Shpalljet për Kërkoj Femër
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
$60000000Kërkoj FemërKastriot
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000...
Kerkoje femer per sex me pages. Une jam 36 vjeqar. 1.84 cm i gjate. Lajmrohuni, ju ndihmoj edhe financiarisht…
$50Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoje femer per sex me pages. Une jam 36 vjeqar. 1.84 cm i gjate. Lajmrohuni, ju ndihmoj edhe...
seksss
Kërkoj FemërGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.pershendetje jam nje djal nga gjilani jetoj ne geneve kerkoj nje femer vetem per sexx mé pages lajmronu ne...
Kerkoj femer
$10Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Pershendetje jam ne kerkim te nje femre e cila eshte e gatshme te provoje eksperienca sexuale te...
kerkoj femer
kerkoj femer
$1Kërkoj FemërPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj femer per sex te qart per ma shum mundet me kontaktu ne nr ky esht numer i amerikes se ne amerik...
Femer per sex me pagese
$50Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj nje femer intelektuale, te sinqerte, korrekte te paster dhe diskrete per sex. Me pagese
Kerkoj femer per lidhje serioze
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jam nje djal 35 vjeqar. Punoj dhe jetoj ne Londer. Jam i interesuar te gjej nje femer per lidhje serioze.
femer per miqesi
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj nje femer te sinqerte per miqesi dhe sex. Femra duhet te jet e sinqerte e vetdijshme per veprimet qe...
Kerkoj nje femer te moshuar ne ferizaj
Kërkoj FemërFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj nje femer serioze ta njoftoj 40 deri 50 vjeqare punoj dhe jetoj ne zvicer prej 11 janari deri me...
kerkoj ni femer per letra
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj nje femer perletra nga diaspora me pare ju mir pres
Kerkoj Femer / shoqe
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jam i interesuar te njoftohem me nje femer per takime dua te jet e edukuar dhe e bukur , cdo gje behet me...
Per femra gjithcka Sekret
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj nje femen per fantazisexuale ,te gjithe ato te interesuarat le te me kontaktojn
Kerkojme puntore per mirmbajtje te baneses
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Pune te perditshme rreth baneses
Kerkoj Nuse
Kërkoj FemërDardanë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj Vajz nga Belgjika per Martes,jam 20 vjeqar,Kontaktonum ne viber +37744729214
Kerkoj nje vajz per pushime ulqin sarand
$400Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jam 28 vjecar jetoj ne Diasport ( Norway ) tani per pushime ketu jam …Kerkoj nje vajz nga mosha 18-25...
Kerkoj Grua
Kërkoj FemërFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj nje Vajz/Grua per kaqesi.Mosha 20-45 Vjet.Jam nga Gjermania, 35 Vjet, ne Gusht dote jam ne KS. qdo...
Jam ne pushime ne KS kerkoj nje femer per sex . Gra, vejushka.femra ,,lajmmmmm
Kërkoj FemërGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jam nje mashkull 45 vjeq jetoj dhe punoj ne zvicer por si zakonisht veres vi ne pushime ne kosov pi...
per te gjitha ato femra qe nuk jan te ngopura ju pres
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.ju pres
SEX VETEM PER FEMRA
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SEX TE CMENDUR VETEM NE KOSOVE EDHE VETEM PER VAJZA GRA SKA LIDHJE MOSHA LAJMROHUNI PERMES E-MAILIT ME NR...
VEQ SEX NE AMBIENT LUXOZ VETEM PER FEMRA
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj vajz beqare ose te martuar per sex te nxet sex erotic sex me orgazem gjdo gje metet sekretdhe sa her...