Shpalljet për Troje
Shitet toka ne Magjistralen Prishtine – Peje ne Kijeve
Shitet toka ne Magjistralen Prishtine – Peje ne Kijeve
$1500TrojeKlinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet toka ne mes fshatrave Kijeve dhe Mleqan.Toka gjindet shume prane magjistrales Prishtine –...
Shitet toka ne Magjistralen Prishtine – Peje ne Kijeve
Shitet toka ne Magjistralen Prishtine – Peje ne Kijeve
$1500TrojeMalishevë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet toka ne mes fshatrave Kijeve dhe Mleqan.Toka gjindet shume prane magjistrales Prishtine –...
Shesim 9 Ari Toke
$2000TrojeKastriot
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Urgjente me cmim te volitshem!!!! Shesim 9 Ari toke ne Millosheve. Dalje nga Magjistralja...
3600
TrojeVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Thoka shitet vendi Pestova maqistrole 36 ari
Shes Truallin Tre ari e gjys ( 3.5 )
Shes Truallin Tre ari e gjys ( 3.5 )
$200.000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lokacioni i truallit gjendent ne Prishtine afer RTK-s apo me saktesisht tek Muzeu Etnologjik
Shitet Toka në Harilaq komuna e Fushë Kosovë
Shitet Toka në Harilaq komuna e Fushë Kosovë
TrojeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Toka, Në Komunen e Fushë Kosovë Afër Airoportit të Prishtines në Fshatin Harilaq . Toka ka...
Shitet toka zone bregdetare 25 Euro m2 Cmimi i diskutueshem ne By-pass e Fier – Levan
Shitet toka zone bregdetare 25 Euro m2 Cmimi i diskutueshem ne By-pass e Fier – Levan
$25TrojeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Sipërfaqja të cilen e kam në shitje po i paraqes me poshte: Tokat ndodhet ne fahatin Shtyllas ne dy anet...
Shitet toka me siperfaqe 3500 m2 ne fshatin Shtyllas Komuna Levan Fier.Ndodhet ne ane te rruges.Me dokumenta te rregullta hipotekore
Shitet toka me siperfaqe 3500 m2 ne fshatin Shtyllas Komuna Levan Fier.Ndodhet ne ane te rruges.Me dokumenta te rregullta hipotekore
$25TrojeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet toka 25 Euro m2 Cmimi i diskutueshem ne By-pass e Fier – Levan në Albania. Kjo tokë ndodhet 4 km...
Shitet toka 25 Euro m2 Cmimi i diskutueshem  ne By-pass e Fier
Shitet toka 25 Euro m2 Cmimi i diskutueshem ne By-pass e Fier
$25TrojeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet toka 25 Euro m2 Cmimi i diskutueshem ne By-pass e Fier – Levan në Albania. Kjo tokë ndodhet...
7,5 hektare
$100TrojeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.7,5 hektare u selu Repa kod Podujeva
SHES TOKE
TrojeVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes toke ne mes Obiliqi dhe Plemetine. Siperfaqe 59 ar. Qmimi eshte 1000 €/ar. Per me shume info. 049...
Prodaje se njiva u s.Grmovo
TrojeViti
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Prodaje se povoljno prvoklasna njiva povrsine 1,20 h u s.Grmovo, idealna za obradu i gajenje svih...
61 Ari Truall Prishtine
61 Ari Truall Prishtine
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet trualli prej 61 ari e cila gjindet ne rugen kryesore Prishtin .Shkup afer rethit kthesa per Lipjan...
61 Ari Truall – Prishtine
61 Ari Truall – Prishtine
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet trualli prej 61 ari e cila gjindet ne rugen kryesore Prishtin .Shkup afer rethit kthesa per Lipjan...
Shitet Traulli ne Prishtine
Shitet Traulli ne Prishtine
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Traulli 7 ari ne lagjen Qendresa ( Prishtine) Per me shume informata kontaktoni ne numrat 044 516...
Shes Truall (oborr) 6 Ari  ne Fer
Shes Truall (oborr) 6 Ari ne Fer
$68000TrojeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Trualli (oborri) ka 6 Ari ne rrugen Vëllezërit Xhakli afer Ures se madhe ne Rrugen e Gjilanit mbrapa Eli...
Shes Lule Fikusi
$80TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes lule qe shihen ne foto te 2 sebashku me cmimin 80 ero. Lulet FIKUSI
Shes 6 ari truall ne rrugen 27 Nëntori (Kodra e Trimave) Prishtine
Shes 6 ari truall ne rrugen 27 Nëntori (Kodra e Trimave) Prishtine
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 6 ari truall ne rrugen 27 Nëntori (Kodra e Trimave) Prishtine. Trolli eshte ne emrin tim personal si...
shes tok
$19000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes 4 ari toke ne bernice te poshtme ,cmimi i diskutueshem
Shiten Trojet/Parcela Rr. Gjilan- Prishtine(afer udhe kryqit te rruges qarkore) 30ari – mund te ndahen
Shiten Trojet/Parcela Rr. Gjilan- Prishtine(afer udhe kryqit te rruges qarkore) 30ari – mund te ndahen
TrojeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten Trojet/Parcela Rr. Gjilan- Prishtine(afer udhekryqit te rruges qarkore) 30ari – mund te ndahen...