Shpalljet për Persona
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
$60000000Kërkoj FemërKastriot
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000...
PENIS -për gratë – Flexibl – Gjatësia :, 21 x 4cm
PENIS -për gratë – Flexibl – Gjatësia :, 21 x 4cm
$30PersonaPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Materiali: silikoni Realistic Cilësi: I butë Dizajn i jashtëm: Penisi simulimi Gjatësia :, 21 x 4cm (L)...
RRITNI PENISIN EJUAJ EDHE 14.224 cm PER GJITHMONE
RRITNI PENISIN EJUAJ EDHE 14.224 cm PER GJITHMONE
$30PersonaPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Produkti bimor – natyral e rrit penisin edhe 14.224 cm per gjithmone. Perdorimi behet rregullisht...
v
v
$02PersonaDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Nderuar Sir Madam / Oferta e kredisë afatshkurtër, afatmesëm dhe afatgjatë me një interes prej 3%....
Profesionistë në sektorin e mikpritjes në hotelieri (Suedi)
Profesionistë në sektorin e mikpritjes në hotelieri (Suedi)
PersonaPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Suedia ka nevojë për puntorë, një ndër pozitat qe po kërkohet është: Profesionistë në sektorin e...
Punëtor i ndërtimtarisë (Zvicër)
Punëtor i ndërtimtarisë (Zvicër)
PersonaPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Zvicra kërkon puntorë, një ndër pozitat qe po kërkohet është: Punëtor i ndërtimtarisë Për më...
Punëtor i ndërtimtarisë (Zvicër)
Punëtor i ndërtimtarisë (Zvicër)
PersonaPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Zvicra kërkon puntorë, një ndër pozitat qe po kërkohet është: Punëtor i ndërtimtarisë Për më...
Recepsionist (Zvicër)
Recepsionist (Zvicër)
PersonaPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Recepsionist (Zvicer) Përshkrimi Kërkojmë recepcionist /e qe është komunikativ dhe i sjellshëm me...
Zdrukthëtar (Gjermani)
Zdrukthëtar (Gjermani)
PersonaPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Zdrukthëtar (Gjermani) Detyrat dhe Pergjegjesite : • Performimi i testimeve të pajisjeve në fushën e...
Mjeshtër i lyerjes/Nëpunës (Zvicër)
Mjeshtër i lyerjes/Nëpunës (Zvicër)
PersonaPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Mjeshtër i lyerjes/Nëpunës (Zvicër) Detyrat dhe Përgjegjësitë : • Ndërtimi i zyreve të reja •...
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
$60000000PersonaSharr
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000...
Tirane – Prishtine
PersonaPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj nje femer te sinqerte per miqesi. Femra duhet te jet e sinqerte e vetdijshme per veprimet qe bene,...
Bone like dhe share kete faqe. Kjo faqe eshte qe te njifeni dhe te lidheni ne menyre me te lehet.
$0000PersonaPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Bone like dhe share kete faqe. Kjo faqe eshte qe te njifeni dhe te lidheni ne menyre me te lehet....
Kerkoje femer per sex me pages. Une jam 36 vjeqar. 1.84 cm i gjate. Lajmrohuni, ju ndihmoj edhe financiarisht…
$50Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoje femer per sex me pages. Une jam 36 vjeqar. 1.84 cm i gjate. Lajmrohuni, ju ndihmoj edhe...
seksss
Kërkoj FemërGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.pershendetje jam nje djal nga gjilani jetoj ne geneve kerkoj nje femer vetem per sexx mé pages lajmronu ne...
Kerkoj femer
$10Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Pershendetje jam ne kerkim te nje femre e cila eshte e gatshme te provoje eksperienca sexuale te...
qifte per seks
qifte per seks
PersonaPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jemi qift 20 21 vjeq kerkojm qifte tjera per zbavitje po ashtu dhe femra apo meshkuj solo mirpo te jen nen...
kerkoj femer
kerkoj femer
$1Kërkoj FemërPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj femer per sex te qart per ma shum mundet me kontaktu ne nr ky esht numer i amerikes se ne amerik...
Femer per sex me pagese
$50Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj nje femer intelektuale, te sinqerte, korrekte te paster dhe diskrete per sex. Me pagese
Kerkoj femer per lidhje serioze
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jam nje djal 35 vjeqar. Punoj dhe jetoj ne Londer. Jam i interesuar te gjej nje femer per lidhje serioze.