Shpalljet për Kërkoj Femër
kerkoj femer per serjozisht
kerkoj femer per serjozisht
$20Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jam 29 vjeqar kerkoj nje vajz te njoftohem epr serjozisht jetoj edhe punoj ne prishtin per me shum em...
kerkoj femer per sex.
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jam nje djal 33 vjeqar kerkoj femer te paster te sinqert dhe pse jo simpatike. nuk me intereson esht beqare...
Kerkoj femer per çaste te lumtura dhe diskrete
$1111Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Deshiroj te njohtoj nje femer nga mosha 25-35 vjeqe, per çaste te lumtura…! Jam i martuar,kushtet...
Kerkoj femer
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj nje femer per sex diskret. Mosha nuk ka rendesi. Jam 25 vjeqar. Te lutem me kontakto per me shume.
kerkoj nje femer
$50Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj nje femer qe e mer mire ne goje ,me pelqen shum me ma more ngoje kush osht e interesume lajmronu...
Kerkoj femer per miqesi dhe sex
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jam nje burrë i punesuar në Prishtine kerkoj femer per sex. Ju garantoj knaqesi dhe sinqeritet. Sexin e...
shoqe
$00.00Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jam nji burr i siqert i pashem punoj dhe qendroj ne boten e jashtme kerkoj nji shoqe po me te njetat tipare
Kerkoj femer vetem per seks
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kam shume angazhime, nuk kame kohe te martohem pasi qe jam i perkushtuar shume ne karier deshiroj ta njohe...
urgjent kerkoj femer
urgjent kerkoj femer
$100Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj femer te moshes 18 deri 29 te jet sinpatike e bukur pres te me shkruni ne hotmail
8000-10000 EURO in 24 hours
$8000Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.We are a group of four men. Every year we spend together a few days without our families. And during this...
per te gjitha femrat e interesuara
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoje femer per lidhje martese apo aventure dmth vetem sex, mosha ska rendesi, diskrecioni dhe pastertia...
Kerkojjjjjjjjjjjjjjjj
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.JOM NGA PRISHTINA KERKOJ FEMEN SKA RENDSI MOSHA PER SHOQERI MJAFTON TE JE E SINQERT DHE BESNIKE KUSH KA QEF...
kerkoj sex me pages ! 400 €!
$400Kërkoj FemërPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.për prill ose maj; mashkull (42) kërkoni për 2 vajzën( min.18); në shtëpinë tuaj; vetëm për një...