Shpalljet për Kërkoj Femër
Seks Knaqesi
Kërkoj FemërMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj femer Knaqesi shpirrtrore kam qen i martuar 30vjeqar nga Mitrovica 049624954 Seks Knaqesi ne...
kerkoj femer per seks
$150Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Pershendetje jam nga nje qytet i kosoves jam ne kerkim te nje femre deri moshen 50 vjeqe per seks ajo duhet...
Ofroj 50 euro per sex.. Jam mashkull dua vetem femra
$00Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofroj 50 euro per cdo takim vetem femra lajmrohuni diskrecion i plot
EXTRA SUPER SEX
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj vajz beqare ose te martuar per sex te nxet sex erotic sex me orgazem sex ne xhakuzi do te perjetoni...
SUPER SEX TE ZJARRT
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj vajz beqare ose te martuar per sex te nxet sex erotic sex me orgazem sex ne xhakuzi do te perjetoni...
KERKOJ ZOJ APO ZONJUSH PER TAKIME INTIME DHE SHUM DISKRETE
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj zoj apo zonjush per takime diskret intime pa kurfar obligime mosha ska rendsi rendsi ka pastertia...
tirane
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj femer per aventure Studente nga kosova ose shqiperia ose cifte pa komlekse per kenaqesi te papara
kerkoj nje femer per pune dhe takime intime
Kërkoj FemërPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj nje femer per pune dhe takime intime nese je e interesuar me kontakto
Kerkuj Femer per shoqeri
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj te njoftohem me nje femer te moshes deri 35 vj ,qe ka nevoje per nje shok te mire te kaloje qaste te...
SEX sex SEX
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.KERKOJ FEMER BEQARE OSE TE MARTUAR PER SEX TE JASHTZAKONSHEM VETEM PER KNAQESI TE PAHARRUSHME (KNAQU ME...
KERKOJ GRUA PER MARTES
KERKOJ GRUA PER MARTES
$00Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj grua per martes. Munden te lajmrohen edhe personat te cilet kan lidhje dhe rrethana per martesat e...
Kerkoj femer nga Kosova per sex
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj Femer per takime intime , do bejm qef do bejm qef, ju pres [email protected]
lidhje sekrete
$0000Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj sex me pages jetoj ne gjermani jam ne pushim ne kosov kerkoj nji femer nga mosha 20 deri 50 vjeqare...
SUPER SEX PER FEMRA
SUPER SEX PER FEMRA
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.KERKOJ FEMER BEQARE OSE TE MARTUAR PER SEX TE JASHTZAKONSHEM VETEM PER KNAQESI TE PAHARRUSHME (KNAQU ME...
SUPER SEX PER FEMRA
SUPER SEX PER FEMRA
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.KERKOJ FEMER BEQARE OSE TE MARTUAR PER SEX TE JASHTZAKONSHEM VETEM PER KNAQESI TE PAHARRUSHME (KNAQU ME...
SUPER SEX PER FEMRA
SUPER SEX PER FEMRA
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.KERKOJ FEMER BEQARE OSE TE MARTUAR PER SEX TE JASHTZAKONSHEM VETEM PER KNAQESI TE PAHARRUSHME (KNAQU ME...
Jemi çift kerkojmë një femer për treshe,çiftet mund te lajmerohen me foto
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jemi çift kerkojmë një femër për treshe,çiftet mund te lajmerohen me foto dhe pershkrim te...
Agjenti sekret 007
Agjenti sekret 007
$007Kërkoj FemërPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Pershendetje per te gjitha ju vajza nga Kosova, Shqiperia, & diaspora, qe ndodheni ne k’ta dite...
Agjenti sekret 007
Agjenti sekret 007
$007Kërkoj FemërPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Pershendetje per te gjitha ju vajza nga Kosova, Shqiperia, & diaspora, qe ndodheni ne k’ta dite...
kerkoi nje femer
$00Kërkoj FemërFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jam 36 vjeq nga skandinavia..jam ne pushime ne kosov–kerkoi nje femer qe te me ban shoqeri..me kontaktoni...