Shpalljet për Troje
Troje ne shitje ne Veternik me cmim te volitshem
Troje ne shitje ne Veternik me cmim te volitshem
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofrojme troje me cmim shume te volitshem ne Veternik (mbrapa NIC Lagjja). Trojet jane ne hapesire prej 3...
SHESIM TROJE TE LIQENI I BATLLAVES
SHESIM TROJE TE LIQENI I BATLLAVES
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.TROJET POSEDOJNE IFRASTRUKTURE RRUGE RRYME QMIMET SILLEN SIPASE POZITES 1000 DERI 1900 DHE 3000 EURO TROJET...
5 ARI TRUALL
TrojeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet 5 ari truall ne kufcen e ulte ne gjilan , trualli gjindet perskaj rruges se asfaltuar e pershtatme...
Shitet Trualli 20 Ari
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten 20 ari truall.Trualli gjendet ne magjistralen Prishtinë – Podjevë afer Bingo Benz Trualli ka...
Parcele u selu Paralovo
Parcele u selu Paralovo
TrojeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Prodajem plac u selu Paralovo, pogodan za ugostiteljske objekte, trgovinu,i drugo. Plac je dužim delom...
Shesim Trollin në Lagjën Barlovac, në Graçanicë
Shesim Trollin në Lagjën Barlovac, në Graçanicë
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shesim truallin afër qytetit të vjetër të Ulpianës. Shesim truallin në lagjen Barlovac të...
Shes 5 ari truall tek Parku i Qytetit Prishtine
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 5 ari truall te Parku i Qytetit, me gjithe planin per shtepi nga komuna per info 045 866 447
Trull ne Prishtin Berrnic 5 ari
Trull ne Prishtin Berrnic 5 ari
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Trulli ne Prishtine Berrnic i ka 5 ari dhe Çmimi si pas marveshjes. Kontakt: 044162198
Property in Village Jezerc. On Sale – Cheap !!! Hurry???
Property in Village Jezerc. On Sale – Cheap !!! Hurry???
TrojeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Good Day Dear Clients Property on Sale in Village Jezerc. Municipality of Ferizaj, land is a private...
Tokë në Fsh Jezerc, Shumë Lirë dhe Mirë !!!
Tokë në Fsh Jezerc, Shumë Lirë dhe Mirë !!!
TrojeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Mirëdita të nderuar Kliente Shesim Tokë në Fsh Jezerc, Komuna e Ferizajt me të gjithe Infrastrukturen...
Troje për shitje Zakut – Zemljiste na prodaju Zakut
Troje për shitje Zakut – Zemljiste na prodaju Zakut
TrojeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Prodaje se imovina (zemlja) Stevana Mitrovića u selu Gornji Zakut (opština Podujevo) – oko 2...
Shitet ose ipet me qira pllaci
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet ose ipet me qira pllaci te udhkryqi i millosheves. Pllaci ka 20 ari ka rrethojen ujsellsin rrymen...
Komplot për shitje në Çagllavicë afër Prishtinës
$164000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Komplot për shitje në Çagllavicë afër Prishtinës. Plot licencuar për energji elektrike, ndërtimi...
Shitet Trualli
Shitet Trualli
$16000TrojeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Prona gjendet ne periferi te qytetti 2.5km nga stacioni i autobusi dhe spitali regjional. Posedon rrjetin e...
Shesim truallin afër qytetit të vjetër të Ulpianës.
Shesim truallin afër qytetit të vjetër të Ulpianës.
$4900TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shesim truallin afër qytetit të vjetër të Ulpianës. Shesim truallin në lagjen Barlovac të...
Shitet Urgjent trolli me siperfaqe prej 4 ari (ne lagjen Qendresa-Veternik).
$0000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Trolli gjendet ne lagjen Qendresa ne Veternik. Posedon infrastrukturen e kompletuar ku perfshihet: rrjeti...
Shes parcelen afer 3 ari ne fshatin turistik ne Prevalle
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Parcela gjindet ne fshatin turistik ne prevalle e rrethuar nga njera anen me parkun e fshatit qe parashihet...
Tokë për shitje në KK Fushë Kosovë
Tokë për shitje në KK Fushë Kosovë
$3200TrojeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Tokë për shitje në KK Fushë Kosovë, të rrugës e Kuzminit, përshtatshëm për ndërtimin
Shitet Toke ne Dober Koplik shkoder
Shitet Toke ne Dober Koplik shkoder
$50.000TrojeViti
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Sell ​​3,216 m2 land, a building and a 55 m2 floor. Dobri Adrresa Koplik 70 m from the main road....
Shesim troje te liqeni i batllaves orllane
Shesim troje te liqeni i batllaves orllane
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.placet kane rruge rryme prona eshte private qmimet e placeve ndahen sipase vendite placi prej 2hek 45 ari...