Shpalljet për Troje
Trualli/Oborri ne qender te Zhegres
Trualli/Oborri ne qender te Zhegres
TrojeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Trulli, ne qender te Zhegres , per skaj rruges kryesore Gjilan-Kumanove (rruges Agim...
Truall me qera ne lagjen Kalabria(Emshire)
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Truall me qera
shesim troje te liqeni i  batllaves orllane
shesim troje te liqeni i batllaves orllane
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.TROJET POSEDOJNE RRYME RRUGE DOKUMENTACIONI I RREGULTE PERKTHIMI I MENJEHERSHEM QMIMI I TROJEVE 3 ARI DHE...
SHITET TRUALLI ME 71 ari AFER DRENASIT SUPER OFERTA VLEN VETUM  1 JAV
SHITET TRUALLI ME 71 ari AFER DRENASIT SUPER OFERTA VLEN VETUM 1 JAV
$650TrojeDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET TRUALLI ( TOKA ) ME 71 ari TRUALLI GJINDET AFER DRENASIT Trualli gjindet ne rrugen Drenas –...
Matje Kadastrale ( Matje të Tokave – Kadaster Private ) Matje Geodezike
Matje Kadastrale ( Matje të Tokave – Kadaster Private ) Matje Geodezike
$80TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jemi kadastër privat i licencuar për gjithë Kosovën dhe bëjmë të gjitha llojet e punëve gjeodezike,...
Shes 23 ari toke ne Bardhosh te Prishtines
$3500TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes 23 ari toke ne Bardhosh te Prishtines,toka ka ujsjelles kanalizim,rrjete elektrike.ka dalje ne asfalt
shes 1.67 ha ZK Sredska KK Prizren
TrojePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.31 parcella te ndryshme,ne siperfaqe te tersishme 1.67 ha. ka edhe shtepi 200 m2 me pllace 8.9 ari, te...
Trualli ne Shitje
Trualli ne Shitje
TrojeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Truallin 12 Ari ne Rrugen Kadri Zeka qe te lidh me Rrugen Vellezerit Gervalla. Per me shume kontaktoni...
Shes Truallin
Shes Truallin
TrojeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Truallin 3,5 Ari ne Rrugen Vellezerit Gervalla. Per me shume kontaktoni numrin 049 / 121 – 762.
Truall me qira afer Magjistrales Ferizaj-Shkup
Truall me qira afer Magjistrales Ferizaj-Shkup
TrojeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshohet trualli me qira ne rrugen e Muhovcit, perballe pompes se benzinit EURO-MITI dhe LUMA Fashion,...
Shitet  Tokë në fsh Jezerc, Shumë Lirë dhe Mirë !!!
Shitet Tokë në fsh Jezerc, Shumë Lirë dhe Mirë !!!
TrojeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Mirëdita të nderuar Kliente Shesim Tokë në Fsh Jezerc, Komuna e Ferizajt me të gjithë Infrastrukturen...
shes 9 ari e 61 metra ne lagjen e spitalit ne prishtine
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes 9 ari e 61 metra ne lagjen e spitalit ne prishtine me mundesi ndarje ne dy pjese.Cmimi i volitshem ka...
Troje per Shitje
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten trojet nga 4.5 dhe 4 ari afer magjistrales Prishtine-Gjilan, perballe ish-hotel Madridit, afer...
Tokë për shitje
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Tokë për shitje rezidencia Marigona Preoce-Lepi, 115 ari. Unë kam të gjitha dokumentet e.
Shitet 6 dylym vresht (Lushnje/Shqiperi)
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet 6 dylym vresht ne Kashtbardh (Lushnje/Shqiperi). Vreshti eshte prane kanalit kullues tek ura e...
shes troje
$000TrojeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes troje siperfaqe 5,75 hektar, cila gjindet ndermjet fshatrave Lugbunar edhe Bec, komuna e Gjakoves, 4-5...
shitet aborri
TrojeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes aborrin ne Ferizaj ne rrugen Fatmir Kerqeli. Aborri i plotson te gjitha kriteriet per vendbanim, ka...
Truall prej 17 ari ne Km e pare Shtërpcë – Brezovice
Truall prej 17 ari ne Km e pare Shtërpcë – Brezovice
TrojeShtërpcë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 17 ari truall e cila gjendet ne Kilometrin e pare te rruges Shterpc -Brezovis ose me sakt 200 m para...
shes take ne spille te kavajes shqiperi
$49900TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 3000m2 toke ne spille te kavajes ne shqiperi 460 metra large na buza edetit 600mt large na qendra e...
Shes truallin ne Veternik 5-35 ari
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes truallin ne Veternik 500m larg gjykaters se re . Trualli posedon dokumentacion te rregullt dhe eshte e...