Shpalljet për Persona
Sex
$100Kërkoj MashkullPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Sex vec sot
femer per miqesi
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj nje femer te sinqerte per miqesi dhe sex. Femra duhet te jet e sinqerte e vetdijshme per veprimet qe...
BI
Kërkoj MashkullPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj nje mashkull per xxx , me kontakoto .. 044187065
Kerkoj nje femer te moshuar ne ferizaj
Kërkoj FemërFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj nje femer serioze ta njoftoj 40 deri 50 vjeqare punoj dhe jetoj ne zvicer prej 11 janari deri me...
Takime sex
$50Kërkoj MashkullPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Njoftou per sex
Sex
$100Kërkoj MashkullPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Me shkruani gjendem me pushime ne prishtin.
kerkoj ni femer per letra
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj nje femer perletra nga diaspora me pare ju mir pres
bajrami
$20Kërkoj MashkullGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj masazhere me pages sipas marveshjes jam 28 vjeq
Lidhje serioze
Kërkoj MashkullPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Une Jam nje Femer e Ndane kam qene e martune , moshe ime 35 vjeqe jetoj 18 Vite ne München Te Gjermanis ,...
Kerkoj Femer
$100Kërkoj MashkullPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj femer per takime duhet te jet e bukur
Kerkoj Femer / shoqe
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jam i interesuar te njoftohem me nje femer per takime dua te jet e edukuar dhe e bukur , cdo gje behet me...
Per femra gjithcka Sekret
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj nje femen per fantazisexuale ,te gjithe ato te interesuarat le te me kontaktojn
Kerkojme puntore per mirmbajtje te baneses
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Pune te perditshme rreth baneses
SEX
$100Kërkoj MashkullPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Per sex me shkruaj
Kerkoj Nuse
Kërkoj FemërDardanë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj Vajz nga Belgjika per Martes,jam 20 vjeqar,Kontaktonum ne viber +37744729214
Kerkoj nje vajz per pushime ulqin sarand
$400Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jam 28 vjecar jetoj ne Diasport ( Norway ) tani per pushime ketu jam …Kerkoj nje vajz nga mosha 18-25...
Kerkoj Grua
Kërkoj FemërFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj nje Vajz/Grua per kaqesi.Mosha 20-45 Vjet.Jam nga Gjermania, 35 Vjet, ne Gusht dote jam ne KS. qdo...
Jam ne pushime ne KS kerkoj nje femer per sex . Gra, vejushka.femra ,,lajmmmmm
Kërkoj FemërGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jam nje mashkull 45 vjeq jetoj dhe punoj ne zvicer por si zakonisht veres vi ne pushime ne kosov pi...
per te gjitha ato femra qe nuk jan te ngopura ju pres
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.ju pres
OFERT
Kërkoj MashkullPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.ME SHKRUAJ TE NJOFTOJ