Shpalljet për Kërkoj Femër
LIDHJE DISKRETE NE TIRANE
LIDHJE DISKRETE NE TIRANE
$1000Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Pershendetje – Jam JONI nga TR, 39vj, biznesmen, 180cm, 85kg. Kerkoj nje femer 23-33vj per lidhje...
DAJLI NE PUSHIM
Kërkoj FemërPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj nje femer ose grua te martuar r per nje shoqeri sekrete dhe intime thjeshte per tu kenaq.Ka...
DJALOSHI 35 VJEQE ZVICER
Kërkoj FemërPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.JAM NJE MASHKULL BOND 35 VJEQEAR SIMPATIKE KERKOJ TE NJOFTOHEM ME NEJ FEMR PER MOMENTE INTIME TE INERESUART...
kerkoj femer per qasje romantike
$00Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Femra qe don avantur,intimitet,luks,shetitje Eja behu mikesha ime…
kerkoj nje femer te sinqert dhe te sjellshme per shoqerim
Kërkoj FemërFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj te njofem me nje femer te moshes afro 40 vj ,qe ka nevoje per nje shok te mire te kaloje qaste te...
Vetem per Femra e vetem per SEX
Kërkoj FemërPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Pershendetje, jam 24 vjeq nga Kosova (Prizreni) kerkoj vajza nga 18 deri 27 vjeqe per Sex. Per sex sekret...
Kerkoj femer
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj nje femer ose nje grua te martuar pasi vete jam i martuar per nje shoqeri diskrete dhe intime...
kerkoj femer
kerkoj femer
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj femer rreth moshesh 18-32 vjeqare. qe kerkon knaqsi. jo lidhje . ne kontakto permes email. vetem....
Kerkoj femer
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj nje femer ose nje grua te martuar pasi vete jam i martuar per nje shoqeri diskrete dhe intime...
kerkoj femer 25-40 vjeqe….
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj nje femer te bukur ose grua te martuar pasi vete jam i martuar per nje shoqeri sekrete dhe intime...
kerkoj nje femer
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj nje femer per te kaluar pushimet e 1 majit ne Tirane durres dhe Vlore. Nisja behet me 30 Prill...
Kerkoj banes
Kërkoj FemërPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj banes
Për shoqërim
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jam shqiptar i moshës mbi të dyzetat. Zeshkan dhe me peshë normale. Kërkoj një vajzë për shoqërim...
kerkoj femer per lidhje serjoze
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.deshiroj tya takoj nji vajz qe esht guzishme per sinqeritetin saj un kam deshir ta takoj nji vajz qe ka...
Kerkoje femer per sex me pages. Te interesuarat mund te me shkruajn direkt ketu.
Kërkoj FemërTherandë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoje femer per sex me pages. Te interesuarat mund te me shkruajn direkt ketu.
Kerkoje femer per sex me pages. Te interesuarat mund te me shkruajn direkt ketu.
Kërkoj FemërPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoje femer per sex me pages. Te interesuarat mund te me shkruajn direkt ketu.
Një mik është e ëmbël kur ajo është e re. Dhe kjo është e ëmbël kur ajo është e vërtetë. Por ju e dini se çfarë?
Një mik është e ëmbël kur ajo është e re. Dhe kjo është e ëmbël kur ajo është e vërtetë. Por ju e dini se çfarë?
$000Kërkoj FemërDeçan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Një mik është e ëmbël kur ajo është e re. Dhe kjo është e ëmbël kur ajo është e vërtetë. Por...
Kerkoj femer te moshes se pjekur per sex
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jam 42 vjeqar, jetoj dhe punoj ne Prishtine. Jam zyrtar i larte I nje banke të huaj në Prishtine. Kerkoj...
kerkoj femer per lidhje serjoze
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jam 42 vjet kerkoj femer per lidhje serjoze perparsi kan ato vajza qe kan prevoj ne dashuri sespse ashtu...
Kerkoj femer 40-55 vjet
$50Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj femer te moshes 40-55 vjet per seks. Paguaj mire. Ju lutem me kontaktoni ketu.