Shpalljet për Troje
Shes 4 Ari truall ne Bernice te Eperme
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.4 Ari truall ne Bernice te Eperme me cmim shume te volitshem. Per info shtese me lajmeroni ne 044158865
4.5 hektara
$100TrojeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.4.5 hektara obradive zemlje i 3 hektara sume u selu repa kod Podujeva
Shes 5 ari truall ne Dragodan
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 5 ari truall ne Dragodan te Ambasada Amerikane
Shes 20 ari toke
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Trojete gjenden ne Lagjen “Emshire”,Prishtine Toka posedone : rrugen, kanalizimin dhe...
Shitet trualli ne Millosheve Urgjent
TrojeVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten 70 ari tokë për troje në Milloshevë. Toka është e përshtatshme për banim.Ka infrastrukturën...
Shiten 4 ari truall ne Lagjen Janina ne Veternik
$64000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten 4 ari truall ne Lagjen Janina ne Veternik. Lagje e urbanizuar, dokumentacion i rregullt, kanalizimi...
SHESIM TROJE TE LIQENI I BATLLAVES ORLLANE
SHESIM TROJE TE LIQENI I BATLLAVES ORLLANE
$2100TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.PLACI 10 ARI QMIMI PER ARI 2100 EURO PLACI 2 HEK 45 ARI QMIMI PER ARI 800 EURO
Shiten 4 ari truall ne Lagjen Janina Veternik
$64000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten 4 ari truall ne Lagjen Janina, Vetnernik. Dokumentacion i rregullt, lagje e urbanizuar, kanalizimi,...
Shes 45 arë truall në Graçanicë
Shes 45 arë truall në Graçanicë
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 45 arë truall, midis fshatrave Laplje Sela dhe Graçanicë, 200m nga zonat e piknikut. Vendi është...
Shes 1 ha e 80 arë truall te Llukafci i Thatë komuna e Istogut (Burim)
TrojeBurim
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 1 ha e 80 arë truall te Llukafci i Thatë, komuna e Istogut (Burim); shes 8 arë në rrugën...
Shes 1 ha dhe 50 ari në Graçanicë
Shes 1 ha dhe 50 ari në Graçanicë
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 1 ha dhe 50 ari në Graçanicë, në anën e djathtë të rrugës Graçanicë – Shushicë, nën...
Shes 11 arë truall në Graqanicë afër Prishtinës
Shes 11 arë truall në Graqanicë afër Prishtinës
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 11 arë truall në Graqanicë, afër Prishtinës, në drejtim të Llapla Sellës (100 metra nga rruga...
Truall ne Podujeve 16 ari 1 km prej qytetit
Truall ne Podujeve 16 ari 1 km prej qytetit
TrojeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten 16 ari truall ne rrugen: Nazim Gafurri ne Podujeve. Toka gjendet perball ish Fapolit tash Terminali...
SHes 4 Ari truall ne Berrnice te Eper – Prishtine
$6250TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 4 ari truall me nje cmim shume te volitshem ne Berrnice te eper te Prishtines, ne nje ambient...
shes toke ne zllatar prishtine
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes 15 ari ne zllatar me te gjitha dokumentat ne rregull dhe me nje qmim te volitshem me kontaktoni ne nr...
shes toke ne sofali
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes 7 ari ne sofali me nje pozite shume te mir te gjitha dokumentat jane ne rregull jam nje pronar i vetem...
Shes toke
TrojeLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes token ne Siroko polje, Suhadoll, jan 2 ha tok. Qmimi eshte 600 euro ari.. ju lutemi me shum...
Shes token ne Shkabaj, jan 32 ari tok dhe truall 12 ari
Shes token ne Shkabaj, jan 32 ari tok dhe truall 12 ari
$8000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes token ne Shkabaj, jan 32 ari tok. Tok e bujtsore, qmimi eshte 8000 euro ari.. ju lutemi me shum...
Shitet toke
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes truall ne Gjirin e Lalzit, afer plazhit, mbi rruge. Toka eshte e pajisur me te gjitha dokumentat e...
Shitet toka ne Gjirin e Lalzit
Shitet toka ne Gjirin e Lalzit
$140000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet toka ne gjirin e Lalzit 3500m2 ,Toka nuk ndahet ..40Euro m2 ,Toka ka te gjithe dokumentat e duhura...