Shpalljet për Persona
Kerkoj femra a po studetente
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj femra a po sutdente per masazh edhe seksi femrat duhet te jet e besushme e bukur edhe sekret pagesa...
Kerkoj femer per çaste të lumtura
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj nje femer të lirë (grua, beqareshë ose e divorcuar me moshë 25-38 vjeqe) per nje shoqeri sekrete...
Kerkoj |Femer
$50Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj nje femer ose vajze studente per nje lidhje intime sekrete, me mbeshtetje financiare. Kerkesat:...
Kerkoj femer per shoqeri dhe sex
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jam nje burre 43 vjeq nga Prishtina, punoj ne prishtine. Jam I martuar. Por kerkoj nje femer per miqesi dhe...
takim per sex ( Femer)
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jemi nje qift i martuar nga pr. dhe po kerkojm ne FEMER per Sex ! ajo te jete e re, rreth moshes 18-31. per...
kerkoj femer per sxs
$50Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jam 30 vjeqar i pastrert dhe sekret , kerkoj noj femer qe o e interesume per seks nese ka nevoj edhe paguaj
Kerkoje goce-Femer lidhje serioze
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj goce per lidhje serioze mosha 25-35 vjeqe
Kerkoj femer per shoqeri dhe sex
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Hi, I am a 30 yrs old male, from Western Europe, working temporarily in Pristina. I am looking for a...
kerkoj femer per knaqsi maximale
$000Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jam 33 vjeqar dhe kerkoj femer per knaqsi maximale,diskrecioni i garantuar.lajmrohu mos nguro se knaqsia ta...
kerkoje sex ne tresh, ose grupor,
Kërkoj FemërPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoje qifte qe kerkojne nje mahshkulle me pervoje
kerkoj femer
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jam 29 vjeqar kerkoj nje femer vetem e vetem per sex dhe do te jet shume sekret nese jen te interesuar...
MASHKULL 36VJQE KERKON QIFT
Kërkoj FemërPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.DJALOSH 36 VJQEAR SPORTIF I BUKUR JETON NE ZVICER KERKON QIFT PER MOMENTE INTIME DIKTETION I GARATUAR
Kerkoj femer jam nga CH ne pushime
$000Kërkoj FemërPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj femer Jam 27 vjeq jam ne pushime ne Kosovo Kerkoj diqka diskret
LIDHJE DISKRETE NE TIRANE
LIDHJE DISKRETE NE TIRANE
$1000Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Pershendetje – Jam JONI nga TR, 39vj, biznesmen, 180cm, 85kg. Kerkoj nje femer 23-33vj per lidhje...
tung
$20PersonaPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.ofroj sherbim sexi per femrat ne rrethin e prishtines qmimi shum i lir ma shum preferohen grate e moshuara
DAJLI NE PUSHIM
Kërkoj FemërPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj nje femer ose grua te martuar r per nje shoqeri sekrete dhe intime thjeshte per tu kenaq.Ka...
DJALOSHI 35 VJEQE ZVICER
Kërkoj FemërPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.JAM NJE MASHKULL BOND 35 VJEQEAR SIMPATIKE KERKOJ TE NJOFTOHEM ME NEJ FEMR PER MOMENTE INTIME TE INERESUART...
kerkoj femer per qasje romantike
$00Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Femra qe don avantur,intimitet,luks,shetitje Eja behu mikesha ime…
kerkoj nje femer te sinqert dhe te sjellshme per shoqerim
Kërkoj FemërFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj te njofem me nje femer te moshes afro 40 vj ,qe ka nevoje per nje shok te mire te kaloje qaste te...
Vetem per Femra e vetem per SEX
Kërkoj FemërPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Pershendetje, jam 24 vjeq nga Kosova (Prizreni) kerkoj vajza nga 18 deri 27 vjeqe per Sex. Per sex sekret...