Shpalljet për Troje
Truall afer fshatit nderkombetar
$12000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 3 ose 5 ari truall ne lagjen e re te prishtines me saktsisht te shkolla e re afer fshatit nderkombetar...
Truall afer fshatit nderkombetar
$12000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 3 ose 5 ari truall ne lagjen e re te prishtines me saktsisht te shkolla e re afer fshatit nderkombetar...
shitet ara
$600TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet ara se trolli se bashku me mal me siperfaqe 330 ari ne fshatin mramor te prishtines vlen te ceket...
Shitet trualli perballe Etc,Interex dhe Viva Fresh ne Gjilan
TrojeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet trualli perballe qendrave tregtare (Etc,Interex,Viva Fresh Store) ne Kamnik,rruga Dalip Dalipi lagja...
Toke prej 77.25 ari
Toke prej 77.25 ari
$7000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten 77.25 ari toke afer rruges Prishtine-Shkup (Laplje selo), Lokacioni i sakte I tokes eshte kur te...
ipet me qira shitet Trolli te udhkryqi i millosheves
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Trolli xhindet te udhkryqi i millosheves. ka rrethojen ujsjellsin rrymen kanalizim e komplet dok. eshte i...
Shes 16 ari Truall ne Matiqan afer Kroit
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Trolli gjendet ne Matiqan perfundi Hotelit dhe Autolarjes Ne truall gjendet shtepia 3 kateshe e pa...
Shes tullin ne prishtin ose ndrroj me banes ne mitrovic
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes truallin prej tre ari ne prishtin afer stacionit te autobusave,ose ndrroj me banes ne mitrovic.
8 troje në Bërnicë të Epërme të gatshme për ndërtim
8 troje në Bërnicë të Epërme të gatshme për ndërtim
$3000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten 8 troje në Bërnicë të Epërme Të gatshme për ndërtim të parcelizuara dhe të legalizuara, me...
Vitia -Kllokot Spa 800 m2 në rrugën
$16000TrojeViti
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.fushë shitje në rrugën Viti – Kllokot spa pranë rrugës në anën e majtë, kur ju jeni të...
Shes trollin per ndertim 8 Ari ne lug te istogut
$80.000TrojeBurim
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Zona e lugut 5 minuta nga Qendra ose Trofta ose Burimi
Okazion shitet toke ne spille me gjusem cmimi.
$44000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet toke ne spille te kavajes ne shqiperi 500 metra larg buze detit me certificate te rregullt mundesi...
Shes 5.2 hektarë  Deçani.
Shes 5.2 hektarë Deçani.
$100000TrojeDeçan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 5.2 hektarë tokë në afërsi të Deçanit, 6 km nga rruga Deçan – Gjakovë, pranë liqenit...
Shitet trualli
$37000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet trualli me siperfaqe 3.75 ari ne Prishtine ne lagjen Marigona. Vendi eshte i pershtatshem per...
Troje në shitje #0333 – Velani (Prishtinë)
Troje në shitje #0333 – Velani (Prishtinë)
$10500TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten dy troje në Velani (Prishtinë) Trojet kanë nga 3.5 ari Çmimi është 10.500 € ari * Trojet...
Shitet 4 ari toke, Berrnice e Eper
$8000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes token ne Berrnice e Eperme ,Prishtines,me siperfaqe 4 ari.toka ka rrjete elektrike,ka ujsjelles dha...
Shes troje ne lagjen “Arberia” ne Gjilan
Shes troje ne lagjen “Arberia” ne Gjilan
TrojeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes troje ne lagjen Arberia ne Gjilan. Trojet gjendet pas ambulances,perballe gjamise,ka afer qendrat...
Toke prej 77.25 ari ne shitje
Toke prej 77.25 ari ne shitje
$7500TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten 77.25 ari toke afer rruges Prishtine-Shkup (Laplje selo), Lokacioni i sakte I tokes eshte kur te...
Shes 4 ari truall mbrapa lagjes 038 ne Prishtine
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 4 ari truall mbrapa lagjes 038 ne Prishtine. Vendi eshte ideal per ndertim shtepie, me infrastrukture...
shitet dhe nderrohet trualli ne velani
shitet dhe nderrohet trualli ne velani
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shitet dhe nderrohet trualli ne velani.qmimi osht me marrveshje.trualli ka leje ndertimi per shtepi.