SKEJ ASFALLTIT
$6500TrojeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHES TRUALLIN NE SHUPKOFC TE MITROVICES ME HAPSIR PREJ 32 ARI . POSEDON DOKUMENTACION TE RREGULLT PER QDO...