Shpalljet për Troje
Troje ne shitje Prizren ne Atmejdan
Troje ne shitje Prizren ne Atmejdan
TrojePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten troje ne Atmejdan ne km e pare ne kthesen e Nashecit (afer restorantit MENA) ngjit me trafon, qasje...
SHESIM TROJE TE LIQENI I BATLLAVES
SHESIM TROJE TE LIQENI I BATLLAVES
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.TROJET POSEDOJNE RRUGE JANE BUZE LIQENIT JANE PRONE E SHQIPTARIT
SHES TRUALLIN
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes truallin me sipërfaqe 3.60 arë në lagjen Emshir — mbrapa shkolles fillore 7 Marsi në...
SHITEN 5 DERI 10 ARI
$6300TrojeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITEN 5 eri 10 ARI ne ferizaj afer magjistrales te Petroll Compani (perball spitalit ELITA)
2 .20 ari shiten
$6300TrojeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITEN 2 ARI E 20 m,NE FERIZAJ afer magjistrales te Petroll Compani (perball spitalit ELITA
Çagllavicë
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Trualli në Çagllavicë me siperfaqe prej 6 ari. Dokumentacion i rregullt.Përkthimi i...
shes 5 ari truall ne emshir
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes 5 ari turall ne lagjen emshir afer tmk-s qmimi sipas marrveshjes
Shes troje Per Ndertim dhe Banim
TrojeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes truallin ne Dardani ish tankosiq Te ferizajit me qmim shum Té volitshem , Vendi esht shum i...
shes trollin ne prizren
$8.50TrojePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes trollin 6,16 ari me gjithe infrastrukturen per ndertim banimi.
Shes 5 ari tok te shkolla teknike
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes 5 ari ,,,ose ndrroj me banesa ,,ose jap per ndertim. toka gjendet afer shkolles teknike si dhe ka nje...
Toke ne Shitje
Toke ne Shitje
TrojePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Toka eshte e klasit te pare 1 hektare e 15 ari gjindet ne pjesen e prapme te ish fabrikes se autopjeseve...
Shes trollin ne Prizren
TrojePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Trollin ne Prizren me gjithe infrastrukturen per ndertim banimi.
Troje Mbrapa Tregut Te Gjelbert
TrojeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet trualli prej 3-6arri,trualli asht i ndam ne parcela osht mbrapa tregut te gjelbert ne Gjilan,vend...
Shes Trollin prej 5 ose 6 ari Buz Magjistrales Prishtin-Besiane
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Trollin prej 5 ose 6 ari Buz Magjistrales Prishtin-Besiane Komuna: Prishtinë-Leban Trolli Gjendet Buz...
Shes 28 arë truall në LlapnaSellë
$100000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 28 arë truall në LlapnaSellë, 250m nga magjistralja Prishtinë – Ferizaj. Pronari shqiptarë,...
shes truallin ne magistralen podujve prishtine ne gllamnik
shes truallin ne magistralen podujve prishtine ne gllamnik
$3200TrojeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes truallin ne magjistralen podujeve prishtine ne gllamnik me siperfaqe prej 47 ari trualli eshte me ball...
Shitet Shtëpia me 9 ari Truall
$60000TrojeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Shtëpia me 9 ari Truall. Gjendet në rrugën “Rexhep Bislimi” në Ferizaj përtej urës...
SHES TROJE NE BREGDETIN SHQIPTAR
SHES TROJE NE BREGDETIN SHQIPTAR
TrojePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHES TROJE NE QERRET TE DURRSIT, VENDE I CILI NDODHET 5 KM NGA QENDRA E DURRSIT E 2 KM NGA PLAZHI RINIA,...
Blej 2 ari truall ne koder te diellit,sofali,matican
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Blej 2 ari truall ne keto laxhe,Koderi diellit,Matican,Sofali,dhe Laxhe e spitalit. jom i intersuar per 2...